DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
 #132648  autor: RobertX
 13 gru 2006, 22:45
No powiedzcie co o tym myslicie??? (nie kryjcie zalu ;) )
Wisła znowu d@@y dała! Ehh ale co ma byc, kedy maja dobrego zawodnika to sprzedaja. Kto tam rzadzi? Ciekawe czy puszcza Brozka za te 3 mln euro?

 #132652  autor: Gela
 13 gru 2006, 22:49
Noo nieźle odwalili. Ja myślałem że feynoord to tylko formalność...

 #132659  autor: b@sho
 13 gru 2006, 22:55
w polskiej pilce noznej jest dziwny zwyczaj... szybko sprzedaje sie zawodnikow a drugi to ze zwalnia sie trenerow po paru meczach... a gdzie szansa na to zeby molgi przepracowac caly cykl szkoleniowy i wtedy dopiero rozliczac za wyniki... to tak poza tematem... a poziom polskiej pilki ligowej nie oszukujmy sie ale jest na niskim jak nie bardzo niskim poziomie i wisla niczym sie nie wyroznia... nie ma u nas druzyny ktora ciagle grala by na wysokim poziomie...

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #132671  autor: gomez1982
 13 gru 2006, 23:05
b@sho ale zobacz Ci lepsi zawodnicy jadą na zachód żeby móc się dalej rozwijać.Weźmy na przykład Jelenia pojechał do Francji bo u nas już osiągnął to co mógł.A teraz jest w Auxere(czy jakoś tak) zawodnikiem pierwszej 11-stki i już wysyłają scautów żeby u nas szukali kolejnych talentów.Kowalewski pojechał do spartaka a teraz pytają się o niego kolejne kluby już mocniejsze.Takich przypadków jest sporo ale też było sporo niewypałów.Zobacz co tacy lepsi zawodnicy mogą zrobić w polskiej lidze żeby się rozwinąć?Nic poziom słaby,sukcesy na arenie europejskiej żadne.Polskie zespoły to już nie Legia czy Widzew które doszły bardzo wysoko w Lidze Mistrzów w połowie lat 90-tych.A poza tym pieniądze tam niestety są lepsi sponsorzy,większe stadiony.Sam choć raz chciał bym być na meczu ligi angielskiej,hiszpańskiej zobaczyć atmosferę stadionu i nie patrzeć na mecz przez 3 metrowy płot.

 #132673  autor: Prometo
 13 gru 2006, 23:09
RobertX pisze:Kto tam rzadzi? Ciekawe czy puszcza Brozka za te 3 mln euro?
Nie wiesz kto rządzi Cupiał i jego przydupas Kapka.
Teraz to zrobią totalną wyprzedaż - Brożek, Błaszczykowski, Sobolewski. Cupiał chce się moim zdaniem wycofać z Wisły i chce odzyskać jak najwięcej pieniędzy, które zainwestował w Wisłę. Dlatego tez całość pieniążków ze sprzedaży zawodników idzie na jego konto.

 #132677  autor: b@sho
 13 gru 2006, 23:11
gomez1982 w niemczech sa tez dobre stadiony, czasem na herte jedzilem :wink: nie da sie tego porownac, caly stadion ludzi itd, atmosfera miodzio.
fakt ze jelen wyjechal ale oceniac go bede czy on taka rewelacja po dluzszy okresie bo byly juz gwiazdy jednego sezonu. choc nie powiem ze sie poki co dobrze tam sprawoje.
zgodze sie ze dla pilkarzy wyjazd to jedyna szansa rozwoju ale dlatego ze u nas w kraju jest jak jest...
u nas jest zle bo ciagle mamy ten kolesiowski PZPN w ktorym afera goni afera a oni dalej nic. sparafrazuje jednego polityka :P listkiewicz musi odejsc. listkiewicz musi odejsc :mrgreen:

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #132679  autor: Prometo
 13 gru 2006, 23:13
gomez1982 pisze:Sam choć raz chciał bym być na meczu ligi angielskiej,hiszpańskiej zobaczyć atmosferę stadionu i nie patrzeć na mecz przez 3 metrowy płot.
A moim marzeniem jest pojechać do Manchesteru do Teatru Marzeń na mecz MU - Arsenal.

Pozdrawiam - Prometo
http://www.forum-soccer.home.pl

 #132683  autor: RobertX
 13 gru 2006, 23:19
gomez1982 pisze:zobaczyć atmosferę stadionu i nie patrzeć na mecz przez 3 metrowy płot.
Ostatnio bylem w Kolonii na meczu Polska-Niemcy - atmosfera byla niesamowita, nawet po meczu sie z niemkami sciskalem- pocieszaly ;) A kilka miesiecy w Chorzowie na Polska-Austria - chamstwo nic z trybun nie widac i w sumie najfajniejsza to byla podroz autokarem ;)

 #132684  autor: b@sho
 13 gru 2006, 23:21
RobertX co ty tak z tymi kobitkami :?: :wink: tu hostesy tu niemki :P a w koloni ladny stadionek maja, choc na meczu tam nie bylem, ale fotki znajomy przywiozl

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #132685  autor: gomez1982
 13 gru 2006, 23:21
No i każdy z was właśnie chce zobaczyć dobry mecz w miłej atmosferze i na wspaniałym stadionie no i oczywiście zobaczyć najlepszych piłkarzy na świecie w tym meczu.Żałuje że nie mamy możliwości oglądać tego u nas bo chciał bym ale jest właśnie jak jest i nie sądze że to się zmieni.PZPN za mało pieniędzy daje na młodzików a to przecież w nich jest przyszłość polskiej piłki.Nie mamy też sponsorów bo mało jest polskich firm o dużym kapitale.Czytałem że sponsorem Lecha Poznań ma zostać Skoda.Fajnie polski zespół czeski sponsor i jak się będzie nazywać zespół wg polskich realiów?"S(z)koda Lech(a) Poznań".

