DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #961384  autor: gharghoul
 16 lis 2017, 16:07
Witam forumowiczów!

Mam pytanie odnośnie oferty abonamentowej (możliwy duet)
+ internet mobilny
+ telewizja cyfrowy polsat

(3 usługa nie jest najważniejsza ale biorę ją pod uwagę bo korzystając z promocji smart dom jest za 1zł - jeżeli się mylę to mnie poprawcie).

Najlepiej aby poniższe "rozwiązanie" opłacane było w jednej fakturze. Interesuje mnie abonament bez limitów gsm z możliwie największym pakietem internetu (lub bez limitu) zależnie od oferty jestem w stanie przenieść 2 numery, internet mobilny to samo co w przypadku abonamentu (no limit lub max), TV pakiet kanałów w zasadzie bez znaczenia bo rozważam to jako dodatek.

Proszę o pomoc w podejściu do "negocjacji" oraz o opinie na temat przedstawionych rozwiązań. oferty pracowników plusa (wiemy, że tu jesteście ;)) z chęcią sprawdzę na PW.
 #961388  autor: Karlos20
 16 lis 2017, 16:25
Jeśli Ciebie interesuje na jednej fakturze tv+net+komórka w ramach SmartDomu - rozczaruję Cię.
Jeśli chciałbyś za trzecią usługę w ramach SmartDomu płacić 1 zł miesięcznie - również Cię rozczaruje, chyba, że wybierzesz
gharghoul pisze:+ internet mobilny
+ telewizja cyfrowy polsat
Usługi muszą być albo u Polkomtela (Plus) albo od Cyfrowego Polsatu.
gharghoul pisze: Interesuje mnie abonament bez limitów gsm z możliwie największym pakietem internetu (lub bez limitu) zależnie od oferty jestem w stanie przenieść 2 numery, internet mobilny to samo co w przypadku abonamentu (no limit lub max), TV pakiet kanałów w zasadzie bez znaczenia bo rozważam to jako dodatek.
Nie określiłeś, czy chcesz nowy telefon czy nie, no i jaką usługę chcesz płatną 100%, żeby na drugą otrzymasz rabat 50%, to podam propozycję oferty tylko SIM w Plusie.
dwie opcje z czego jedną polecam szczególnie i ją przedstawię:
abo 59,99 mies (0 ZŁOTYCH DO LUTEGO) - min/SMS/MMS no limit + 14 GB. Gdy wybierzesz tą opcję, zgarniesz tv CP za pół ceny na osobnej fakturze.
Wówczas polecam za 34,99 (rabat SmartDom) pakiet tv sat Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + Sport HD.
Jeśli nie chcesz tv, dobierz neta LTE (dobra opcja to 80 GB za 69,99 -50% z rabatem z "NIELIMITOWANYM" innetem LTE), choć do oferty Internetu Domowego w T-Mobile za 55 zł/mies opcja się nie umywa.
Wybór należy do Ciebie i uściślij swoje wymagania.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #961393  autor: habish
 16 lis 2017, 16:36
Jako umowa uprawniająca wystarczy Plus Abonament za 49,99zł a w nim Pełny No Limit + 10GB (do lutego za 0zł)
lub
Plus Duet jeśli mowa o dwóch numerach, za 59,99zł Pełny No Limit na numer + 10GB do podziału (do końca roku za 0zł).

Pakiety CP też opisałeś jakieś starsze, aktualne pakiety z rabatem 50% masz tutaj: http://sklep.cyfrowypolsat.pl/telewizja ... a/smartdom

Internet LTE z rabatem 50% może mieć za 25zł wybierając pakiet 50GB + LTE bez limitu.

Trzecia usługa to rabat 18,99zł. Od ceny podstawowej odejmij 18,99zł, cena jaką otrzymasz to cena dla Ciebie.

Jeszcze nie można mieć wszystkiego na jednej fakturze, na oddzielnej będziesz miał usługi Plusa i na oddzielnej usługi CP.
 #961401  autor: Karlos20
 16 lis 2017, 16:53
Patryk7588 pisze:Pakiety CP też opisałeś jakieś starsze, aktualne pakiety z rabatem 50% masz tutaj:
Napisałem w skrócie dokładnie taki pakiet tv, jaki jest na stronie. Opcja "rozwiń opcje" i jest skład pakietowy abo za 34,99 Z RABATEM.
Patryk7588 pisze:Internet LTE z rabatem 50% może mieć za 25zł wybierając pakiet 50GB + LTE bez limitu.
Moim zdaniem z netem od Plusa/CP bym się wstrzymał z wyborem, bo już od 2 miesięcy T-Mobile ma rewolucyjną ofertę, która przyciąga tych, co mieli problemy z FUPem Plusa/CP.
Niech autor wątku napisze KONKRETNIE, czego potrzebuje, oferty głosowej z telefonem czy bez itd. Bez tego nie wiemy, co dokładnie polecić i co byłoby rabatowane.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #961404  autor: habish
 16 lis 2017, 16:57
Karlos, śledzisz wątek o internecie z TM na forum bez-kabli?
Plus/CP to świrował z FUP w pierwszej wersji Power LTE, później problemy z FUP dotyczyły promila klientów a większość zaczęła się skarżyć na przeciążone stacje bazowe.
Coś podobnego zaczyna się dziać w TM, poczytaj bez-kabli, jak na razie są to pojedyncze zgłoszenia przeciążonych stacji bazowych ale jak sam pisałeś oferta jest dopiero od 2 miesięcy.
 #961409  autor: Karlos20
 16 lis 2017, 17:05
To była tylko sugestia, żeby wstrzymać się z zakupem neta mobilnego. Ogólnie, to co byś wolał:
> neta 60 mbps bez limitów GB
czy
> 30/50/80 GB z niejasnym twierdzeniem, kiedy dojdzie do FUP na LTE, bo na 3G po przekroczeniu GB lejek to twarde 32 kilobity/s. Wiem, że poprawiła się sytuacja po skargach, ale mam wrażenie, że Plus stoi z modernizacją swoich nadajników do LTE-A, szumnie reklamowanych.
Jeszcze jedno. Obie sieci dają okres testowy bez kar umownych, żeby przetestować działanie usługi. Zasięg nie jest sprawiedliwy u KAŻDEGO Z WIELKIEJ "CZWÓRKI".

