DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 17 z 22
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 22
 #974117  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 18:24
Mnie to sie nie podoba.Mam nadzieję że ktoś niezadowolony napisze PISMO do KE w sprawie PLAY i tego co dziś odwalili.Proszę was to dało się zrobić inaczej.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974121  autor: piotrzet
 25 sty 2018, 18:35
W cenie 25zł jestem za jeśli chodzi o abonamenty powyżej 100zł jestem na nie to się dało zrobić lepiej.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #974122  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 18:39
Przecież nawet dopłata 10zl dla kart aby zachowac pozorne warunki jak w Kraju bym zniosł.(do tego dopłata 10zl+ FUP który pozwala im walczyć szybciej z nadużyciami.Na początku strzelili sobie w kolano przez nie reagowanie na FUP kto słyszal 4mies z tego 2 poza krajem...Od razu 15dni i połowa januszy siedzących za granicą by odleciała.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974125  autor: piotrzet
 25 sty 2018, 18:47
25 zł za bez limitu i 10 GB to śmiesznie mało 10zł tutaj dopłaty nic nie zmienia. 2 tyle ok ale nie w tej cenie. Tak jak mówię ponad 100 prawdziwy RLAH z FUPEM jak było do tej pory poniżej 100zł dodatkowe pakiety min/sms/internetu płatne

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #974126  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 18:49
Ja moze płacąc te 25zł chce pozornie miec jak w domu zgodnie z KE. Dopłacił bym te 10zl.Ale tutaj od początku FUP jest skitrany. Dopiero teraz to widzicie? bo ja od początku kurcze 2mies ponad w UE z 4...dopiero opłaty to sie dziwic ze ludzie januszowali?? 15dni w ciągu 30dni maks potem dopłata. A zeby nie było to powiedzmy maksymalnie limit na pesel 2karty sim.Wtedy janusz nie będzie wachlowac kartami ( przynajmniej swoimi)

Jestem za dopłatami ale tylko dla osób które naprawdę szkodzą sieci. FUP od samego początku niemiał prawa bytu za długi okres analizy itd.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974127  autor: piotrzet
 25 sty 2018, 18:54
Bo taki jest przepis nie mogli tego wcześniej nakładać w cenie 25zł nie da się żeby RLAH był. Dalej zostaję przy swoim i taki wybór jest według mnie najlepszy nie podoba się nie musisz korzystać w UE albo korzystaj z Vowifi albo płać abonament ponad 100zł trudno żeby za 25zł czy nawet 35zł mieć wszystko. Niech operatorzy w końcu nauczą się doceniać tych co płacą ponad 100zł a nie. Z jakiej racji klient który płaci 20zł ma mieć dostęp do tego samego co ja płacąc 100zł? tak samo powinno być że zależnie od ceny jest maksymalny limit prędkości internetu czyli płacąc 25zł max 15 Mb/s płacąc 50zł większy a ponad 100 zł max ile można w danej lokalizacji

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #974130  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 19:01
A kto wam broni płacić mniej? Tak naprawdę to nie jest problem dla nich to nie są straty w koszty se wkładają i odliczają od podatku. Problem jest dopiero jak ktoś wali mega ilosci min czy sms. Ja jako normalny użytkownik ide tam gdzie taniej.I też chce w ramach UE korzystać. Od początku FUP nie stosowali a teraz płaczą. TZN stosowali ale okres analiz był za długi wystarczyło obciąć do 15dni i zaraz by kasa była...

