DAJ CYNK
  • Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.
Wszelkie rozmowy i dyskusje o sporcie. Zarówno od strony kibica, jak i aktywnego uczestnika.

Moderator: Moderatorzy

Czy Polska awansuje do finałów MŚ w Niemczech 2006?

TAK :D
6
75%
NIE ;(
2
25%

 #13277  autor: Przemek
 24 sie 2005, 11:57
WitekT pisze:A co Ty się tak łatwo prowokujesz? Ueeee... Wstydź się. To oznaka słabości. :)
:-D To nie oznaka słabości, ale wyrazy potępienia dla takich idiotycznych komentarzy

 #13279  autor: WitekT
 24 sie 2005, 12:02
Ale idiotyczne mogą być w Twoim przekonaniu - tak jak Twoje dla innych. Dalej twierdze, że dajesz się prowokować. :)

 #13282  autor: Przemek
 24 sie 2005, 12:08
A ja dobrze o tym wiem.Jestem porywczy i daję się łatwo prowokować.Ale są tacy ludzie, którzy nie mają racji i twią w swym przekonaniu i próbują na siłę wpoić to innym :evil:

 #13284  autor: sebastr
 24 sie 2005, 12:15
O czym tu debatujecie.
Wisła dała ciała i to się liczy. Grali przez pierwsze 30 minut i może 15 minut 2 połowy. Reszta kicha.
W połowie jakiś wiślak (nie pamiętam który) udzielał wywiadu i powiedział, że może nie uda nam się stracić bramki. Z takim nastawieniem to się nic nie uda. jakby powiedział może uda się strzelić to byłoby ok, a tak już sugerował że będą się bronić za wszelką cenę. I mamy tego efekty :(

 #13287  autor: Przemek
 24 sie 2005, 12:22
sebastr pisze:O czym tu debatujecie.
Wisła dała ciała i to się liczy. Grali przez pierwsze 30 minut i może 15 minut 2 połowy. Reszta kicha.
W połowie jakiś wiślak (nie pamiętam który) udzielał wywiadu i powiedział, że może nie uda nam się stracić bramki. Z takim nastawieniem to się nic nie uda. jakby powiedział może uda się strzelić to byłoby ok, a tak już sugerował że będą się bronić za wszelką cenę. I mamy tego efekty :(
Zieńczuk udzielał wywiadu.Ale gdyby R.Majdan był bardziej zdecydowany to byśmy mieli LM.Druga bramka dla Wisły zdobyta prawidłowo.Olisadebe strzelil ze spalonego (nawet Grecy nie analizowali).Czerwonej kartki nie było, a nawet jeśli to Conceicao powinien też potem wylecieć. :-D

 #13290  autor: WitekT
 24 sie 2005, 12:24
przemek pisze:A ja dobrze o tym wiem.Jestem porywczy i daję się łatwo prowokować.Ale są tacy ludzie, którzy nie mają racji i twią w swym przekonaniu i próbują na siłę wpoić to innym :evil:
A skąd wiesz, że nie mają racji? :)

 #13296  autor: Przemek
 24 sie 2005, 12:28
No, bo wiem.Już tyle razy ta sprawa była poruszana, ale niestety niektórzy nadal żyją w przekonaniu, że to oni mają rację i nic się z tym nie zrobi.Szkoda takich ludzi. :P

 #13298  autor: WitekT
 24 sie 2005, 12:30
przemek pisze:No, bo wiem.Już tyle razy ta sprawa była poruszana, ale niestety niektórzy nadal żyją w przekonaniu, że to oni mają rację i nic się z tym nie zrobi.Szkoda takich ludzi. :P
Powalające argumenty. :P

 #13308  autor: Przemek
 24 sie 2005, 12:49
Nie chce mi się już o tym pisać.Grunt, że Pogoń (Piotrcovia jak kto woli) gra w 1. lidze i nie zmienią tego komentarze takich idiotów, którzy nie wiadomo czego zazdroszczą albo nie wiem o co im chodzi :P

 #13404  autor: Tpk
 24 sie 2005, 16:02
reboot pisze:
Tpk pisze:Lubie Cracovie
Haha.... Jak mozna lubic ten wiesniacki klub ??
Cracovia, Arka i Lech to 3 najbardziej wiesniackie kluby...

Tylko Slask, Wiselka, Lechia Gdansk !!
Tpk pisze:bardzo dobrze sie na salony wiesniaki beda pchac
Lepiej byc wiesniakiem z Reymonta niz pipką z Kałuży...
Cracovia taka slaba, ze nawet w pucharach nie zagra. Hahaha :)
To ci pewnie zylka pękła wiesniaki sa w gdansku wroclawiu i na tym fwardyjskim stadionie GTS wisla ktory jest zarzadzany przez towarzysza Kapke z SB

A co do piotrcovii to w 1 lidze gra piotrcovia ktora wynajmuje stadion w szczecinie a prawdziwa pogon gra w III czy IV lidze, a idziotow szukaj u siebie w rodzinie

A żeby skonczyc w rodzinnych klimatach powiem tyle(jak jestes kibicem pogoni powinienes to znac) Cacovia-Pogoń 1:0

 #13406  autor: Tpk
 24 sie 2005, 16:03
I co do meczu wisly z Koniczynkami to kazdy polak powinien znac takie powiedenie: Oli Oli Łowca Goli 8)

 #13446  autor: Przemek
 24 sie 2005, 22:09
Tpk pisze:
reboot pisze:
Tpk pisze:Lubie Cracovie
Haha.... Jak mozna lubic ten wiesniacki klub ??
Cracovia, Arka i Lech to 3 najbardziej wiesniackie kluby...

Tylko Slask, Wiselka, Lechia Gdansk !!
Tpk pisze:bardzo dobrze sie na salony wiesniaki beda pchac
Lepiej byc wiesniakiem z Reymonta niz pipką z Kałuży...
Cracovia taka slaba, ze nawet w pucharach nie zagra. Hahaha :)
To ci pewnie zylka pękła wiesniaki sa w gdansku wroclawiu i na tym fwardyjskim stadionie GTS wisla ktory jest zarzadzany przez towarzysza Kapke z SB

A co do piotrcovii to w 1 lidze gra piotrcovia ktora wynajmuje stadion w szczecinie a prawdziwa pogon gra w III czy IV lidze, a idziotow szukaj u siebie w rodzinie

A żeby skonczyc w rodzinnych klimatach powiem tyle(jak jestes kibicem pogoni powinienes to znac) Cacovia-Pogoń 1:0
O kurde, ale żeś mi powiedział, aż mi do gaci poszło.Masz się normalnie czym chwalić.Daruj se teksty pod adresem Piotrcovii, bo widzę, że jesteś niekumaty i nie czaisz o co chodzi, więc odwal się.Cracovia ma najbardziej wieśniackich tzw."kibiców".(nie chodzi mi o Papieża)!

 #13448  autor: Przemek
 24 sie 2005, 22:42
WitekT proponuję zablokować tego posta.Za dużo nerwów.Zakładając ten temat miałem nadzieję, że nie dojdzie do tego typu wyzwisk,ale niestety...zablokuj go i bedzie spokuj chyba... :cry: