DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #988628  autor: kazik2000
 12 kwie 2018, 23:01
Witajcie!

Na początku maja wygasa mi obecna umowa z Play na firmę na poszczególnych warunkach:
- 5 numerów głosowych + 1 sim do interrnetu
- wszystkie karty mają współdzielone 100GB transferu na miesiąc
- opłaty miesięczne to 99 zł netto + dopłata 19,99 zł netto za telefon na jednym numerze co daje sumarycznie niecałe 120 zł netto

Oferta jaką dostałem z Play jest kompletnie niesatysfakcjonująca (nie składałem wypowiedzenia). Jeżeli zostanę na bezterminowej to 120 zł netto będzie obowiązywać w dalszym ciągu.

Z chęcią poszukałbym alternatywy, ale chyba obecnie wszystko podrożało i te oferty nie są takie atrakcyjne jak kiedyś. Co mnie interesuje:
- 5 lub 6 numerów głosowych na jednej fakturze na firmę
- oczywiste nolimity, min. 10GB na numer
- jeden z numerów pewnie byłby z telefonem
- nie za długa umowa i brak zabawnych ofert typu x miesięcy za darmo, zobowiązanie na x+24 miesiące :roll:

Czy w ogóle obecnie da się znaleźć coś atrakcyjniejszego niż to co mi zostanie na bezterminowej?
Z góry dziękuję za ewentualną pomoc
 #988667  autor: habish
 13 kwie 2018, 09:47
Witaj, zawsze możesz sprawdzić Plusha, to submarka należąca do Plusa.

Za 25zł brutto masz Pełny No Limit + 10GB na start które wraz ze stażem różnie aż do 20GB: https://www.plushbezlimitu.pl/abo/lista-ofert (opcja błękitna).
Umowa na czas nieokreślony, jeśli coś Ci nie pasuje możesz odejść.

Jeśli posiadasz minimum dwa numery na swoje dane, zaczyna działać duet a cena spada do 20zł brutto za numer: https://www.plushbezlimitu.pl/duety

Wcześniej oczywiście test zasięgu oraz działania sieci Plus.
 #988921  autor: kazik2000
 14 kwie 2018, 21:07
Plush jawi się rzeczywiście bardzo atrakcyjnie, zwłaszcza że można go wziąć na firmę. W zasadzie chyba jest bezkonkurencyjny bo wychodzi 20 złotych brutto za numer bez długoterminowej umowy.

@Patryk7588
Orientujesz się może czy wszystkie numery można przenieść jednocześnie? I jak wygląda faktura? Czy jest numer głowy i boczne czy rozliczenie jest wspólne? Trochę szukałem tego w sieci ale jakoś to wszytko mało wyraźnie opisane. Może być na priv :-)
 #988925  autor: habish
 14 kwie 2018, 21:14
Można przenieść wszystkie jednocześnie ale musisz to zrobić za pomocą kuriera.

Co do faktury to jak wolisz, możesz mieć wszystkie na jednej, każdy na osobnej, itd.

Każdy numer jest niezależny i ma własne zasoby którymi się nie dzieli z innymi numerami.