2x na rok chce jechać w UE za te moje 25-30zł chce mieć jak w kraju tak jak UNia mi zagwarantowała. Nie robię naduzyć nie jestem heavy users poprostu używam.Nawet w kraju nie wale 40000sms czy 15h dziennie. Tak samo poza krajem.Limit na net juz dla mnie 1,5gb czy 2gb wystarcza na te 4-6dni czy maksymalnie 15dni jakie rocznie spędzam poza krajem. Mając FUP który jest realizowany po tych 15dniach sporo ludu by nie januszowała a spokojny user jak ja by mial wszystko mniej więcej jak w domu. Problem od samego początku jest w zapisie FUP. Nie mogli tego zmienić ano mogli a czemu nie zmienili bo chcą dodatkowo sie nachapać.Analiza prosta jak dla mnie kasa kasa po co dać FUP który szybciej klient zaskoczy skoro mozna mu uciać na 100minut i jeszcze szybciej kase bić
Ostatnio zmieniony 25 sty 2018, 19:06 przez kaspeed, łącznie zmieniany 1 raz.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974134  autor: piotrzet
 25 sty 2018, 19:05
Chcesz korzystać z RK w cenach abonamentu płać więcej proste. A jak nie to płać za każdą min/sms/mms/mb. Ja nie mówię że tyle płacę tylko żeby w końcu było coś więcej za to że płacę więcej a nie to co ma każdy tak jak jest to za granicą i nikt nie narzeka. Tylko chyba u nas tak jest że każdy chce płacić mało a mieć wszystko

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #974136  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 19:09
W abonamencie widzę fajniejsze możliwości dla tych którzy wizytują zagranicę. NP oddzielne FUP ( większa ilosć neta niż te standardowe ustalane przez KE czy przez przleiczanie 5zł za 300mb;)

W abo można też zrobić strefy UE w których mamy więcej niż karciani.Da sie zrobić nie gadam że nie. Można takich płacących ponad 40zl dopiescić a karcianych dawac mniejsze( gorsze FUP) Jestem przeciwny nierównym traktowaniom jak i ty ale jestem przeciwny niestosowaniu sie do RLAH tak jak to od jutra będzie w PLAY. Kasę mogli inaczej zdobywać.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974139  autor: piotrzet
 25 sty 2018, 19:14
Trudno żeby dokładali do interesu. Oferta za 25 zl taka jak jest teraz nie może być normalna jak każda inna tylko musi być z czegoś wykastrowana i tutaj właśnie dobrze robią wprowadzając opłaty bez pakietów nie podoba się kupuję coś droższego a nie w cenie 25zł wymagam wszystkiego

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
 #974140  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 19:16
A czy ja wymagam wszystkiego;) chce tylko jak w kraju+ limitowany net.Przecież to nie o to chodzi. Nie potrafili zalatwić pijawek FUP bo od początku był skitrany to oberwał kazdy. Mam nadzieje że oberwą za to.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974144  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 19:25
Liczę na konkretne kary za niestosowanie sie do RLAH ( kastrowanie do limitu który jest śmieszny)
PLAY powinien za to dostac Milionowe KARY W EURO.

Powinno być to zrobione inaczej.Ja rozumiem że są obywatele którzy robili im faktycznie straty.Na takich wystarczył by przemyślany FUP. Bo ten co mieli sory ale 4mies 2 poza PL no to jest nie do zrealizowania bo pijawki dalej waliły koszty. Można było zrobić prosty FUP przekrocz 2miesiące rocznie w UE czyli 60dni masz dopłatę z zastrzeżeniem że maksymalnie w miesiącu możesz być 15dni w UE....Panowie to jest proste jak niewiem co do zrealizowania. Do tego Zapis że nadmierne obciązanie sieci w ramach tych 15dni też spowoduje wcześniejsze dopłaty....Jak widzicie da sie logicznie załatwić da ale trzeba chciec bo na teraz to przeczą RLAH całkowicie i temu co Unia chciała. Do tego wyciać rozmowy w ramach całej UE ( bo to tez koszty robilo)Ograniczyc tylko do PL numerów.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974146  autor: Kryniczanin
 25 sty 2018, 19:30
Możesz mi powiedzieć za co Play ma dostać kary? Play jest NIETYKALNY jak i każdy inny OP.

Play jak i inni mają zgody UKE - regulatora rynku. Jeśli będą jakieś kary to zapłacisz je Ty, ja, i każdy kto płaci jakiekolwiek podatki,
 #974148  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 19:32
Nie widzę zgody na to co zrobili. Jedyną zgodę jaką otrzymali to dopłaty dla niestosujących sie do zasad FUP. Nie widzę zgody na okastrowanie z RLAH ofert.


