DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
 #890710  autor: Kryniczanin
 09 paź 2016, 11:50
Karty Vikinga na Lumiach wyświetlają do jakiej sieci są zalogowane. Na zwykłych telefonach już nie.
 #890832  autor: Benjamin Linus
 10 paź 2016, 10:53
podpowiem jak ja zrobiłem.

wsadziłem kartę do urządzenia z android, ustawiłem jakaś tam nazwę poprzez sms, a później wsadziłem kartę do Iphona. efekt: pokazuje się tylko nazwa operatora bez dopisku Play.

po włożeniu do androida i skasowaniu nazwy i ustawieniu domyślnym usługi - etykieta, w iphonie pokazuje PLAY ( Plus) lub inny op
 #890866  autor: Hods
 10 paź 2016, 15:13
Dzięki za podpowiedź, spróbuję.

@edit: spróbowałem i niestety brak efektu.
Na androidzie najpierw było Virgin mobile, później po zmianie etykietki - etykietka, jaką ustawiłem, później po wysłaniu "STOP" zmieniło się na Virgin Mobile (mobile zmieniło się na pisane z wielkiej litery), a na iPhone dalej PLAY, Plus, T-Mobile.pl. Chyba już nie działa ten trik :(
 #890945  autor: Benjamin Linus
 11 paź 2016, 10:39
Hods pisze:Dzięki za podpowiedź, spróbuję.

@edit: spróbowałem i niestety brak efektu.
Na androidzie najpierw było Virgin mobile, później po zmianie etykietki - etykietka,i w tym momencie wsadziłes kartę do iphona??? jaką ustawiłem, później po wysłaniu "STOP" zmieniło się na Virgin Mobile (mobile zmieniło się na pisane z wielkiej litery), a na iPhone dalej PLAY, Plus, T-Mobile.pl. Chyba już nie działa ten trik :(
 #891727  autor: miki4g
 16 paź 2016, 14:59
1) Czy w Virgin Mobile dostępne jest LTE ultra?
2) Jeżeli nie, to czy na iPhone 6s+ będę mógł korzystać z nadajników na LTE 800 (zależy mi na dobrym zasięgu LTE w budynkach w Warszawie)?

Pozdrawiam.