Niekatywny numer po przenosinach?
Post:07 sty 2010, 09:29
Witam chciałem się podpytać znawców tematu ale po kolei przedwczoraj złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z mBank mobile do Orange wczoraj rano dostałem informację z mBank mobile tej treści:
Moje pytanie ktoś się orientuje ile to może jeszcze potrwać i czy mam już zacząć się niepokoić? Z góry dziękuję.
oraz po krótkiej chwili z Orange:Wniosek o przeniesienie numeru 783****** z mBank mobile zostal zaakceptowany. Numer zostanie aktywowany w sieci nowego operatora 07-01-2010.
Dzisiaj od samego rana numer jest nieaktywny na starej karcie mBank mobile otrzymuje komunikat "Rejestracja karty sim nie powiodła się" natomiast otrzymana z Orange z numerem tymczasowym loguje się do sieci ale cały czas na numer tymczasowy. Dzwoniąc pod przenoszony numer otrzymuje komunikat "Przepraszamy nie ma takiego numeru" albo z innej sieci "Wybrany numer jest nieprawidłowy prosimy sprawdzić numer i spróbować ponownie".Otrzymano potwierdzenie mozliwosci przeniesienia numeru 783****** do Orange.Planowana data przeniesienia 2010-01-07.Pozdrawiamy Orange
Moje pytanie ktoś się orientuje ile to może jeszcze potrwać i czy mam już zacząć się niepokoić? Z góry dziękuję.