DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.

Moderator: Moderatorzy

  • Strona 16 z 19
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

 #511630  autor: joxar1
 27 paź 2011, 08:51
Czyli jest jeszcze jakaś nadzieja dla KUJ-POMów, Dolnych Slasków itp. To mnie zaskoczyło . Widać Plus zaczął dbać o użytkowników :D

 #511878  autor: Gadulski
 28 paź 2011, 15:54
joxar pisze:Widać Plus zaczął dbać o użytkowników
Nie o wszystkich... We Wrocławiu wiele stacji, które zostały odpalone nawet ok. rok temu nie ma Cell Info...

A tam gdzie jest CI dominuje "Wroclaw" i wspomniany już "Dolny Slask" :)

Pozdrawiam.

Obrazek

 #511898  autor: joxar1
 28 paź 2011, 17:16
Gadulski, chyba czas zacząć ciągłe upominanie się. Dla świętego spokoju w końcu powinni ustąpić i załatwić sprawę.

 #512001  autor: slawnokia
 28 paź 2011, 23:20
We Wrocławiu wiele stacji, które zostały odpalone nawet ok. rok temu nie ma Cell Info...

A tam gdzie jest CI dominuje "Wroclaw" i wspomniany już "Dolny Slask" :)
Podobne wrażenia mam po ostatnim pobycie w Katowicach.
Praktycznie CI Plusa nie ma wcale.
Nieliczne stacje emitują "Katowice" lub "Zasięg 3g sieci Plus".

Jeden screen z trasy Bielsko-Katowice:

Obrazek

Widac Plus, jeśli chodzi o południe kraju, zlewa CI całkowicie

 #512597  autor: arek.85
 01 lis 2011, 09:31
No wiec wyslałem wszystkie dane potrzebne do tego podalem numer bo chciala itp podalem adresy tych nadajników w gliwicach i przekaże niby do działu technicznego jak myślicie jakie są szanse ze na tych nadajników wróci cell info i to samo gliwice albo zaproponowane przemnie Gliwice centrum :)

 #516666  autor: slawnokia
 20 lis 2011, 01:36
Dwa nowe screeny ze Śląska:

Obrazek

I obiecywany wcześniej "skrót myślowy" Plusa:

Obrazek

Dodanie literki "e" to przecież nie lada wysiłek.
Ale przynajmniej są jakieś ciekawostki.

 #517212  autor: kwistas
 21 lis 2011, 23:01
arek.85 pisze:No wiec wyslałem wszystkie dane potrzebne do tego podalem numer bo chciala itp podalem adresy tych nadajników w gliwicach i przekaże niby do działu technicznego jak myślicie jakie są szanse ze na tych nadajników wróci cell info i to samo gliwice albo zaproponowane przemnie Gliwice centrum :)
W sierpniu pisałem do BOK Plusa o CI w gm. Niemce 15km od Lublina, po góra tygodniu od zgłoszenia sprawy pokazało się tam CI "Niemce", o dziwo wcześniej nigdy w tej miejscowości nie było CI czyli od startu Plusa.
Nie wiem czy ma to coś wspólnego, ale zgłosiłem sprawę gdy na mapieBTS pokazało się pozwolenie Nordiska na stacji Plusa, może właśnie technicy przy okazji uruchomienia stacji Nordiska dodali też CI do Plusa.
Żadnego numeru nie chcieli, tylko odpowiedz, że zgłosili sprawę do działu technicznego.
Jak widać szanse zawsze są :)

 #518422  autor: Seba133
 27 lis 2011, 16:35
wodzu177, jeśli byłeś kiedyś w okolicach wsi Chotów Mokrsko Skomlin zauważyłeś że na Plusie wypisuje "Lodzkie" nadajnik jest kilka metrów za tablicą informacyjną "Mokrsko". Więc mogli spokojnie napisać "Mokrsko" , Tak samo jak i BTS-em plusa w Wieluniu przy ul.Szkolnej 5 mogli zrobić to wcześniej.

http://dxwielun.c0.pl/index.php

 #520747  autor: wodzu177
 07 gru 2011, 12:38
Tak.bywam w tej okolicy.Niestety nazwa na wyświetlana na wyświetlaczach widnieje "Lodzkie"
Tak samo jest z nadajnika w wsi Pątnów i Czarnożyły.
W obu tych miejscowościach nadajniki stoją w centrum tych miejscowości i według mnie nazwy na telefonach powinny być takie same czyli "Patnow" i "Czarnozyly".

Moim zdaniem jak sieć Plus chce by na telefonach były wyświetlane nazwy terenów administracyjnych np. dobrze nam znane "Lodzkie", "Opolskie", "Slaskie" itd. to lepiej by było gdyby wyświetlało nazwy gmin np. "Gm. Mokrsko" lub nazwa powiatu w którym znajduje się BTS czyli np. "Pow. Wielunski" lub "P. Wielunski", "Pow.Brzeski" itd.

