DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.

Moderator: Moderatorzy

 #1109462  autor: Benjamin Linus
 05 sty 2021, 22:12
Karlos20 pisze:
25 gru 2020, 20:36
rsig: kwestie interfejsu, są zależne od nakładki i samego systemu, telefonów i routerów jest na rynku mnóstwo i nikt nie jest w 100% zweryfikować rzetelnie, czy zalogujesz się do RK w O i T. Poza tym to kwestia miejsca, w którym się znajdujesz oraz oferty/taryfy.
Gdyby zaczęli wyłączać RK, Play poinformuje o tym w stosownym czasie. Dodatkowo może poinformować o odświeżeniu ustawień karty USIM, co może oznaczać zablokowanie RK.
Zapoznaj się z ostatnimi informacjami > https://www.telepolis.pl/wiadomosci/pra ... anie-po-q3
Obszary oznaczone na fioletowo to ograniczenie/zablokowanie RK. Zobacz sobie również mapkę zasięgu Play, obszary, gdzie jest 5G na 2100, również mają ograniczenia. Tak jak pisałem, w 100% Trójmiasto nie ma zasięgu O i T.
pisałem ostatnio że po wyjeździe z tunelu wpada znów w TM i na Spacerowej też, choć przyznam że dawno nie było RK
 #1109617  autor: mkkot
 07 sty 2021, 21:40
Karlos20 pisze:
25 gru 2020, 20:36
Tak jak pisałem, w 100% Trójmiasto nie ma zasięgu O i T.
Ale można poprosić o włączenie, od ręki to robią. U mnie działa T-mobile w Gdyni.
 #1109628  autor: Karlos20
 08 sty 2021, 00:31
mkkot: jeśli ktoś ma kłopoty z działaniem sieci macierzystej, lub ktoś przyzwyczaił się do zasięgu sieci w roamingu krajowym, to od ręki włączą, tutaj nie ma z tym problemu, jeszcze w tym roku będzie działał dostęp do nadajników NetWorkSa czyli T i O.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1109633  autor: 7xx654465
 08 sty 2021, 01:50
Ale można poprosić o włączenie, od ręki to robią. U mnie działa T-mobile w Gdyni.
[/quote]
Duża część Śląska od granicy z małopolskim po południową część, jest bez dostępu do RK, za każdym razem gdy dzwoniłem z prośbą o włączenie , słyszałem że mam włączony dostęp do RK, mimo wszystko nie możliwości ręcznie ustawić tak jak wcześniej było dowolną sieć, automatycznie loguję się do innych, np; w Gliwicach wskakuje T-M, jadąc DK 94 w stronę Krakowa w gm.Bolesław oraz okolice Olkusza, łapie Orange.