DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.

Moderator: Moderatorzy

 #37570  autor: pvd
 25 gru 2005, 15:57
tez mieliscie problem z doreczaniem i odbieraniem smsow w swieta bo ja tak, wyslalem do kolesia na simplusa smsy z kom a mam simplusa wczoraj i do dzis oczekuje, on do mnie wysylal albo nie dochodzily albo godzine pozniej,podobnie z miastemplusa tez opoznienie, ale koles np wyslal na orange z simplusa to doszlo odrazu, m.in dlatego nienawidze swiat, pol polski ma komorki i debile dostaja jakies zyczenia a potem 50 osobom to wysylaja, w sylwestra zapewne to samo bedzie, niewiem co ci operatozy robia ,niech cos z tym zrobia k... jeg .. mac. ch.. mnie obchodza swieta ,chce sie porozumiec z kims bez problemow

 #37573  autor: kamil1221
 25 gru 2005, 16:05
U mnie identyczna sprawa !!!!!!!!!!
Smsa wyslalem o 2 w nocy a przyszlo potwierdzenie o 7 rano.
Wyslalem pare smsow, a kumple tele mieli wlaczone!!!!!!!1
:?
 #37589  autor: blom
 25 gru 2005, 17:34
pvd pisze:tez mieliscie problem z doreczaniem i odbieraniem smsow w swieta bo ja tak, wyslalem do kolesia na simplusa smsy z kom a mam simplusa wczoraj i do dzis oczekuje, on do mnie wysylal albo nie dochodzily albo godzine pozniej,podobnie z miastemplusa tez opoznienie, ale koles np wyslal na orange z simplusa to doszlo odrazu, m.in dlatego nienawidze swiat, pol polski ma komorki i debile dostaja jakies zyczenia a potem 50 osobom to wysylaja, w sylwestra zapewne to samo bedzie, niewiem co ci operatozy robia ,niech cos z tym zrobia k... jeg .. mac. ch.. mnie obchodza swieta ,chce sie porozumiec z kims bez problemow
to zadzwon jak juz masz taki pilny kontakt albo wybuduj sobie prywatna siec komorkowa pacanie!

a co do sms to to usluga "poboczna" w zalozenaich sieci komorkowej - operato moze wylaczyc czesc uslug powiazanych z sms jak raporty wiesci sieciowe itp... aby zwykle szybciej wysylac.... ograniczen nie przeskoczysz wiec zamiast zgrywac pacana W REGULAMINIE MASZ! opy maja to gdzies go w regulaminie jest super zapis ze usugi nie musza byc dostepne na terenie calego kraju a i problemmi technicznymi sie mozna wyslizgac ale nic taki pacan jak ty zawsze bedzie tu ludzi obrazac bo nie umie zadzwonic ale oczywiscie super pilne sprawy zalatwia sie smsami gratulacje
 #37619  autor: D@rio
 25 gru 2005, 20:29
pvd pisze:tez mieliscie problem z doreczaniem i odbieraniem smsow w swieta bo ja tak, wyslalem do kolesia na simplusa smsy z kom a mam simplusa wczoraj i do dzis oczekuje, on do mnie wysylal albo nie dochodzily albo godzine pozniej,podobnie z miastemplusa tez opoznienie, ale koles np wyslal na orange z simplusa to doszlo odrazu, m.in dlatego nienawidze swiat, pol polski ma komorki i debile dostaja jakies zyczenia a potem 50 osobom to wysylaja, w sylwestra zapewne to samo bedzie, niewiem co ci operatozy robia ,niech cos z tym zrobia k... jeg .. mac. ch.. mnie obchodza swieta ,chce sie porozumiec z kims bez problemow
Ja nie mialem problemu z wysylaniem/odbieraniem SMSow :) ...jedyne co, to to iz raporty SMS do mnie nie przychodzily ;) ale SMSy dochodzily. Jedynie moj znajomy sie skarzyl iz wyslal wczoraj ok. 18 - 19 SMSy i doszly one dopiero dzisiaj rano ok. 7 i przyszly raporty doreczenia. Dodam tyle ze moja sytuacja dot. oferty abonamentowej a jego to SIMPLUS.
Natomiast z MiastemPlusa nie wiem co bylo ale wiem ze roku wszelkie bramki SMS zostaly wylaczone z ruchu lub czasowo wstrzymane a SMSy dochodzily pozniej ;) ....ale to bylo rok temu kiedy byl potezny "Armagedon" ;)

