Strona 1 z 1

RODZINA PLAY - rozwiązanie umowy

Post:27 kwie 2018, 09:10
autor: piotras
Posiadam taryfę JUNIOR BOX RODZINA M, czyli 3 numery w taryfie głosowej + jedna karta do internetu. Z końcem trwania umowy dwa numery chcę przenieść do orange, jeden numer zostawić w play na kartę, karty do internetu nie będe potrzebował.

Jak to załatwić? Dyspozycję przeniesienia dwóch numerów załatwiam w orange, wysyłam do play pismo o rozwiązanie umowy na numerze internetowym + dyspozycja przeniesienia ostatniego numeru na kartę?

Extra pytanie: czy ten jeden numer co ma spaść na kartę można jednak zostawić w abonamencie pełen no limit 25zł/msc?

Pozdro

Re: RODZINA PLAY - rozwiązanie umowy

Post:27 kwie 2018, 09:42
autor: tytoos
Nie komplikuj. Rozwiąż umowę, numery automatycznie przejdą do oferty na kartę (na wszelki wypadek złóż taką dyspozycję w piśmie) i wtedy działaj. IMHO :)

Re: RODZINA PLAY - rozwiązanie umowy

Post:27 kwie 2018, 13:42
autor: piotras
Dwa numery będę przenosił do nju jako podstawowy+dodatkowy więc muszę to ogarnąć jeszcze przed końcem umowy. To nie jest komplikacja więc pytanie aktualne.

Re: RODZINA PLAY - rozwiązanie umowy

Post:27 kwie 2018, 14:23
autor: krecik6667
Jeżeli chcesz uniknąć opłat to pamiętaj, aby rozwiązanie umowy wszystkich numerów nastąpiło tego samego dnia. Zebyś nie mial sytuacji, ze karta internetowa sie rozwiaze w czerwcu, a numeru w lipcu czy maju. Musi byc tego samego dnia wszystko

Re: RODZINA PLAY - rozwiązanie umowy

Post:27 kwie 2018, 23:39
autor: gepard
Nie wiem czy u Ciebie tak jest, ale pamiętaj o karcie do netu. ona przeważnie spina umowę i ludzie wypowiadali numery głosowe i zapominali o karcie do netu, play nie przypomina. Później numery na kartę czy w innej sieci, a abonament dalej płacisz w tej kwocie co zawsze, bo karta internetowa jest główna.
Na forum Play nie raz były wątki o tym, rozżaleni klienci.. płacz i zgrzytanie zębami :)