DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

 #175449  autor: b@sho
 19 kwie 2007, 13:33
widac chlopaki jak znacie sie na gospodarce.... ehhhh... nie ma co was przekonywac, i tak wiecie najlepiej... a jesli chodzi o kase to ladna dostaniemy na organizacje mistrzostw :wink: to tyle, pogadamy w 2012 i wtedy zobaczysz blom, ze zwykly szary obywatel tez cos z tego bedzie mial

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #175457  autor: czaik
 19 kwie 2007, 14:15
Dla Polski to ogromna szansa, której nie da się chyba nawet zmarnowac :!: :!: :!:
Ja widze w tym same plusy :!:

A dla tych co mowia, ze dostalismy sie tylnymi drzwiami niech nie zapominaja, ze mozemy zagrac na mistrzostwach w 2008 roku.

"Przetrwać by zwyciężyć (...) Zwyciężyć by przetrwać"

 #175486  autor: Przemek
 19 kwie 2007, 16:47
blom pisze:a ty myślisz ze kogoś to interesuje??? szarego człowieka interesuje najwyżej otwarcie półfinał a w szczególności FINAŁ! To właśnie o finale będą stacje Tv trąbić jak nakręcone i najbardziej to miasto sie wypromuje!
Jak Cie nie interesuje to po co sie w tym temacie wypowiadasz? Zeby ponarzekac? Typowe polactwo.
blom pisze: <lol> nie znasz chyba realiów w polsce doliczając koszty utrzymania vs. zarobki jest najgorzej - no chyba że im jakieś zgrzybiałe baraki dasz i sie zgodzą w nich mieszkać... ONI NIE SĄ GŁUPKAMI! (a Ukraińcy będą sobie u siebie budować z Rumunami...)
:lol: :lol:
Hmm patrze na okolo i widze,ze sa budowane drogi, budynki, hipermarkety i jakos Chinczykow na budowie nie widac. O to akurat sie nie martwia, bo to kolejne miejsca pracy, a jesli kogos nie stac na wyjazd do UK to z pewnoscia skorzysta.
Ale przeciez i tak bedziemy stratni :lol: :lol: :lol: radze poszukac ile Portugalia zarobila na organizacji tych mistrzostw, bo w tym momencie sie osmieszasz :wink:

 #175488  autor: JacekS
 19 kwie 2007, 16:51
Przemek pisze:a jesli kogos nie stac na wyjazd do UK to z pewnoscia skorzysta.
Do wuyjazdu do uk wcale nie potrzeba wielkich srodkow finansowych, wiem to po sobie ( chociaz pewnie to zalezy)

 #175492  autor: blom
 19 kwie 2007, 16:58
Typowe polactwo.
kubeł zimnej wody człowieku!

 #175500  autor: Forest
 19 kwie 2007, 17:13
blom nawet jesli my obywatele nic na tym nie zyskamy to chociaz sobie bedziemy mogli pojsc na stadion i obejrzec prawdziwa pilke. Ja juz kase odkładam, zycie jest za krotkie a nigdy na takim meczu nie bylem, trzeba korzystac :)

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #175528  autor: Klusek
 19 kwie 2007, 19:37
blom pisze:racjonalne stwierdzenie
Chyba irracjonalne
blom pisze:szary obywatel nie ma nic z tego tylko medialna papkę!
Nawet nie spodziewasz się ile szary obywatel może z tego mieć. Organizacja mistrzostw to nie tylko budowa kilku nowych stadionów i fajne mecze w telewizja, ale i cała infrastruktura z tym związana. Nie wystarczy tylko zbudować stadiony, ale trzeba zbudować drogi do nich prowadzące i łączące miasta, rozbudować lotniska. Przy całej tej wielkiej budowie zatrudnienie znajdzie tysiące szarych obywateli. Nie można zapominać też o milinach kibiców którzy będą przybywać na mecze i zostawiać u nas swoje pieniądze. Kibice nie będą kupować tylko biletów, ale zostawią swoje pieniądze w pabach, restauracjach, hotelach i innych sklepach i sklepikach prowadzonych przez szarych obywateli.

