DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 34 z 36
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
 #1081725  autor: slv_slv
 06 paź 2019, 21:34
Co do przenoszenia bez numerow tymczasowych to sprawa jest prosta, najpierw przenosimy do Plush na karte, mamy 3 miesiace gratis na rozmowy, 5GB za 5zl internetu na 30dni. W czasie trwania tego okresu podpisujemy umowe z abonament.
U mnie "przeczłączyli" taryfy ok 16.00 - bez informowania mnie o tym. Nikt nie mogl sie do mnie dodzwonic, dostawalem tylko sms o tym ze ktos dzwonil (telefon nie pokazywal nieodebranych). Zorientowalem sie i zrestartowalem telefon - od tej pory wsystko jest juz OK.


Czy ktos zwrovil uwage na nowe cenniki od 03.10.2019?
https://www.plushbezlimitu.pl/regulaminy
Czy cos sie zmienilo w umowach? istotnego dla uzytkownikow?

Pozdrawiam
SLawek
 #1083491  autor: ptcom2000
 08 lis 2019, 22:37
Witam. Zamierzam przenieść 2 numery z Play na Kartę do Plusha Abo raczej na czas nieokreślony . Jak doczytałem tutaj zrobię to tylko poprzez internet bo w salonie Plusa się nie da...?
Czy wersja z czasem nieokreślonym znaczy to, że mogę w każdym miesiącu/nawet po 1 lub po 2/ tę umowę rozwiązać bez żadnych konsekwencji?
Chcę również spytać czy w obydwu wersjach umów w tych abonamentach są przekierowania rozmów oraz tzw. połączenie oczekujące(w momencie kiedy rozmawiam i ktoś inny do mnie zadzwoni to usłyszę cichy dźwięk i wyświetli się kto dzwoni - mogę wtedy zawiesić dotychczasową rozmowę i przyjąć nową lub rozmawiać dalej/po skończonej rozmowie przychodzi do mnie SMS z informacją, że ktoś chciał ze mną rozmawiać.)? W cenniku wyczytałem, że przekierowania chyba są ale płatne i to nawet do sieci Plus....? Kiepsko ...! Proszę o potwierdzenie przez praktyków czy połączenia oczekujące działają tak jak to wyzej opisałem i czy są darmowe?
Czy istnieje funkcja powiadamiania SMS-em o zakończonej rozmowie jeśli dzwoniłem do kogoś a ten ktoś akurat rozmawiał?
Ile tak naprawdę kosztuje blokada połączeń o podwyższonej płatności?
POzdr
tpcom
 #1083493  autor: Remington
 08 lis 2019, 22:46
ptcom2000 pisze:
08 lis 2019, 22:37
Czy wersja z czasem nieokreślonym znaczy to, że mogę w każdym miesiącu/nawet po 1 lub po 2/ tę umowę rozwiązać bez żadnych konsekwencji?

Nie tyle rozwiązać, co wypowiedzieć i odczekać do końca następnego okresu rozliczeniowego.
ptcom2000 pisze:
08 lis 2019, 22:37
Chcę również spytać czy w obydwu wersjach umów w tych abonamentach są przekierowania rozmów

Są, płatne nie jak zwykłe rozmowy, lecz wg dedykowanego cennika (tzn. pozycji cennika).
ptcom2000 pisze:
08 lis 2019, 22:37
po skończonej rozmowie przychodzi do mnie SMS z informacją, że ktoś chciał ze mną rozmawiać.

Tak, są takie powiadomienia, ale to nie ma nic wspólnego z usługą połączenia oczekującego.

ptcom2000 pisze:W cenniku wyczytałem, że przekierowania chyba są ale płatne i to nawet do sieci Plus....? Kiepsko ...!
tpcom

To raczej rynkowy standard, chyba tylko Play uwzględnia przekierowania w no-limitach.
ptcom2000 pisze:Czy istnieje funkcja powiadamiania SMS-em o zakończonej rozmowie jeśli dzwoniłem do kogoś a ten ktoś akurat rozmawiał?

To akurat usługa operatora, do którego dzwonisz. W Plusie, jeśli ktoś zadzwoni do Ciebie - jest.
ptcom2000 pisze:Ile tak naprawdę kosztuje blokada połączeń o podwyższonej płatności?
Nic, bo nie może kosztować.
 #1083516  autor: ptcom2000
 09 lis 2019, 10:47
Dziękuję Remington za odpowiedzi. Upewnij mnie raz jeszcze czy usługa: połączenie oczekujące działa właśnie dokładnie tak jak to powyżej opisałem ?
Płatne przekierowania jeśli ma się nielimitowane rozmowy to trochę dla mnie dziwne ale Play mnie przyzwyczaił do bezpłatnych(dość często korzystam!) i może dlatego tak to widzę...??? Rozumiem, że do Plusha również przekierowania są płatne?
W pytaniu: Ile tak naprawdę kosztuje blokada połączeń o podwyższonej płatności? - chodziło mi o czy istnieje możliwość zablokowania połączeń/SMS -ów o podwyższonej opłacie?
Jeszcze jedna sprawa dotycząca tymczasowych kart . Czy ja przechodząc z Formuła Play na Kartę a druga z Play na Kartę Rok Ważności Konta do Plusha też będę "musiał" otrzymać te tymczasowe karty i zapłacić za nie abonament? Nie da się tego uniknąć? Z: WAKACJE nie chcę kombinować bo coś mogę pokręcić a telefon/numer w sumie potrzebny cały czas. Swoją drogą ciekawe jaka przerwa może wystąpić w moim przypadku od wyłączenia karty Play do włączenia karty Plush...???
Pozdr
tpcom
 #1083520  autor: Remington
 09 lis 2019, 11:36
Po kolei:

Połączenie oczekujące sprawia, że jeśli rozmawiasz i w tym czasie ktoś za zadzwoni to usłyszysz sygnał o tym mówiący, a on nie dostanie sygnału zajętości. Możesz rozmowę przyjąć lub odrzucić, w przypadku odrzucenia powinno się to zgrać z osobną usługą jaką jest SMS z numerem kogoś kto nie mógł się do Ciebie dodzwonić.

