DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
 #949163  autor: Flash999
 05 wrz 2017, 15:12
Te "pierdoły" to po prostu hobby... Niektórzy też chcą świadomie wybrać najlepszego operatora, zweryfikować zasięg czy też śledzić na bieżąco jak zmienia się sieć. A zmienia się... Choć czasem tego nie widać w kreskach zasięgu.
Ceny dziś są podobne i tak naprawdę w każdej sieci można znaleźć dobrą ofertę (z wyjątkiem specyficznych zastosowań/wymagań).

Stacje bazowe w województwie podlaskim
 #949209  autor: antekwars
 05 wrz 2017, 19:49
Coś jest na rzeczy z tymi priorytetami. Mam główny numer w lajt mobile w tym samym telefonie mam kartę plusa. Internet lajtmobile działa szybciej niż plusa w tym samym telefonie o kilka megabitów i mam tak wszędzie. jak zamienię karty sim w telefonie miejscami nadal to samo więc to nie wina telefonu zaniżania lekko prędkości plusa w stosunku do lajta chyba lajt ma jakieś pierszeństwo.
 #949283  autor: Remington
 06 wrz 2017, 10:21
antekwars pisze:Internet lajtmobile działa szybciej niż plusa w tym samym telefonie o kilka megabitów i mam tak wszędzie. jak zamienię karty sim w telefonie miejscami nadal to samo więc to nie wina telefonu zaniżania lekko prędkości plusa w stosunku do lajta chyba lajt ma jakieś pierszeństwo.
Nie potwierdzam. Mam lajta oraz Plusha prepaid - jedno i drugie stoją na platformie prepaidowej Plusa. Lajt zawsze ma trochę (choć niewiele) gorsze transfery. Za granicą ciekawostka - prepaid Plusa ma roaming LTE, lajt w LTE tam nie chodzi.