DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

Czy nasze kluby przejdą dalej w pucharze UEFA

Tak, obydwa
Brak głosów
0%
Tylko wisła
4
27%
Tylko groclin
3
20%
Tylko groclin
3
20%
Nikt nie przejdzie
5
33%

 #21247  autor: Frasio
 29 wrz 2005, 20:21
No niestwty 2:4. Może wiśle się uda.

Obrazek

 #21335  autor: Wojt2004
 30 wrz 2005, 01:08
No i sie nie udalo, szkoda gadac, moze troche lepiej zagrali niz dwa tygodnie temu ale to wciaz nie ta sama Wisla jaka wczesniej byla

 #21364  autor: avarax
 30 wrz 2005, 12:45
:!: :!: :!: Porażka :!: :!: :!: . Teraz w nastepnym wydaniu UEFA mamy jedna druzynę mniej :(

 #21378  autor: Przemek
 30 wrz 2005, 15:30
Wojt2004 pisze:No i sie nie udalo, szkoda gadac, moze troche lepiej zagrali niz dwa tygodnie temu ale to wciaz nie ta sama Wisla jaka wczesniej byla
Oczywiście, że nie ta sama.Narobile sobie nadzieji, że są drużyną europejską na podstawie ich gry 2-3 lata temu kiedy to ograli Schalke Parmę i prawie Lazio, ale niestety żeby udało się coś osiągnąć to trzeba rozważnej polityki i nie wyprzedawać najlepszych zawodników za psie grosze.Oddali Kosowskiego, Szymkowiaka, Uche, Gorawskiego, Jopa, Żurawskiego, Frankowskiego, Hughuesa, a kogo kupil?Hahaha Kłosa, Kuźbę, Gołosia...idiotyzm, trzeba było zgrywać drużynę a nie zwalniać trenera, który to wszystko trzymał (Kasperczak) :!:

 #21559  autor: Wojt2004
 30 wrz 2005, 23:48
przemek pisze:
Wojt2004 pisze:No i sie nie udalo, szkoda gadac, moze troche lepiej zagrali niz dwa tygodnie temu ale to wciaz nie ta sama Wisla jaka wczesniej byla
Oczywiście, że nie ta sama.Narobile sobie nadzieji, że są drużyną europejską na podstawie ich gry 2-3 lata temu kiedy to ograli Schalke Parmę i prawie Lazio, ale niestety żeby udało się coś osiągnąć to trzeba rozważnej polityki i nie wyprzedawać najlepszych zawodników za psie grosze.Oddali Kosowskiego, Szymkowiaka, Uche, Gorawskiego, Jopa, Żurawskiego, Frankowskiego, Hughuesa, a kogo kupil?Hahaha Kłosa, Kuźbę, Gołosia...idiotyzm, trzeba było zgrywać drużynę a nie zwalniać trenera, który to wszystko trzymał (Kasperczak) :!:
Zgadzam sie z Toba, cos w polskiej pilce brak racjonalnego zarzadzania. I my kibice musimy na tym cierpiec, szkoda, wielka szkoda :x

 #21639  autor: Frasio
 01 paź 2005, 12:46
Teraz to chyba Cracovia ma lepszy skład od wisły.

Niech Wisła da wygrać ligę polską innej drużynie to może ona będzie mogła coś zdobyć.

Obrazek

 #21703  autor: Przemek
 01 paź 2005, 16:29
Cracovia na pewno nie ma lepszego składu od Wisły.Cracovia ma może i niezłych kilku graczy, ale po pierwszym sezonie wyszalała się w 1 lidze i teraz grają na swoim poziomie :-D Wisła tak czy siak ma najsilniejszy skład w Polsce co udowodniła w meczu z Lechem, a Cracovia dostaje baty z cieniasami :smt041 Gdyby nazwiska grały to Lech, Legia i Wisła byłyby najlepsze, a prawde mówiać to najlepiej grają Groclin,Amica,Wisła,Gornik Z. :shock: i do czołówki zaczynają dołączać Lech i Pogoń.A Legia stacza się po równi pochyłej w dół :? w tym sezonie liga przynajmniej jest bardziej wyrównana, a wiosną będzie jeszcze bardziej ;-)

 #21712  autor: Frasio
 01 paź 2005, 17:33
Jakbyś chciał wiedzieć to amica przed chwilą przegrała z kolporterem 2:1.