Zobaczymy co pokaze Sylwester, ale podejrzewam ze bedzie "lepiej" ;)

Na szczescie problemow z realizowaniem rozmow nie mialem zadnych :) udalo mi sie nawet polaczyc sie z internetem via GPRS ok. 22 na lapciu :D ;) ...a wiec nie sadze ze bylo zle pozatym iz pozatym ze chwilowo gdzies sie SMSy przytykały i zostaly wylaczone raporty :) ....smialo moge powiedziec ze to nawet udane swieta dla sieci komorkowych ;) i napewno dochodowe :D ;)

A Tobie radze sie tak nie denerwowac :) Poprostu nic na to nie zrobisz :) Nikt Ci nie dostawi BTSow, rozbuduje systemow, pojemnosci dla jednego dnia w roku czy "na chwile". I tak moim zdaniom zrobiono to, co mozna bylo zrobic aby nie powtorzyla sie sytuacja taka co rok temu...i chyba to sie udalo...pozatym im iz byly opoznienia czasowe SMSow. ;) A swoja droga pamietaj iz zawsze można zadzwonić! ;) z tym nie było problemów :) ....(ale zapewne w sylwestrą już będą)... pozyjemy zobaczymy :)

Pozdrawiam! :)
 #37621  autor: D@rio
 25 gru 2005, 20:33
blom pisze:
pvd pisze:tez mieliscie problem z doreczaniem i odbieraniem smsow w swieta bo ja tak, wyslalem do kolesia na simplusa smsy z kom a mam simplusa wczoraj i do dzis oczekuje, on do mnie wysylal albo nie dochodzily albo godzine pozniej,podobnie z miastemplusa tez opoznienie, ale koles np wyslal na orange z simplusa to doszlo odrazu, m.in dlatego nienawidze swiat, pol polski ma komorki i debile dostaja jakies zyczenia a potem 50 osobom to wysylaja, w sylwestra zapewne to samo bedzie, niewiem co ci operatozy robia ,niech cos z tym zrobia k... jeg .. mac. ch.. mnie obchodza swieta ,chce sie porozumiec z kims bez problemow
to zadzwon jak juz masz taki pilny kontakt albo wybuduj sobie prywatna siec komorkowa pacanie!

a co do sms to to usluga "poboczna" w zalozenaich sieci komorkowej - operato moze wylaczyc czesc uslug powiazanych z sms jak raporty wiesci sieciowe itp... aby zwykle szybciej wysylac.... ograniczen nie przeskoczysz wiec zamiast zgrywac pacana W REGULAMINIE MASZ! opy maja to gdzies go w regulaminie jest super zapis ze usugi nie musza byc dostepne na terenie calego kraju a i problemmi technicznymi sie mozna wyslizgac ale nic taki pacan jak ty zawsze bedzie tu ludzi obrazac bo nie umie zadzwonic ale oczywiscie super pilne sprawy zalatwia sie smsami gratulacje

Hehehe ;) szkoda ze taki jezyk :D ;) ale akurat popieram ;) Na okres swiat zawsze wszelkie zbedne szmery bajery sa wylaczane aby odciazyc siec :) Poprostu to taki okres gdzie wszyscy uzytkownicy komorek sie budza dosc intensywnie...

A podejrzewam ze kolega wyzej dlatego sie tak denerwuje bo wysyla SMSy po 1gr. :D ;) ...a rozmowa jest dla niego zbyt droga, hehehe ;)

P.S
Swoja droga, jak komus nie chce normalnie wyslac SMSa ;) ...to niech sproboje SMSy via GPRS ;) (kazdy telefon z GPRS z ma taka opcje) :) ...

 #37631  autor: Irek
 25 gru 2005, 20:56
Między godzinami 18:00, a 20:00 miałem problem z wysyłaniem smsów i mmsów w sieci Orange. Oczywiście mówię tu o sobocie. Było przeważnie tak, że przechodziła co druga wiadomość! Z wykonywaniem połączeń miałem problem o 2 w nocy!

"And one more thing..."

