DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #981823  autor: TomLee
 07 mar 2018, 19:42
Popieram takie działania. Przecież obecnie jest już tyle ofert w cenie 20-25 pln i to bez lojalki, że wiązanie się na 18 czy 24 miesiące nie jest takie atrakcyjne. Pozbywasz się kagańca i dalej masz niezłe warunki.
 #981826  autor: iphoneski
 07 mar 2018, 19:49
Ale przecież tak jest u każdego operatora, po prostu każdy chce zarabiać i tyle. Są na forum wątki o przedłużeniach i u wszystkich przeboje są. To samo np w przypadku nc+. Znajomy chyba 6 telefonów z ofertami dostał, co jedna to gorsza, chyba 2 dni przed rozwiązaniem umowy wreszcie dostał to, czego chciał.
 #981833  autor: Gregrin
 07 mar 2018, 20:23
TomLee pisze:Popieram takie działania.
Tez bym popierał gdyby to jakoś odstawało od reszty opow. Niestety czytając watki o przedłożeniach w innych sieciach play nie jest ani lepszy ani gorszy. Nie rozumiem tylko czemu się "gniewać" to po prostu czes negocjacji. Jak to już nie raz ładnie cytowano "Graliśmy uczciwie: ty oszukiwałeś, ja oszukiwałem – wygrał lepszy.". Osoby trafiające na to forum przynajmniej są w sytuacji ze wiedza w co graja :) Znajomi często nie byli świadomi ze da się dostać oferty lepsze niż na stronie/ulotce w salonie.
iphoneski pisze: nc+. Znajomy chyba 6 telefonów z ofertami dostał, co jedna to gorsza, chyba 2 dni przed rozwiązaniem umowy wreszcie dostał to, czego chciał.
Nie raz widziałem posty ze już mieli sygnał zablokowany żeby pokazać ze się jest upartym "bardziej" i wywalczyli :)
 #981924  autor: Ruben
 08 mar 2018, 10:52
herbert109 pisze:@Ruben Zadzwonili w minutę po zamknięciu reklamacji. Konsultant nie potrafił zrozumieć dlaczego już nie chcę rozmawiać o przedłużeniu przecież on mi taką da. Klamka zapadła, dziś rozpocząłem przenosiny 1 nr do abo.
Czyli jak to bywa, znalazła się oferta, która nie istnieje podobno od początku roku ;)
Podjąłeś decyzję i mam nadzieję, że będziesz zadowolny. Dla mnie showmax, tidal i HBO też nie stanowią wartości dodanej.
Nie zauważyłem żeby kolega herbert109 chciał się gniewać na operatora. Zdecydował, że przeniesie do Plusha tym bardziej, że będzie miał w przypadku 2 numerów 10pln oszczędności/m-c.
Musimy też akceptować, że nie każdy jest zainteresowany wydzwanianiem do BOK i budowaniem strategii negocjacyjnej 2m-ce przed końcem umowy. Na forum skupia się dość specyficzna grupa abonentów, zaznajomiona z ofertami przedłużeniowymi i zaprawiona w bojach z DUK ale musimy akceptować też fakt, że nie każdy jest zainteresowany taką drogą (z różnych powodów), tym bardziej, że gdzie indziej ma prawie to samo i taniej.
Dobrze, że jest możliwość MNP i korzystajmy z tego, bo właśnie odpływy klientów powodują, że operatorzy wprowadzają promocje. Trzymanie się usilne jednego operatora i wyczekiwanie na najlepszą ofertę utrzymaniową nie każdemu odpowiada.
Niedawno znajomy miał w Plusie 2 numery i też chciał otrzymać z DUK ofertę za 25pln i tradycyjnie nie było takiej. Niestety do Plusha mógłby przejść tylko przez prepaid a nie chciało mu się w to bawić więc złożył wniosek o przeniesienie do Premium Mobile (też działają na Plusie a to ważne, bo u niego najlepiej sprawdza się Plus) i dostał taniej i o 10GB więcej niż w Plusie.