DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.

Moderator: Moderatorzy

 #949317  autor: xIskierka24x
 06 wrz 2017, 13:25
Witam mam taki problem, że nie mogę wysłać smsa na numer 7043 koszt to 62 gr na koncie mam 25 zł kontaktowałam się z operatorem niby mam wszystko odblokowane a dalej nie działa :( w telefonie w aplikacji wiadomości dałam zezwalaj na wysyłanie smsów premium nie wiem co robić .. operator twierdzi że wina nie leży po ich stronie to gdzie ? konto doładowywane było już kilka razy wcześniej gdy byłam w sieci T-mobile na abonament z tym samym numerem to wszystko działało .
Proszę o pomoc

edit. Dodam jeszcze, że przełożyłam kartę do innego telefonu i też dalej nie działa. Wyświetla się ze nie udało się wysłać wiadomości. W szczegółach niezidentyfikowany błąd 704. Na portalu wszystkie blokady wyłączone.
 #949322  autor: Morvius
 06 wrz 2017, 13:42
Chyba z tym błędem trzeba będzie się do nich zgłosić i zareklamować. Lub po 2, może karta do wymiany?

Klasyczny obserwator wątku.
 #949324  autor: bed
 06 wrz 2017, 13:43
Posty to sie edytuje a nie wrzuca nowe :) to forum nie ma automatycznego łączenia napisanych po sobie wpisów.

A do sedna. Nie wiemy jaki to operator. Jak nju to sam próbuję z nimi coś zmienić ale pomimo odblokowania wszystkich opcji, nadal nie dało rady wysłać smsa. Niestety pomogło dopiero przejście na abonament.

B7+ B1 + B3 + B20 Orange (QAM256 MIMO 2x2):
https://www.speedtest.net/result/a/6024915549.png