 #37633  autor: pawelek32
 25 gru 2005, 21:00
dzisiaj wysłałem jakieś 50 smsów, kilka razy dzwoniłem i nie miałem żadnych problemów.
a Wy tak psioczycie na orencz.

z poważaniem

 #37658  autor: adamos
 25 gru 2005, 22:31
Ja tam też nie nie miałem problemów ale to zalezy pewnie od mista taka warszawa ma większe zapchanie od wsi

 #37660  autor: blom
 25 gru 2005, 22:35
adamos pisze:Ja tam też nie nie miałem problemów ale to zalezy pewnie od mista taka warszawa ma większe zapchanie od wsi
HAHA haha i jeszce raz HAHA!!!!! wieksze miasto dobra wiecej nadajnikow ale lepiej byc na swojskich swiatch i szalowej imprezie sylwestrowej poza miastemm i miec choc 1 skromnego bts'a dla moze 30 osob? kazdy bts ma "kawalek" pojemnosci.....

 #37677  autor: Irek
 26 gru 2005, 00:09
pawelek32 pisze:dzisiaj wysłałem jakieś 50 smsów, kilka razy dzwoniłem i nie miałem żadnych problemów.
a Wy tak psioczycie na orencz.
Nikt tu nie psioczy. Ja tylko stwierdzałem fakt jakimiał miejsce. I nie mówiłem o dzisiejszym dniu tylko o sobocie.

"And one more thing..."

 #37694  autor: pvd
 26 gru 2005, 09:07
pacan to ty jestes cioto nikogo nie obrazalem !, mam komorke mam zaladowane konto i to moja sprawa czy chce wyslac smsy czy dzwonic i siec mi ma to umozliwic za to place, a czy sa swieta czy nie gowno mnie to obchodzi !!!!!!!!!!!!!!,akuart niechodzi tu o smsy po 1 gr czy po 50 wisi mi to bo na karcie zawsze mam duzo a poprostu wole pisac smsy niz dzwonic

 #37716  autor: blom
 26 gru 2005, 12:33
pvd pisze:pacan to ty jestes cioto nikogo nie obrazalem !, mam komorke mam zaladowane konto i to moja sprawa czy chce wyslac smsy czy dzwonic i siec mi ma to umozliwic za to place, a czy sa swieta czy nie gowno mnie to obchodzi !!!!!!!!!!!!!!,akuart niechodzi tu o smsy po 1 gr czy po 50 wisi mi to bo na karcie zawsze mam duzo a poprostu wole pisac smsy niz dzwonic
to sobie przeczytaj regulamin sw. uslug
Ostatnio zmieniony 26 gru 2005, 12:58 przez blom, łącznie zmieniany 1 raz.

 #37717  autor: WitekT
 26 gru 2005, 12:47
Panowi - spokój i bez osobistych wycieczek. Bo zabanuje albo dam ostrzeżenia! :evil:

 #37780  autor: pvd
 26 gru 2005, 16:47
sorka ze sie troche wczesniej unioslem ale sami widzicie do czego czlowieka doprowadza taka atmosfera :P
 #38233  autor: gm
 27 gru 2005, 22:56
pvd pisze:tez mieliscie problem z doreczaniem i odbieraniem smsow w swieta bo ja tak, wyslalem do kolesia na simplusa smsy z kom a mam simplusa wczoraj i do dzis oczekuje, on do mnie wysylal albo nie dochodzily albo godzine pozniej,podobnie z miastemplusa tez opoznienie, ale koles np wyslal na orange z simplusa to doszlo odrazu, m.in dlatego nienawidze swiat, pol polski ma komorki i debile dostaja jakies zyczenia a potem 50 osobom to wysylaja, w sylwestra zapewne to samo bedzie, niewiem co ci operatozy robia ,niech cos z tym zrobia k... jeg .. mac. ch.. mnie obchodza swieta ,chce sie porozumiec z kims bez problemow

 #38252  autor: D@rio
 28 gru 2005, 00:21
a jako podsumowanie tematu zapraszam do przeczytania lekturki ktora znajduje sie TUTAJ . Prosze zwrocic na szczegolne uwzglednienie wypowiedzi mojego ulubionego rzecznika, Pana Kalinowskiego i wypowiedzi uzytkownikow na dole, na forum :)

Milego czytania ;)

Pozdrawiam! ;)

 #38258  autor: gm
 28 gru 2005, 08:36
pvd: czy to taki ważny powód, żeby nienawidzieć Świąt?

 #38284  autor: pvd
 28 gru 2005, 10:49
ja i tak nienawidze swiat a problemy z polaczeniami to dodatkowy powod :)przeczytaj wczesniejsze wypowiedzi moje o ile ich nie skasowali bo cos tam bylo kasowane z tego co na maila dostalem hehe pozdro