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #961411  autor: habish
 16 lis 2017, 17:09
Ja już nikomu nie polecam konkretnego internetu mobilnego, teraz działa dobrze a za pół roku robi się 1 Mbps wieczorami i pojawiają się pretensje.
Gdy ktoś pyta o ofertę internetu w Plusie to odpowiadam bo znam ją najlepiej ale zawsze dopisuję że bez testów nie ma co podpisywać umowy.
Oczywiście że chciałbym prawdziwy internet mobilny bez limitu, ale co z tego że mam bez limitu danych jak wieczorem mogę skończyć z 1 Mbps.
 #961418  autor: gharghoul
 16 lis 2017, 17:42
Dziękuję za sugestie.

Precyzując to czego szukam:
1. No limit (only sim) może być w wersji duet
2. Internet mobilny chciałem od plusa bo oni mają najlepszy zasięg w mojej okolicy. (T odpada ze względu na doświadczenia jakie miałem z obsługą klienta) Zdaje sobie również sprawę że obecną oferta T jest chyba bezkonkurencyjna ale powód napisałem wcześniej. Internet służy mi głównie do przeglądania stron, vod, ytb, więc nie musi być idealnie wypingowany.
3. TV traktuje jako "dodatek" więc nie jest to żaden priorytet. Ale z wielkim zainteresowaniem poznam oferty.
 #961421  autor: habish
 16 lis 2017, 18:00
Więc tak jak pisałem.
Pojedynczy numer za 49,99zł lub duet za 59,99zł - szczegóły opisane wyżej.
Do tego z rabatem 50% internet LTE 50GB + LTE bez limitu za 25zł.
Co do TV to najtańszy pakiet jest za 29,99zł - 18,99zł rabatu = 11zł.
 #961422  autor: userro2
 16 lis 2017, 18:04
Karlos20 pisze: Napisałem w skrócie dokładnie taki pakiet tv, jaki jest na stronie. Opcja "rozwiń opcje" i jest skład pakietowy abo za 34,99 Z RABATEM.
Niezbyt dokładnie. Pakiet, który opisałeś, po rabacie kosztuje 5 zł mniej; za 34,99 jest dodatkowo pakiet Eleven.
 #961427  autor: habish
 16 lis 2017, 18:19
W pakiecie który po rabacie za 3 produkt kosztuje 11zł również są Eleveny.
 #961428  autor: Karlos20
 16 lis 2017, 18:23
userro2 pisze:Niezbyt dokładnie. Pakiet, który opisałeś, po rabacie kosztuje 5 zł mniej; za 34,99 jest dodatkowo pakiet Eleven.
Co za problem wejść na stronę CP? Tam jest dokładny skład pakietu. Nie będę się na ten temat rozpisywał, bo osoba zainteresowana zaznacza, że tv to dodatek.

Więc tel + net wyniesie na 1 fakturze przy SmartDom wg informacji od Patryk7588 łącznie 74,99 lub 84,99. Ceny zawierają rabaty za e-fakturę.
Przy taryfie głosowej wystąpi wyzerowanie opłat do lutego, a czasem i do czerwca 2018 (szczegóły na stronie Plusa). 0 zł za Internet będzie na 2 miesiące.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #961455  autor: bombi1981
 16 lis 2017, 20:54
posiadam Power LTE z pierwszej wersji co miesiąc około 300gb danych ( głownie seriale wieczorem) ani razu nie zwolnił internet przychodził sms ze skończył mi sie limit ale nie było problemu net nie zwalnia
 #961478  autor: umcusumc
 17 lis 2017, 06:41
U mnie niestety sms zaczął być powiązany z lejkiem. Równo od przekroczenia limitu (100GB) i otrzymania smsa prędkość spadła do 20 mbit. 3-4 dni przed końcem okresu rozliczeniowego. Plus zaczyna wracać do metod, które już kiedyś stosował. Słabe to, zwłaszcza na tle t-mobile.