DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
 #228459  autor: marecki306
 20 paź 2007, 19:59
Witam :)

Jak myślicie, kto zdobędzie mistrzostwo świata w formule 1?? Ja sądzę, że Hamilton ale chciałbym żeby zdobył Raikonen.

 #228524  autor: raver4s
 20 paź 2007, 23:42
Tez niestety mysle ze bedzie to Hamilton. A moglby zostac Alonso albo Raikonen. Nie lubie Hamiltona bo jest nietykalny. Nie dotycza go przepisy. Zamiast on to inni dostaja kary (chociazby przypadek z Kubica bodajze w Japonii). A teraz w Brazylii tez uniknal kaze za uzycie 2x opon deszczowych podczas traningu.

A dzsiaj w kwalifikacjach Kubica jechal na 4, 5 miejsce. Ale z tego co mowili i pisali to wyjechal mu Alonso i musial zwolnic i go ominac, stad dopiero 7 miejsce. Zawsze cos w plecy - awarie, pech, taktyka, inni kierowcy. Ech... zeby w nastepnym sezonie bylo wszystko w porzadku to Kubica pokaze na co go stac.

 #228535  autor: Knight_Rider
 20 paź 2007, 23:55
hamilton jeszce dodatkowo podczas jednego z wyscigow skorzystal z dzwigu jak wypadl z trou i pojechal dalej kary nie bylo a wedlug przepisow powinien zakonczyc wyscig a z tym zderzeniem z kubica to tez absurd nie takie stluczki byly gdzie byla ewidenta wina jakiegos zawodnika i kar nie bylo widac ze McLaren sie przygotowal do sezonu specyfikacja techniczna Ferrari przekupieni siedziowie (chodz to nie wyszlo to widac co sie dzieje) eh wszedzie uklady

 #228546  autor: marecki306
 21 paź 2007, 00:24
Ten Hamilton ma spore szanse tym bardziej ze jutro zapowiadaja słońce i nie będzie niespodzianek tak jak na Fuji :(

 #228697  autor: MarCjaho
 21 paź 2007, 16:10
Niech wygra Alonso, a Hamiltonowi niech zabraknie paliwa. Taki scenariusz mnie zadowoli.

 #228706  autor: marecki306
 21 paź 2007, 17:05
Pierwszą 8-kę tak obstawiam :) :

1. Raikonen
2. Massa
3. Hamilton
4. Alonso
5. Heidfield
6. Kubica
7. Webber
8. Rosberg

 #228729  autor: Knight_Rider
 21 paź 2007, 19:59
nie no co to ma byc 3 pitstopy dla kubicy LOL moglbyc spokojnie 3 na podium chociaz tyle na koniec po tych pechowych wystepach a tak 5 :-/

 #228741  autor: Prometo
 21 paź 2007, 21:22
Sprawiedliwości stało się zadość.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #228745  autor: marecki306
 21 paź 2007, 21:43
hehe dobrze tak temu synkowi FIA :D

Raikonen rulez ;)

 #228753  autor: Knight_Rider
 21 paź 2007, 22:14
Prometo pisze:Sprawiedliwości stało się zadość
Dokładnie jak sie pieknie ulozylo szkoda tylko kubicy

 #228762  autor: lookass
 21 paź 2007, 23:42
Knight_Rider pisze:
Prometo pisze:Sprawiedliwości stało się zadość
Dokładnie jak sie pieknie ulozylo szkoda tylko kubicy
No nie wiem i tak jest niezle.

 #228808  autor: marecki306
 22 paź 2007, 17:12
Kubica być może będzie miał lepszy bolid w następnym sezonie ale i tak nie dogonią Ferrari. Myślę, że Ferrari będzie królować w przyszłym roku. Ciekawi mnie jak będzie się spisywać Renault, pewnie z Alonso w składzie. Poczekamy zobaczymy ;)

 #228825  autor: Knight_Rider
 22 paź 2007, 18:49
Po dramatycznym wyścigu sędziowie wszczęli jednak dochodzenie w sprawie naruszenia przepisów przez dwa zespoły - Williams i BMW Sauber. Paliwo tankowane do bolidów Nico Rosberga, Roberta Kubicy i Nicka Heidfelda miało zbyt niską temperaturę, co pozwoliło na krótsze pit stopy (zimne paliwo może być tankowane szybciej - red.). Ewentualna dyskwalifikacja trzech kierowców oznaczałaby tytuł mistrzowski dla Hamiltona. Sędziowie uznali jednak, że taka kara byłaby niewspółmierna do wykroczenia.
Decyzję komisji sędziowskiej oprotestował McLaren i na ostateczne rozstrzygnięcia będzie trzeba jeszcze poczekać.

- Jeśli Hamilton w ten sposób zostanie mistrzem świata, to nie będzie w porządku - powiedział Fernando Alonso. - Byłbym zażenowany, gdyby tak się stało. Prawdziwym mistrzem jest Kimi Raikkonen. On zasłużył na ten tytuł - wygrał sześć wyścigów, a Lewis i ja o dwa mniej. Zgromadził więcej punktów i dla mnie wszystko jest jasne.

- Szefowie McLarena popełniają błąd, próbując wywalczyć mistrzostwo w ten sposób. Pozbawili się szansy na tytuł podejmując niewłaściwe decyzje w drugiej części sezonu - dodał Hiszpan, którego przyszłość w brytyjskim teamie stoi pod dużym znakiem zapytania.
LOL mam nadzieje ze sedziowie zostana przy swojej decyzji

 #228845  autor: MarCjaho
 22 paź 2007, 19:48
Knight_Rider pisze: LOL mam nadzieje ze sedziowie zostana przy swojej decyzji
Ja tez 8)