DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
 #252679  autor: bkawa
 22 lut 2008, 13:43
Witam, czy komuś udało się zarezerwować bilety na EURO08? Dużo osób się wybiera?
Dodam tylko, że raz udało mi się wejść na stronę kupbilet.pl. Niestety nie miałem czasu się zapisać.
Nasz kochany związek przeznaczył dla kibiców zaledwie 36% biletów z otrzymanej od UEFA puli. Dla porównania Austria 70%, Niemcy 60% oraz żeby nie mówić, że jesteśmy jakimś zaściankiem Europy - Chorwacja 15%.
Chyba zgodzicie się ze mną, że PZPN to banda... (może tyle wystarczy) :smt011 Chyba pora zaopatrzyć się dekoder CP

Domowy wyrób nalewek

 #252802  autor: Kaczy
 22 lut 2008, 19:58
Smutne to - mistrzostwa są niedaleko, wiele osób by się wybrało. A tak pojedzie śmietanka, która jak padło "też jest 100% kibicami".

...::: Made for loneliness :::...

 #252846  autor: Prometo
 22 lut 2008, 22:59
Czytaliście to.
bkawa pisze:Chyba zgodzicie się ze mną, że PZPN to banda
bkawa dopiero teraz o tym się przekonałeś?

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #252873  autor: Rogal
 23 lut 2008, 03:12
dzisiaj oglądałem wywiad z Tomaszewskim na temat biletów no i chłop dobrze powiedział, że zamiast prawdziwych kibiców pojedzie banda krawaciarzy :(

 #252874  autor: PingNoMore
 23 lut 2008, 05:35
Podobnie było przy sprzedaży biletów na Ligę Światową. Czekałem 2 dni zanim udało mi się je kupić.

 #253298  autor: bkawa
 24 lut 2008, 23:59
Prometo pisze:bkawa dopiero teraz o tym się przekonałeś?
Nie, to dla mnie nie nowość.
Uważam, że to najbardziej zepsute środowisko w pl i że należy tych leśnych dziadków rozpędzić gdzie się da, nawet kosztem reprezentacji i ew. klubów. Z tym leśnym liściem na czele, on "poprosił PZPN o bilety dla siebie i dla syna" i pewnie je dostanie.
W sumie piłką kopaną się średnio interesuje, czasami dla towarzystwa czy przy browarku, ale liczyłem, że z ojcem może się uda wybrać, bo w sumie niedaleko, tak czy inaczej będę próbował się zalogować.
Ja rozumiem, że trzeba odwdzięczyć się sponsorom, ale przecież bez kibiców są oni niepotrzebni.

Domowy wyrób nalewek

 #253320  autor: Prometo
 25 lut 2008, 10:53
bkawa pisze:Uważam, że to najbardziej zepsute środowisko w pl i że należy tych leśnych dziadków rozpędzić gdzie się da, nawet kosztem reprezentacji i ew. klubów.
Zgadzam się, tylko nie rozumiem jednego dlaczego za ich grzechy mają cierpieć reprezentacja i kluby?

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #253323  autor: bkawa
 25 lut 2008, 11:20
Prometo pisze:tylko nie rozumiem jednego dlaczego za ich grzechy mają cierpieć reprezentacja i kluby?
Być może metoda niesprawiedliwa i drastyczna, ale bez zimnego prysznica się nie obejdzie (ale zdaję sobie sprawę, że jest już za późno). Bez rozcięcia tego wrzodu nic się nie zmieni. Faktycznie chyba najbardziej w tej sytuacji ucierpi reprezentacja, ale może warto pocierpieć i zbudować coś na przyszłość.

Domowy wyrób nalewek

 #253326  autor: bkawa
 25 lut 2008, 11:33
butterfly, ale udało ci się zalogować, czy zamówić bilety? Do tego poziomu to ja też się dobiłem.

Domowy wyrób nalewek

 #253331  autor: butterfly
 25 lut 2008, 11:46
Jakby mi się udało, to byłby inny screen. :lol:
To jest niemozliwe wejśc tam... :/
Nawet jeśli się człek dostanie, to zaraz go wywala, albo każe czekać dalej.

 #253531  autor: gemboyrob
 26 lut 2008, 14:39
A mi udało się zgłosić do losowania 2-óch biletów na mecz z Niemcami. :)
Ale nie było łatwo.

 #253685  autor: bkawa
 27 lut 2008, 11:40
Moi drodzy wchodźcie na kupbilet, mi przed chwilą udało się bez problemu wejść.
Mam tylko pytania czy trzeba podać wszystkie dane przyjaciela, łącznie z numerem konta i telefonami?

Domowy wyrób nalewek