A co po mistrzostwach? Przecież wszystko co zostanie wybudowane nie zostanie zburzone i rozłożone na części w następny dzień po zakończeniu mistrzostw. To wszystko będzie mam służyć przez kolejne lata. Na wybudowanych nowoczesnych stadionach będzie można organizować kolejne ważne imprezy i o wiele łatwiej będzie przy staraniu się o takie wydarzenia. A kolejne takie wydarzenia to kolejne pieniądze i kółko się zamyka.
Ważny też jest prestiż. Skoro raz nam zaufali i daj Boże zorganizujemy te mistrzostwa perfekcyjnie to przy kolejnych wyborach będziemy w czołówce jako sprawdzeni i pewni organizatorzy.

Nie jestem huraoptymistą, ale myślę pozytywnie i jestem pewien, że wszystko się uda.

Obrazek
Obrazek

 #175549  autor: Irek
 19 kwie 2007, 20:58
Szansa jakich mało na rozrost kilku ważniejszych aglomeracji w Polsce :) Jest pięknie.

"And one more thing..."

 #175881  autor: adiq1033
 20 kwie 2007, 19:36
orB pisze:Jak dla mnie to te całe mistrzostwa mogą być nawet w Mongolii :-)
He he, chciałbym to zobaczyć na własne oczy :lol: Już nie mogę się doczekać na Mistrzostwa Świata w Afryce :smt005

 #175887  autor: Przemek
 20 kwie 2007, 20:17
He he, chciałbym to zobaczyć na własne oczy Już nie mogę się doczekać na Mistrzostwa Świata w Afryce
A co w tym smiesznego? RPA to wedlug Ciebie bardziej zacofany kraj niz Polska? :lol: wg mnie to my juz jestesmy w tyle za nimi

 #175894  autor: Forest
 20 kwie 2007, 20:44
Przemek pisze:A co w tym smiesznego? RPA to wedlug Ciebie bardziej zacofany kraj niz Polska? :lol: wg mnie to my juz jestesmy w tyle za nimi
Przemek zgadzam sie z toba, ale oni sa tylko lepsi pod wzgledem gospodarczym, ale bieda zwyklych obywateli to tam o wiele wiele wieksza niż u nas.

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #175916  autor: adiq1033
 20 kwie 2007, 22:13
No zobaczymy co będzie u nas. Póki co, nie ma ludzi do roboty. Premier chce sprowadzać Polaków z wysp lub sięgnąć do Azji po prawcowników ...

[ Dodano: 2007-04-20, 22:14 ]
A może zdecyduje się na Ukrainców i Białorusinów :lol:

 #176005  autor: blom
 21 kwie 2007, 10:21
adiq1033 pisze:No zobaczymy co będzie u nas. Póki co, nie ma ludzi do roboty. Premier chce sprowadzać Polaków z wysp lub sięgnąć do Azji po prawcowników ...

[ Dodano: 2007-04-20, 22:14 ]
A może zdecyduje się na Ukrainców i Białorusinów :lol:

jasne... weźmy Azjatów przez miesiac na bilet do domu nie zarobią... a Ukraińcy i Białorusini będą budować swoje...

to będzie budowane na zasadzę - zastaw się ale postaw się - i będziemy mieć długu na następne 20 lat...

 #176017  autor: b@sho
 21 kwie 2007, 10:51
tak tak blom. bedizemy miec dlugu... jasne, przeciez ciagle mamy, a na swiecie nie ma panstwa ktore nie ma dlugow :wink: kiedys pamietam byly dwa, wsrod nich Rumunia i co im to dalo... blom jak zwykle przesadzasz

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #176019  autor: JacekS
 21 kwie 2007, 10:58
W kazdym razie nasza ekipa rzadzaca musi sie streszczac z przygotowaniem do Euro 2012 bo czasu zostalo niewiele

 #176352  autor: RobertX
 21 kwie 2007, 23:40
ME to dla nas wielka szansa, ktorej nie mozemy zmarnowac ! Nowe autostrady, stadiony, lotniska, nowe miejsca pracy itd. Rzad wzial sie za to na powaznie i oby tak dalej ;)

blom pisze:
Typowe polactwo.
kubeł zimnej wody człowieku!
Widze, ze nic o swiecie nie wiesz - to przykre. Nie zauwazyles, ze wlasnie ty tak sie zachowujesz. Stereotyp polaka to taki, ktory zawsze narzeka, ze ma zle - pasujesz!