Obrazek

 #21782  autor: Przemek
 01 paź 2005, 20:35
Wiem, wiem. I co z tego?A Wiśle czy Groclinowi wpadki się nie zdarzały?Chodzi o to, że to są drużyny, które mają odpowiedni budżet i mogą mieć najlepszych zawodników i coś zdziałać.A poza tym kto taką Cracovie i jej "kibiców" puści na Puchar Uefa.PZPN będzie się bał, że będą ofiary śmiertelne i Listek będzie musiał odejść i skąd będzie brał w łapę wtedy? :-D Trzeba się przygotować, że za parę lat w UEFA będzie Wisła (jak tylu zawodników nie będzie wyprzedawać), Groclin oraz Legia (która za 2-3 lata będzie najlepszym polskim zespołem) :wink:

 #21794  autor: Frasio
 01 paź 2005, 21:15
Mimo żev jestem z krakowa to chciałbym żeby wisła przegrała ligę. Niech wygra groclin bo lecha to widać że nawet tamte ruski pokonają.

Obrazek

 #21797  autor: Przemek
 01 paź 2005, 21:34
Rozumiem, że jesteś kibicem Cracovii...ja z kolei nie toleruję drużyn 1-ligowych z wiosek typu Wodzisław Śl., Grodzisk Wlkp. czy też Amica Wronki, więc wolałbym żeby mistrzem była Wisła (i tak będzie).A na miejsce wiosek do 1 ligi Lechia, Jagiellonia, Śląsk czy też zasłużony Ruch :wink:

 #21799  autor: Frasio
 01 paź 2005, 21:39
Nie !
Ja jestem kibicem wisły. Ale Cracovie też lubię. Właśnie ze względu na to, że jestewm za wisła mowiłem " mimo że jestem z krakowa". Wolę żeby tym razem wygrał np. groclin lub legia.

Obrazek

 #21805  autor: Przemek
 01 paź 2005, 22:07
Legia za parę lat dopiero...

 #21858  autor: Frasio
 02 paź 2005, 09:50
Za parę lat to się może Wisła odbudować.

Obrazek

 #21861  autor: Przemek
 02 paź 2005, 10:04
Taa tak też mówiono o Widzewie Łódź, Ruchu Chorzów czy ŁKS-ie Łódź i jakoś żadna się niu odbudowała, a gdzie teraz grają?2 liga.Jeżeli p.Cupiał zacznie wyprzedawać kolejnych zawodników, a na ich miejsce sprowadzać zawodników pokroju Kryszałowicza to nie wróżę im nic dobrego :wink: Słyszałem, że Baszczyński miał już odejść, ale do zostania ktoś go tam namówił, ale niedawno czytałem, że to jego ostatnia runda w Wiśle :shock: Brożki, Dudka i Błaszczykowski też na pewno długo w Wiśle nie będą (zwłaszcza Paweł Brożek), a kto im zostanie?Same dziadki...

 #21948  autor: Frasio
 02 paź 2005, 14:25
Na razie tych dziadków dużo nie jest. Tylko Krzyszał, Majdanek, Penksa (?) może stolarczyk.

Obrazek

 #21968  autor: Przemek
 02 paź 2005, 15:37
A Głowacki, Kłos, Cantoro, Kuźba...przecież za parę lat jak planują się odbudować toż to będą emeryci niektórzy już są :shock:

 #22026  autor: Frasio
 02 paź 2005, 17:21
Alew ja mówie że za parę lat sie odbuduje b bedzie nowy skład.

Obrazek

 #22048  autor: Przemek
 02 paź 2005, 17:41
Nowy sqad będzie na pewno, ale to już nie będzie silna dobrze zoorganizowana drużyna na to potrzeba czasu a Wisła go nie ma :!:

 #22273  autor: Frasio
 03 paź 2005, 20:00
Słyszałeś przemek noym trenwrem miał być Scasny ale rzecznik zaprzecza.Za to Engel długo nie popracuje.

Obrazek