FUP można łatwo uregulować pijawki.Kwestia przemyslanego zapisu.Od samego początku chcieli nas dymać na kase.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974150  autor: Kryniczanin
 25 sty 2018, 19:37
Jedyną zgodę jaką otrzymali to dopłaty dla niestosujących sie do zasad FUP.
Dostali zgodę na dopłaty do wszelkich połączeń nie tylko do ssaczy.
 #974153  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 19:47
No i z tego skorzystali? Dla mnie dopłata ok ale nie okastrowanie do limitu a tu juz nie jest dozwolone....Zasady RLAH mowią że ma byc jak w domu mam no limit mam miec.A tu nagle robią limit.I to jest działanie niedozwolone.Dopłata ok dla tego co nadmiernie szaleje.


Ja w chwili obecnej już zamilknę. Każdy z nas ma swoje racje:
@ który mowi o traktowaniu źle płacącego 40-100zl ja o traktowaniu płacącego 25-30zł. Wg mnie abonamentowcom można było dać lepszy FUP a karcianym gorszy.(aby abo wiedzial że jest lepszy.)
Ale broń boże odcinać się od zasad RLAH co ma od jutra miejsce.(O ile abonamentowiec śpi spokojnie w miarę do konca okresu oznaczonego ) tak karcioch jest w czarnej d przez cwaniaków którzy nadmiernie szaleli.Oberwał każdy klient :twisted: Dzięki bogu mam dostepne 3 karty w trzech sieciach.I liczę że pozostali jeśli coś zmienią to tylko zapisy FUP aby szybciej przestrzegać dopłat.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974157  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 19:57
Dla ciebie 100minut 50sms nie jest limitem??DLa mnie jest.Sztywnym limitem. Po przekroczeniu którego nagle robią kuku ( koszty) Już tego 2lata wstecz probowali.O ile pamiętam. Dla mnie powinno być to załatwione tak jak piszę. FUP który działa a nie pseudo FUP.Rozumiesz mnie?

Mam karte 25-30zł no limit to chce miec w UE to samo a nie kastrat który przeczy zasadą RLAH.
Dla mnie mogę mieć wFUP zapisy które ich chronią po powiedzmy 15dniach i dopłaty robią!! dćla mnie może też być kolejny zapis że jeśli będzie nadmierne obciązenie sieci przed 15dniami to również dopłacam!! ( wiadomo 1h czy 2 dziennie czy 100-300 500sms jest rozssądne.)Albo coś w podobie. Da sie załatwić to tak że uczciwy user takiego czegoś nie zauważy a te 100min czy 50sms to sory limitowanie zasad RLAH

Ten obecny FUP nie działal.Pijawki nabijały realne koszty dla PLAY i z tym sie zgadzam w 100%.

Dało się temat inaczej obmyśleć. FUP prepaid inny od FUP ABO dało by sie ogarnąc
Ostatnio zmieniony 25 sty 2018, 20:01 przez kaspeed, łącznie zmieniany 1 raz.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #974158  autor: Kryniczanin
 25 sty 2018, 20:01
Człowieku spójrz na te stawki
6 gr za minutę połączenia wychodzącego,
3 gr za minutę połączenia odebranego,
1 gr za wysłanego SMS-a lub MMS-a,
1,2327 gr za 1 MB Internetu.

One są nawet kilkanaście razy mniejsze niż krajowe

Zachowujesz się jakby te 1 pln dziennie więcej doprowadziło Cię do ruiny.
 #974165  autor: kaspeed
 25 sty 2018, 20:17
Mi o zniszczenie zasad RLAH chodziło.Wprowadzenie limitów. Dopłata niemam nic przeciwko jak naduzywasz!! W obecnej formie limitowanie usług w UE jest niezgodne z KE.KE również sie z tym zgodzi. Dopłaty wporządku ale limitowanie nielimitowanego i nazywanie tego RALH jest kłamstwem.

Do uregulowania nadużyć jest FUP jaki? Hu****jak widać skoro nie potrafili pijawek utemperować.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
  • Strona 17 z 22
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 22
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 22