DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.
Wszystko, co dotyczy spraw technicznych i działania sieci.

Moderator: Moderatorzy

 #1022464  autor: wiertolot
 01 paź 2018, 13:22
Nic nie dochodzi tak jak pisałem do miejscowości ADAMOWO z tego MIELNIK NAD BUGIEM, wewnątrz budynku, wcale sieci PLAY nie wynajduje na UMTS w telefonie, nie ma znaczenia na jakim telefonie, na zewnątrz budynków zgodzę wskakuje na jedną kreskę ten UMTS i znika z tym zgodzę, więc co to jest za pokrycie sygnałem i dla kogo?
Po drodze wojewódzkiej DW-640 biegać i po wzniesieniach na niej i go szukać?
Albo biec do Mielnik nad Bugiem za Mętna, za las w stronę Mielnika, żeby go złapać na zewnątrz budynków?
Podstawowego GSM brak, a UMTS na zewnątrz budynków pojawia się zasięg na kreskę i znika.
Więc co to jest zrobione i dla kogo?
Musi być w Adamowo druga lokalizacja po drodze do Siemichocze, bo jak pisałem , las, puszcza, nie dochodzą żadne sygnały.
Nie będzie to nie będzie zasięgu i tyle. Liście puszczą na wiosnę to i na jedną kreskę ten zasięg nie dojdzie na zewnątrz budynków na wiosnę, taki stan rzeczy jest.
Jakie 8 mega? Chyba, że na prostej za Mętną i za lasem za nią zaraz, już prawie w Mielniku.
Więc mi nie chrzań i nie wciskaj kitów, że ok jest, bo nic praktycznie dolatuje.
I bez lokalizacji dodatkowej jak pisałem na Maszcie N! w Adamowo lub gdzieś z boku w Adamowo, Adamowo-Zastawa, Mętna tego zasięgu nie będzie na podany teren.
Do Radziwiłłówka też nic nie dolatuje, a jakby była lokalizacja w Adamowo to na pewno by lepiej dochodziło jak z Mielnika. Znajomy ma w Radziwiłłówce telefon to mu tylko T-Mobile dochodzi na jedną kreskę z masztu N! w ADAMOWO. Z Mielnika nic mu nie dochodzi ani Plus ani nic. Z Maćkowicze nawet za Moszczona Królewska też mu ten Plus nie dochodzi.
A Borysowszczyzna koło Nurzec-Stacja żadna siec nie ma, tak jest.
Chyba, że tam PLAY teraz z Moszczona Pańska dolatuje, ale też wątpię, bo tam za duży las też jest dookoła, to pewnie dalej nic nie dochodzi.
Moszczona Królewska cała ma Plus z Maćkowicze.
Wilanowo, Tokary pokryte całe N! i Plus z Klukowicze.
A Adamowo nie ma nadal ani PLAY, ani PLUS, a najgorzej pokryte lasem dookoła i go nie chcą jeszcze choć trochę zabierać. Zasięgu i odbioru też nie chcą poprawiać.
Tyle mam do powiedzenia.
Ostatnio zmieniony 02 paź 2018, 09:29 przez Morvius, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Treść wypowiedzi nie dotyczy tematu dyskusji. Mimo wszystko postanowiłem ją zachować i pozwolić na kontynuowanie w odrębnym temacie.