[ Dodano: 2007-04-21, 23:44 ]
blom pisze:2. kto im to zbuduje? Rumun, Bułgar a może UFO? za takie stawki...
Ty naprawde nie masz pojecia o tym swiecie.... przeciez tam zarabiaja duzo mniej niz u nas...

[ Dodano: 2007-04-21, 23:46 ]
adiq1033 pisze:Oglądałem foto na onecie, kompletna porażka.
??? Co ty widziales? Widziales stadiony w Gdańsku i Warszawie??? Sa zajebiste!

[ Dodano: 2007-04-21, 23:49 ]
adiq1033 pisze:
orB pisze:Jak dla mnie to te całe mistrzostwa mogą być nawet w Mongolii :-)
He he, chciałbym to zobaczyć na własne oczy :lol: Już nie mogę się doczekać na Mistrzostwa Świata w Afryce :smt005
W koncu MŚ 2010 w RPA beda :)

 #176395  autor: blom
 22 kwie 2007, 10:50
RobertX pisze:ME to dla nas wielka szansa, ktorej nie mozemy zmarnowac ! Nowe autostrady, stadiony, lotniska, nowe miejsca pracy itd. Rzad wzial sie za to na powaznie i oby tak dalej ;)

blom pisze:
Typowe polactwo.
kubeł zimnej wody człowieku!
Widze, ze nic o swiecie nie wiesz - to przykre. Nie zauwazyles, ze wlasnie ty tak sie zachowujesz. Stereotyp polaka to taki, ktory zawsze narzeka, ze ma zle - pasujesz!

[ Dodano: 2007-04-21, 23:44 ]
blom pisze:2. kto im to zbuduje? Rumun, Bułgar a może UFO? za takie stawki...
Ty naprawde nie masz pojecia o tym swiecie.... przeciez tam zarabiaja duzo mniej niz u nas...

[ Dodano: 2007-04-21, 23:46 ]
adiq1033 pisze:Oglądałem foto na onecie, kompletna porażka.
??? Co ty widziales? Widziales stadiony w Gdańsku i Warszawie??? Sa zajebiste!

[ Dodano: 2007-04-21, 23:49 ]
adiq1033 pisze:
orB pisze:Jak dla mnie to te całe mistrzostwa mogą być nawet w Mongolii :-)
He he, chciałbym to zobaczyć na własne oczy :lol: Już nie mogę się doczekać na Mistrzostwa Świata w Afryce :smt005
W koncu MŚ 2010 w RPA beda :)

dajcie sobie spokój i tak to będzie wielka klapa a Wy jak dziecko ślinicie sie na widok lizaka! zobaczymy koniec maja 2010 - będzie to będzie nie to nam to odbiorą :)
tylko znowu nie wylatujcie co to za termin koniec maja 2010 ok?

 #176413  autor: b@sho
 22 kwie 2007, 12:06
blom przez takich jak ty jest jak jest. po co co cos robic, przeciez to nic nie da... z takim podejsciem to idealny z ciebie kandydat na polityka...

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #176504  autor: adiq1033
 22 kwie 2007, 16:46
RobertX pisze: Widziales stadiony w Gdańsku i Warszawie??? Sa zajebiste!
To raczej kwestia gustu, mi się nie podobają.
RobertX pisze:ME to dla nas wielka szansa, ktorej nie mozemy zmarnowac ! Nowe autostrady, stadiony, lotniska, nowe miejsca pracy itd.
Nowe miejsca pracy z pewnością się przydadzą, wkońcu żyjemy w kraju, gdzie 15 % społeczeństwa żyje na zasiłkach.
RobertX pisze:Rzad wzial sie za to na powaznie i oby tak dalej :wink:
Taaa ... przecież taki polityk nie podjedzie maluchem pod stadion, limuzyna za 500 000 PLN obowiązkowa :D

 #176510  autor: Forest
 22 kwie 2007, 17:13
To raczej kwestia gustu, mi się nie podobają.
adiq normalnie mnie rozbrajasz... :D Może zaproponujesz różowe krzesełka i niebieską trawe? :mrgreen:
Taaa ... przecież taki polityk nie podjedzie maluchem pod stadion, limuzyna za 500 000 PLN obowiązkowa :D
To są reprezentacyjne samochody. Ja jako obywatel wstydzilbym sie jakby np. nasz prezydent jezdzil polonezem :wink:

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB