DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.

Moderator: Moderatorzy

 #988867  autor: marcin19883
 14 kwie 2018, 17:29
Hej. Mam taki dziwny problem. Otóż podczas testów Orange, ten operator w porównaniu z innymi jest bardzo cichy. Rozmowy głosowe są zdecydowanie cichsze niż inni, przez co prawie nic nie słysze podczas hałasu. To nie wina telefonu, bo inni sa normalni, tylko Orange ciche. Co moge w takim wypakdu zrobić? da się to zgłosić jako usterka techniczna i podgłośnią mi rozmowy? :(
 #988869  autor: kozien70
 14 kwie 2018, 17:39
Zanim nabierzesz pewności, że to nie wina telefonu, przełóż jednak kartę do innego aparatu (byle nie takiego samego) i zadzwoń do kogoś innego, niż wcześniej. Może to być jednak usterka telefonu, objawiająca się własnie z tym operatorem.
 #988884  autor: marcin19883
 14 kwie 2018, 18:42
kozien70 pisze:Zanim nabierzesz pewności, że to nie wina telefonu, przełóż jednak kartę do innego aparatu (byle nie takiego samego) i zadzwoń do kogoś innego, niż wcześniej. Może to być jednak usterka telefonu, objawiająca się własnie z tym operatorem.
Testowałem na innym telefonie. Jest ciszej. Tak na oko to jakieś 30%. T-MOBILE, Plus, Play głośni. Orange na dwóch różnych kartach sim ma tak samo.
Mam wrażenie, że w Orange jest ciszej, ale lepsza jakość. U innych głośniej, ale trzeszczy bardziej. Rozmowy w HD Voice i dzwonienie na ten sam nr infolinii.
 #988892  autor: Pabloeq
 14 kwie 2018, 19:25
Nic u siebie nie zauważyłem, Orange i nju, normalnie, sprawdzone na S7 i A3 2016. W T mobile tak samo. Może jednak regionalne problemy u Ciebie albo coś z telefonem? Sprawdź poziom głośności w samym telefonie. Jak nie pomoże to pisz do BOK konkretnie z lokalizacją i stacją z której korzystasz.
 #988964  autor: remi89
 15 kwie 2018, 08:30
Również korzystam z NJU i na jakość połączeń nie mogę narzekać.

P@weŁ
 #989002  autor: marcin19883
 15 kwie 2018, 12:02
Poziom głośności mam ten sam. Właśnie muszę sztucznie podkręcać na głośniej.
Jak dzwonię na infolinię i lektor Playa mówi, że nie ma takiego numeru, to mam wrażenie jakby głośnomówiący był włączony jest tak głośno. No ale Orange dużo ciszej, to samo mówi

[Edit]Naprawiło się już. Problem rozwiązany. Po prostu samo, nic nie robiłem.
Ostatnio zmieniony 15 kwie 2018, 20:25 przez Remington, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: połączenie postów