Ceny przekierowań mają takie od 20 lat i zasad nie zmieniają. Wtedy nie było Playa ani no limitów. Ich pojawienie się sprawiło, że starzy operatorzy dali no limity tylko na połączenia wykonywane bez przekierowań.

Blokada usług Premium jest u każdego operatora ustawowa na progu 35 zł miesięcznie. Można ją zmieniać, w tym całkowicie zablokować i operatorzy muszą to oferować bezpłatnie.

Co do pytań o numery tymczasowe to niestety nie znam odpowiedzi.
 #1097760  autor: Robin560
 20 cze 2020, 20:50
Czy okres wakacji od abonamentu wlicza się do stażu i powiększa pakiet GB?

Wow ranga "Stary Wyjadacz" :D nie sądziłem że dotrwam do niej :mrgreen:
 #1097761  autor: Karlos20
 20 cze 2020, 21:00
Robin560: wlicza się, ale na czas aktywnej opcji "Wakacje" pakiety GB (również te powiększone) i no-limity nie są przyznawane. Jeśli w tym czasie skorzystasz z usług, poniesiesz opłaty zgodnie z cennikiem taryfy Plush Abo, doliczane do kolejnej faktury.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1105835  autor: passat99
 29 paź 2020, 19:59
witam, mam pytanie, chce przejść do plush abo, czy mogę przejść na kartę na kilka dni do plush/plus na karte a potem przejść do plush abo i tym samym uniknąć sytuacji z numerem tymczasowym ? czy to przejdzie ? a jak nie, jak najlepiej to rozegrać aby nie płacić za okres rozliczeniowy zanim numer zostanie do plush przeniesiony, dziękuję
 #1110013  autor: Karlos20
 14 sty 2021, 00:26
A lejek w Plush ABO nadal 32 kbps. Mogli się pokusić o ten 1 mbps w najdroższym planie z dostępem do 5G. Zdzierusy... Nie kumam fenomenu przechodzenia z innych sieci do Plusa - na szczęście proceder wyhamuje. Ludzie mają alternatywę u operatorów w Grupie CP (aero2, a2mobile/Premium Mobile).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1110027  autor: Marens
 14 sty 2021, 09:28
Dotychczas w Plush internet uwzględniając bonus stażowy można było mieć po 12 miesiącach 100GB/25zł lub 120GB/30zł teraz podnieśli o 5zł oraz okroili z GB do 80GB/30zł
 #1110032  autor: Gordek123
 14 sty 2021, 10:40
Karlos20 pisze:
14 sty 2021, 00:26
A lejek w Plush ABO nadal 32 kbps. Mogli się pokusić o ten 1 mbps w najdroższym planie z dostępem do 5G. Zdzierusy... Nie kumam fenomenu przechodzenia z innych sieci do Plusa - na szczęście proceder wyhamuje. Ludzie mają alternatywę u operatorów w Grupie CP (aero2, a2mobile/Premium Mobile).
Chyba ludzie przechodzili do Plusa albo z powodu 3 miesięcy gratis w Plush Abo i prepaidach, albo z powodu promocji 5 doładowania gratis, która pozwalała uzbierać znaczne środki przy regularnych doładowywaniu. Po zepsuciu tej promocji myślę, że w kolejnych kwartałach 2021 pojawi się znaczny odpływ klientów z Plusa w stronę innych operatorów.
 #1110071  autor: Karlos20
 14 sty 2021, 21:21
Gordek123: Całkiem możliwe, ale Plus mocno promował darmowe miesiące lub raty doliczane do faktury za nowy telefon z usługami Grupy CP. Teraz ceny i w Plusie poszły ostro w górę... Orange też mocno promuje szereg usług i ma Flexa, stąd uciekinierzy z Plusa mają ciekawą alternatywę.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1110167  autor: pakierhakierxd
 16 sty 2021, 09:18
Ja za 3 dni będe w Plusie na 2 lata :) ,Plush abo,Inni nie dali mi tanio tel a że za prepaida płaciłem co mc prawie podobną kwotę w Playu.

Pozdrawiam :)
 #1116142  autor: pakierhakierxd
 07 maja 2021, 09:43
nowy57 pisze:
07 maja 2021, 00:25
proszę by ktoś potwierdził czy Volte działa w plush abonament?
Działa bez problemu volte w Plus abo i Vowifi :P ,tylko czasem coś bywało że wyłączały mi się te usługi na Realme 7 5g ale już od dłuższego czasu działa ok :D,bez tego i tak bym przeżył ,na zasięg Plusa nie narzekam.

Pozdrawiam :)
 #1116198  autor: yoyo1342
 08 maja 2021, 10:32

Witam. Kończy mi się umowa w Orange ale muszę przenieść numer ze względu na zasięg u mnie bardzo dobry zasięg jest w plusie , T-Mobile , Play tak średni.
Znalazłem plusha i zaciekawiła mnie oferta za 30zł
10 GB na social media
20gb podstawowe
I no limit
Macie? Polecacie?
  • Strona 34 z 36
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36