DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 33 z 36
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
 #1060102  autor: miszmasz
 22 gru 2018, 18:30
przechodzę z t mobile na plush abo.

mam mieć 15 gb netu + 10 gb na youtube + nielimitowe fb, wu, ig/

faktycznie jest to przestrzegane? jak oni to rozgraniczają?

jakie pułapki i dodatkowe opłaty kryją się w tym abonamencie??
 #1061235  autor: uki83
 02 sty 2019, 19:45
Czy w ramach abo w plushu minuty,smsy i mmsy są rozliczane w roamingu tak jak w polsce? Tzn są nielimitowane?
 #1062586  autor: materacci
 14 sty 2019, 22:10
Mam pytanie: czy pakiet 10GB na youtube jest jakoś limitowany do konkretnej przepustowości?
W regulaminie jest enigmatyczny zapis o 480p i ustawieniu auto-rozdziałki.
Czy ktoś się może podzielić jak to wygląda w praktyce? Czy da się oglądać youtube powyżej tej rozdzielczości?
 #1066119  autor: MPUltra
 24 lut 2019, 12:40
Zadam kolejne pytanie: jeśli mam bloker reklam przez VPN to aby korzystać z nielimitowanego transferu w aplikacjach, muszę dodać te aplikacje do białej listy? Np. YT, FB, etc.
 #1066361  autor: marcinkoleksl
 28 lut 2019, 15:36
witam,
słuchajcie, a raczej przeczytajcie - wczoraj ostatecznie decydowałem rozstać się z PLay na rzecz Plush abo. W salonie wypowiedziałem umowę, była na czas nieoznaczony. Także do 31 III będę w Play i właśnie, dalej się gubię....
1) jak złożę wniosek w PLush o przeniesienie to mam tylko 2 opcje do wyboru:
- na koniec okresu wypowiedzenia u obecnego operatora
- na koniec okresu promocyjnego u obecnego operatora.
W moim przypadku wchodzi w grę pierwsza opcja, ale dzwoniłem właśnie na infolinię Plusa i powiedziano mi, ze zawsze wystawiają pełnomocnictwo do ponownego wypowiedzenie Umowy z dotychczasowym operatorem. Zawsze!
Także Play ponownie by mi przedłużył o miesiąc płatność, a plush tak czy siak wysłał numer tymczasowy (głupota totalna!).
Pytanie, jak to ugryźć, czy nie bić się z koniem - po prostu 1 IV złożyć wniosek o przeniesienie już z karty na abo w Plushu...???
 #1069492  autor: rikitiki
 13 kwie 2019, 13:19
Pytanie czy serio tak to działa ?
W samej końcówce marca złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z play abo na plush abo nieokreślony 25zł. Dostałem właśnie fakturę na 30.06zł, aktualny numer jest oczywiście do końca kwietnia w playu. I konsultant plusha mi mówi że mam numer tymczasowy i mogę korzystać więc faktura się należy. Kwota też nie wiadomo dlaczego taka czy jest to liczony z góry na dany miesiąc ? Na razie jestem tak wqrwiony że chętnie bym się przeniósł gdzieś indziej
 #1069496  autor: habish
 13 kwie 2019, 13:32
rikitiki pisze:
13 kwie 2019, 13:19
Kwota też nie wiadomo dlaczego taka czy jest to liczony z góry na dany miesiąc ?
Abonament liczony z góry.
Kwota dziwna bo to pierwsza faktura więc zawiera niepełny + pierwszy pełny okres rozliczeniowy. Kolejne faktury już będą na 25zł.
 #1069498  autor: rikitiki
 13 kwie 2019, 13:40
Kryniczanin pisze:
13 kwie 2019, 13:22
Stary numer w Plush - sam go zaakaceptowałeś.
to tak naprawdę dotyczyło numeru dla mojej mamy która chce co miesiąc dostawać fakturę i robić przelew, sam się przeniosłem do tmobile i tam grzecznie czekali do końca
 #1069753  autor: reboot
 17 kwie 2019, 19:03
Czy smsa WAKACJE należy wysłać jeden raz od razu po otrzymaniu karty sim czy co miesiąc?

WKS
 #1077392  autor: Robertdg
 29 lip 2019, 23:28
Przeniosłem dwa numery z Play na abo L Plusha za 20zł, oczywiście wpadłem w pułapke z numerami tymczasowymi i musze płacić podwójny abonament do czasu przeniesiania numerów docelowych czy jest jakaś możliwość aby nie płacić za te numery tymczasowe czy tylko rezygnacja wchodzi w grę?, mam jeszcze tydzień na odstąpienie od umowy
 #1081725  autor: slv_slv
 06 paź 2019, 21:34
Co do przenoszenia bez numerow tymczasowych to sprawa jest prosta, najpierw przenosimy do Plush na karte, mamy 3 miesiace gratis na rozmowy, 5GB za 5zl internetu na 30dni. W czasie trwania tego okresu podpisujemy umowe z abonament.
U mnie "przeczłączyli" taryfy ok 16.00 - bez informowania mnie o tym. Nikt nie mogl sie do mnie dodzwonic, dostawalem tylko sms o tym ze ktos dzwonil (telefon nie pokazywal nieodebranych). Zorientowalem sie i zrestartowalem telefon - od tej pory wsystko jest juz OK.