 #132687  autor: b@sho
 13 gru 2006, 23:25
:mrgreen: dobre :P no wedlug mnie dzialacze PZPN zamiast na sport to kase wyciagaja z niego dla siebie, chocby jak bylo z tym leitymacjami elektronicznymi dla wszystkich pilkarzy poczawszy od dzieci, ktos na tym kase zrobil...

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #132692  autor: Rogal
 13 gru 2006, 23:34
a Okuka powiedział; "Wisła zagrała dzisiaj bardzo dobry mecz, ale nie wiem dlaczego przegrała"

 #132706  autor: gomez1982
 13 gru 2006, 23:52
Wypadek przy pracy.Za wysokie progi na Wisły nogi taka prawda.Póki u nas w kraju się nie wezmą za ten cały burdel jaki jest to nie będzie poprawy na żadnym szczeblu.Dobrze że ja mam u siebie Prokom Trefl Sopot.Chociaż kosz jest fajny :P

 #132708  autor: RobertX
 14 gru 2006, 00:05
Rogal pisze:a Okuka powiedział; "Wisła zagrała dzisiaj bardzo dobry mecz, ale nie wiem dlaczego przegrała"
Kasa kasa ;) dobry mecz jest wtedy kiedy jest z niego kasa

[ Dodano: 2006-12-14, 00:08 ]
b@sho pisze:RobertX co ty tak z tymi kobitkami tu hostesy tu niemki
heh sam nie wiem. Glodnemu chleb na mysli ( niedawno zerwalem ze swoja laska) moge dlatego ;) hehehe

 #132766  autor: Frasio
 14 gru 2006, 12:07
Według mnie najlepszym sposobem na odbudowanie polskiej piłki, będzie szukanie talentów takich jak Jeleń, Brożek itd., sprzedawanie ich lepszym klubom zagranicznym za całkiem niezłą kasę, i za tę kasę niech później wzbogacają klub jakimiś lepszymi piłkarzami, to myślę, że to coś może dać.

A co do Wisły, to po prostu obronę mamy do d@@y i tyle.
A w szczególności tego lewego skrzydłowego od kangurów. ;)
Polskie kluby nigdy nie słynęły z dobrej linii obrony.
I to trza poprawić.
Mamy super bramkarzy, dobrych pomocników, utalentowanych napastników, tylko ta obrona ...


Pozdr

Obrazek

 #132772  autor: b@sho
 14 gru 2006, 12:45
Frasio zawodnikow sprzedaja, ale nie widac zeby ta kase ktora za nich zarbia inwetowano w kluby... ona gdzies wychodzi do prywatnych lap...

'When you meet your God, tell him to just leave me alone.'

 #132789  autor: RobertX
 14 gru 2006, 14:07
Niestety polska rzeczywistosc :(

 #132861  autor: Przemek
 14 gru 2006, 19:25
Polska piłka osiągnęła już takie dno, że teraz to można już tylko wprowadzić tego komisarza i rozgonić PZPN na cztery strony świata. Ligę mamy słabą, polskie drużyny mogą sobie pomarzyć co najwyżej o fazie grupowej Pucharu UEFA (podobne założenia mają kluby w Azerbejdżanie, Estonii itp.) szkoda tylko reprezentacji i pracy włożonej przez Leo, ale niestety dopóki piłką będzie rządził największy przekręt w historii to lepiej nie będzie, mam nadzieję, że prokuratura we Wrocławiu weźmie się za nich szybko, a za Listkiewicza wejdzie tymczasowo Strejlau, choć to i tak nic nie da, ale Listek już co swoje to nakradł.
Co do meczu Wisły z Feyenordem, myślę że już w Krakowie żegnają Błaszczykowskiego i być może Brożka. Tak już jest, Cupiał wyłożył sporo kasy, a sukcesów żadnych, bo nie oszukujmy się, że jednosezonowe pojawienie się w pucharze UEFA zapisze się w kartach historii, więc chce odzyskać włożone pieniążki, dlatego najlepszych sprzedaje, a do drużyny trafiają piłkarze pokroju Radovanovica :lol: czy Svitlicy :roll: i na razie na lepsze się nie zanosi...
Cieszy, że poziom ligi się chociaż wyrównał, niestety nie tak jak tego oczekiwaliśmy, bo zamiast reszta drużyn dostować się do czołówki, to Legia i Wisła obniżyły wyraźnie loty, ale pod koniec rundy widać było, że w Warszawie złapali świeży oddech i teraz powinno iść do przodu, aczkolwiek uważam, że mistrz pojedzie albo do Lubina albo do Bełchatowa, ewentualnie Kielce/Warszawa.

 #133070  autor: Rogal
 15 gru 2006, 20:42
i Okuka zakończył w dniu dzisiejszym swoją krótką pracę z zespołem Wisły :lol:

 #133072  autor: RobertX
 15 gru 2006, 21:04
No wlasnie slyszalem. Czy oni mysla, ze znajda trenera, ktory w miesiac doprowadzi ich zespol do mistrzostawa?