Hehe to chyba tylko moje marzenia.

PS. W Skomlinie Orange dostało pozwolenie na nadajnik. Napisz proszę mi na PW czy działa on już i czy emituje Cell info.

Nokia-6610/LG-KG275/Siemens-A52/A57/mitsubishi trium Eclipse i wiele innych prawie muzealnych modeli.

 #521349  autor: Pawrzes
 10 gru 2011, 18:46
Obrazek

Pozdrawiam

 #521357  autor: user_delete34
 10 gru 2011, 19:23
@Seba133: Odkryłeś tajną metodę nadawania komunikatów CI w postaci nazw województw przez Plusa. Mieszkam koło Was (na myśli jeszcze wodzu177) i także dobrze znam nazwy sąsiednich województw dzięki CI. :wink: Wszędzie tak jest w Plusie.
@wodzu177: w Wieluniu na ul. Częstochowskiej też Plus będzie się stawiał - było w Kulisach Powiatu (chyba w tym) kilka tygodni temu.

 #527052  autor: arek.85
 09 sty 2012, 19:53
jednak plus coś widzę zaczoł trochę robić w tym kanałem 50 bo w gliwicach na 2 nadajnikach widzę powrót z pustego na nazwy gliwice ale wada taka ze np sa 3 sektory nadajnika i działa tylko na jednym nazwa heh 2 antena 6 sektorów 900/1800 działa tylko na 2 sektorach gsm 900 ale zawsze coś.

 #528835  autor: slawnokia
 16 sty 2012, 23:14
Takie oto coś złapałem dziś na E52 z kanału 50 Plusa:

Obrazek

Na wyświetlaczu głównym był napis "Bielsko" z kilkunastoma kwadracikami.

Nie zdążyłem niestety screena zrobic, ale wyglądało to podobnie, jak jednego razu w dawnej Erze:

Obrazek

 #528839  autor: arek.85
 16 sty 2012, 23:34
mam nadzieję ze plus będzie przywracał te cell id :) u siebie tez miałem kwadraciki z napisalem gliwic to przez chwile

 #528842  autor: slawnokia
 16 sty 2012, 23:49
arek.85
To włącz sobie odczyt wiadomości sieciowych z kanału 50 i zobacz co tam pisze wtedy.
A możesz screeny robic?

 #528852  autor: arek.85
 17 sty 2012, 00:17
to już było jakiś czas temu nie teraz mam tylko screena ekranu głównego
Obrazek

 #532487  autor: joxar1
 03 lut 2012, 16:07
Dziś kilka z Zachodniopomorskiego:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

 #532806  autor: Seba133
 05 lut 2012, 12:02
Kilka miesięcy temu z nadajnika w Mokrsku Plus nie nadawał cell info. Dopiero po 2 miesiącach znowu wypisało Lodzkie, lecz zawsze tak nie pisało. Niejednokrotnym zdarzeniem było ku mojemu zdziwieniu że na telefonie pisało mi "Mokrsko" lecz trwało to tylko kilka godzin. Może w końcu plus zmieni te nudne nazwy województw na jakieś konkretne miejscowości.

http://dxwielun.c0.pl/index.php

 #561816  autor: Gadulski
 19 cze 2012, 17:12
Są regiony w Polsce, w których uchowało się "Zasieg 3G sieci Plus"
Obrazek

Ze stacji w Wróblowicach na Dolnym Śląsku, jak i z Ocic na Śląsku komunikat ten zniknął... Zamiast niego ni ma nic...

Tutaj autor miał na myśli oczywiście miasto: Skarżysko-Kamienna
Obrazek

Dostrzec można też nazwy województw, które mogłyby być pisane z małej litery...
Obrazek

Obrazek

 #561828  autor: INTRO
 19 cze 2012, 17:39
Wydaje mi się że najlepiej technicy Plusa pracują w Zachodniopomorskim, nazwy miejscowości są faktyczne z nazwą gdzie znajduje się BTS, proszę spojrzeć na ostatni screen kolegi joxar1, znam te tereny i miejscowość Orzeszkowo w zachodniopomorskim i powiem wam że to nie jest nawet miejscowość tylko przysiółek wsi Iglice (idąc za wikipedią). Dokładnie to jest tam leśniczówka i kilka domów a mimo to nazwa wyświetlana w cell info nie jest Iglice (większa wioska położona z kilka km dalej) tylko nazwa przysiółka. Oczywiście w zachodniopomorskim można także spotkać cell info zasięg iplus 3G, ale z nazwą województw się nie spotkałem, większości są to nazwy miejscowości w których stoi BTS.
  • Strona 16 z 19
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19