DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
 #143288  autor: dawid333
 19 sty 2007, 18:50
Witam!
Czy trenujecie jakies sporty ekstremalne? Chodzi mi glownie o streetball , parkour lub c-walk. I jeszcze jedno: Ktory wg Was jest najlepszy i daje najwiecej satysfakcji? A moze widzieliscie na zywo ktorys ze sportow? Za odpowiedzi z gory dziekuje. POZDRO
dawid333

 #143554  autor: Forest
 20 sty 2007, 15:57
Ja nie trenuje. Kiedyś dawno temu próbowałem na desce, ale pozdzierałem sobie kilka razy kolana i zrezygnowałem :P

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #143557  autor: frgt/10
 20 sty 2007, 16:09
ahhahahahahah c-walk jest sportem? jest tańcem... a to jest różnica. Ciekawi mnie czy chociaż wiesz skąd się wywodzi c-walk, po co powstał? Ja ze sportów ekstremalnych to tylko skok w bok :twisted:

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=292477#292477

 #144231  autor: dawid333
 21 sty 2007, 19:27
frgt/10, wiem wiem co to jest c-walk i skad sie wywodzi. Tak w ogole to jakbym nie wiedzial to bym nie pisal taki jush jestem i to chyba dobrze :-D . Ale chodzi mi o takie street'owe dyscypliny jakim jest walsnie cwalk. A c-walk wywodzi sie z gangu crip ktorych czlonkowie tym tancem okazywali zadowolenie (zabicie czlonka wrogiego gangu). I pierwszym kolesiem ktory go zaprezentowal w teledysku to Xzibit ("Get ur walk on") i jeszcze jest koles o imieniu Kyren ktory tez jest znany w tej dyscyplinie dosc dobrze. Forum ksztalci pamietaj o tym/ www.cwalk.fora.pl

 #144333  autor: Forest
 21 sty 2007, 22:34
Od wczoraj to skoki narciarskie można nazwać sportem ekstremalnym i to chyba nawet sport który powinien być ojcem sportów ekstremalnych, nawet panowie z jackass by się nie odważyli pofrunąć jak np. nasz Adaś :lol:

HTC U12+ Black + Goodram 64GB USH-I U3 95/90MB

 #144405  autor: frgt/10
 22 sty 2007, 07:30
dawid333 pisze:A c-walk wywodzi sie z gangu crip ktorych czlonkowie tym tancem okazywali zadowolenie (zabicie czlonka wrogiego gangu).
ekhm no tak... przejrzałem to forum i już wiem skąd to wiesz... Ideą c-walka był jednak hołd oddany zmarłym członkom gangu, nieważne, nie będziemy się o to przecież kłócić. Rozbawił mnie tekst, że to sport. Tak naprawdę nikt nie powinien tego tańczyć, ale skoro już się tym zajmuje to niech się nie obnosi za bardzo jak jakiś "wigger" (Ci co wiedzą co to znaczy to nie będę miał problemów :mrgreen: ) tylko sobie tańczy. No i oczywiście taniec c-walka w klubie och.... laski to lubią :D

Btw. jeździłem kiedyś na desce :) Umiałem aż ollie i raz wyszedł mi kickflip po czym rozwaliłem sobie kolana i nie mogę już jeździć :P

http://telepolis.pl/forum/viewtopic.php?p=292477#292477

 #144572  autor: dawid333
 22 sty 2007, 17:03
frgt/10, nie jestem wigger'em bo smiesza mnie tacy ludzie ale jednak maja swoj styl :lol: .
frgt/10 pisze:Tak naprawdę nikt nie powinien tego tańczyć
a czemu?]
frgt/10 pisze:No i oczywiście taniec c-walka w klubie och.... laski to lubią
Wiem wiem jak na to reaguja laski :twisted: Ogolnie ten taniec jest super. Trenuje go :roll: . PZDR4ALL

 #221593  autor: mosak95
 17 wrz 2007, 20:22
a ja trenuje parkoura. Mam dopiero 12 lat i za dużo nie umiem :cry: chyba najlepszą satysfakcje daje parkour. Najlepszy HMMM.....chyba też parkour :lol:

 #222698  autor: adiq1033
 23 wrz 2007, 00:54
Jeżeli dyscyplina, w której uciekasz przez lecącymi wprost na ciebie cegło-fonami kolegów zalicza się do sportów extremalnych, to właśnie w takiej uczestniecze :-D

Lubie dreszczyn adrenaliny. Jeszcze w wakacje troche szalalem na rowerze, obecnie nie mam na to czasu, a i pogoda nieraz niedopisuje. Mam więcej spraw na głowie - głównie nauke, przez co nie poświęcam temu aż tyle czasu, co dotychczas.