DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
 #98159  autor: adas
 24 sie 2006, 14:15
Witam
Potrzebuje inormacji i materiałów na temat multimedialności telefonów komórkowych. Co wysyłać, jak wysyłać, czym itd. Tzn. opis mmsów, gprs, edge, umts. Kto wie gdzie można znaleść opis tego wszystkiego? Jakieś tytuły,literatura? A moze ktoś ma jakieś materiały?

 #98160  autor: kamil1221
 24 sie 2006, 14:24
Odpowiem w sposób prosty www.wikipedia.pl
:D

MMS
GPRS
EDGE
UMTS

 #98292  autor: nstn
 24 sie 2006, 22:08
piszesz magisterkę na ten temat?

Jak będziesz miał jakieś ciekawe linki z dużą ilościa ingformacji to wrzuć na forum.
Wcześniej przeszukaj GOOGLE.

 #98435  autor: adas
 25 sie 2006, 10:40
:lol: dokładnie , mam zamiar stać się magistrem tylko jakos czrno to widze, google zostały już ttroche przeszukane ale jak na magisterke to troche mało

 #98751  autor: Sirmark
 26 sie 2006, 02:35
ktos kiedys powiedzial aby bez krytycznie nie bazowac na wiedzy z wikipedii.
Mozna to co najwyzej brac pod uwage orientacyjnie..

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #98802  autor: nstn
 26 sie 2006, 12:37
opierając się na Wiki trudno byłoby napisać magisterkę, chociaż przy dzisiejszym stanie naszej edukacji w Polsce wszystko jest możliwe

 #99492  autor: adas
 28 sie 2006, 11:15
na bazie samej wiki to raczej nie dam rady (nawet biorąc pod uwage stan edukacji to troche mało :) ), więc bardzo prosze o pomoc HEEEEELP

 #99665  autor: Sirmark
 28 sie 2006, 19:41
adas pisze:na bazie samej wiki to raczej nie dam rady (nawet biorąc pod uwage stan edukacji to troche mało :) ), więc bardzo prosze o pomoc HEEEEELP
moze to bedzie malo przyjazne, ale w koncu piszesz magisterke, i wydaje mi sie ze przynajmniej minimum wysilku trzeba w to wlozyc :PP
A powymadrzam sie tez z powodu tego ze sam pisalem na tematy "okolo komorkowe".

A niestety nie wydaje mi sie abys sie przylozy w szukaniu
bo nie wyobrazam sobie jak mozna nie znalezc wyczerpujacych informacji na tak banalne tematy jak mms, gprs, edge, czy inne dosc popularne hasla. Jest tego sporo.

Z tego co napisales w pierwszym watku, to wynika jakbys sam dokladnie nie wiedzial o czym chcesz pisac. Ja proponuje aby zaczal od przygotowania spisu tresci czyli planu pracy. Wtedy bedziesz mial jasny podzial i bedzie wiadomo jakich szczegolowych informacji szukasz do konkretnego rozdzialu i podrozdzialu.

na pocieszenie powiem Ci ze piszac swoja prace sam mialem problem jak ugryzc temat, ale wszystko sie rozwiazalo po utworzeniu spisu tresci.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #99696  autor: nstn
 28 sie 2006, 21:17
wrzuć w google coś takiego jak

Memorandum of understanding of gsm (MOU)

Memorandum of understanding of umts

Powinno to pomóc.