DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
 #1051470  autor: mojojek
 17 lis 2018, 12:13
Witam,

Udało się komuś zakupić starter vodafone w Niemczech i zarejestrować na miejscu? Byłem w kilku punktach i za każdym razem odbijałem się od ściany. Albo nie mają, albo nie zarejestrują na polski dokument. Przerabiał to ktoś już? Byłbym wdzięczny za pomoc bo pilnie potrzebuję niemieckiego numeru.
 #1051499  autor: bxx1
 17 lis 2018, 12:37
Bo chyba potrzebny będzie czasowy meldunek.Jak byłem w de,to brałem starter pre paid,ale w t-mobile,i rejestrowałem na osobę która tam mieszka na stałe.Od strzała poszło,i nie było żadnych problemów.
 #1054310  autor: mojojek
 19 lis 2018, 21:29
Jak rejestrowałeś? Byłeś osobiście i rejestrowałeś na dokument innej osoby? Tam jest widzę niezły burdel z tą rejestracją. Jedni mówią, że nie można a w innym miejscu mówi mi, że nie ma problemu ale za starter żąda 60E bo mu szef kazał sprzedawać z takim doładowaniem i bez tego nie da rady kupić.
 #1056051  autor: bxx1
 22 lis 2018, 11:58
mojojek pisze:
19 lis 2018, 21:29
Jak rejestrowałeś? Byłeś osobiście i rejestrowałeś na dokument innej osoby? Tam jest widzę niezły burdel z tą rejestracją. Jedni mówią, że nie można a w innym miejscu mówi mi, że nie ma problemu ale za starter żąda 60E bo mu szef kazał sprzedawać z takim doładowaniem i bez tego nie da rady kupić.
Musisz z tą osobą być osobiście,jak nie,to jak się czasowo zameldujesz,to idziesz,z tym papierkiem który dostałeś,i powinni zarejestrować.Niepamiętam już,jak byłem,to kupowali startówki aldika,bo tam było najwięcej neta,i rejestrowali telefonicznie,i szło bez problemu.To samo niemiecką lebarę sam tak rejestrowałem.