Czy ktos zwrovil uwage na nowe cenniki od 03.10.2019?
https://www.plushbezlimitu.pl/regulaminy
Czy cos sie zmienilo w umowach? istotnego dla uzytkownikow?

Pozdrawiam
SLawek
 #1083491  autor: ptcom2000
 08 lis 2019, 22:37
Witam. Zamierzam przenieść 2 numery z Play na Kartę do Plusha Abo raczej na czas nieokreślony . Jak doczytałem tutaj zrobię to tylko poprzez internet bo w salonie Plusa się nie da...?
Czy wersja z czasem nieokreślonym znaczy to, że mogę w każdym miesiącu/nawet po 1 lub po 2/ tę umowę rozwiązać bez żadnych konsekwencji?
Chcę również spytać czy w obydwu wersjach umów w tych abonamentach są przekierowania rozmów oraz tzw. połączenie oczekujące(w momencie kiedy rozmawiam i ktoś inny do mnie zadzwoni to usłyszę cichy dźwięk i wyświetli się kto dzwoni - mogę wtedy zawiesić dotychczasową rozmowę i przyjąć nową lub rozmawiać dalej/po skończonej rozmowie przychodzi do mnie SMS z informacją, że ktoś chciał ze mną rozmawiać.)? W cenniku wyczytałem, że przekierowania chyba są ale płatne i to nawet do sieci Plus....? Kiepsko ...! Proszę o potwierdzenie przez praktyków czy połączenia oczekujące działają tak jak to wyzej opisałem i czy są darmowe?
Czy istnieje funkcja powiadamiania SMS-em o zakończonej rozmowie jeśli dzwoniłem do kogoś a ten ktoś akurat rozmawiał?
Ile tak naprawdę kosztuje blokada połączeń o podwyższonej płatności?
POzdr
tpcom
 #1083493  autor: Remington
 08 lis 2019, 22:46
ptcom2000 pisze:
08 lis 2019, 22:37
Czy wersja z czasem nieokreślonym znaczy to, że mogę w każdym miesiącu/nawet po 1 lub po 2/ tę umowę rozwiązać bez żadnych konsekwencji?

Nie tyle rozwiązać, co wypowiedzieć i odczekać do końca następnego okresu rozliczeniowego.
ptcom2000 pisze:
08 lis 2019, 22:37
Chcę również spytać czy w obydwu wersjach umów w tych abonamentach są przekierowania rozmów

Są, płatne nie jak zwykłe rozmowy, lecz wg dedykowanego cennika (tzn. pozycji cennika).
ptcom2000 pisze:
08 lis 2019, 22:37
po skończonej rozmowie przychodzi do mnie SMS z informacją, że ktoś chciał ze mną rozmawiać.

Tak, są takie powiadomienia, ale to nie ma nic wspólnego z usługą połączenia oczekującego.

ptcom2000 pisze:W cenniku wyczytałem, że przekierowania chyba są ale płatne i to nawet do sieci Plus....? Kiepsko ...!
tpcom

To raczej rynkowy standard, chyba tylko Play uwzględnia przekierowania w no-limitach.
ptcom2000 pisze:Czy istnieje funkcja powiadamiania SMS-em o zakończonej rozmowie jeśli dzwoniłem do kogoś a ten ktoś akurat rozmawiał?

To akurat usługa operatora, do którego dzwonisz. W Plusie, jeśli ktoś zadzwoni do Ciebie - jest.
ptcom2000 pisze:Ile tak naprawdę kosztuje blokada połączeń o podwyższonej płatności?
Nic, bo nie może kosztować.
 #1083516  autor: ptcom2000
 09 lis 2019, 10:47
Dziękuję Remington za odpowiedzi. Upewnij mnie raz jeszcze czy usługa: połączenie oczekujące działa właśnie dokładnie tak jak to powyżej opisałem ?
Płatne przekierowania jeśli ma się nielimitowane rozmowy to trochę dla mnie dziwne ale Play mnie przyzwyczaił do bezpłatnych(dość często korzystam!) i może dlatego tak to widzę...??? Rozumiem, że do Plusha również przekierowania są płatne?
W pytaniu: Ile tak naprawdę kosztuje blokada połączeń o podwyższonej płatności? - chodziło mi o czy istnieje możliwość zablokowania połączeń/SMS -ów o podwyższonej opłacie?
Jeszcze jedna sprawa dotycząca tymczasowych kart . Czy ja przechodząc z Formuła Play na Kartę a druga z Play na Kartę Rok Ważności Konta do Plusha też będę "musiał" otrzymać te tymczasowe karty i zapłacić za nie abonament? Nie da się tego uniknąć? Z: WAKACJE nie chcę kombinować bo coś mogę pokręcić a telefon/numer w sumie potrzebny cały czas. Swoją drogą ciekawe jaka przerwa może wystąpić w moim przypadku od wyłączenia karty Play do włączenia karty Plush...???
Pozdr
tpcom
 #1083520  autor: Remington
 09 lis 2019, 11:36
Po kolei:

Połączenie oczekujące sprawia, że jeśli rozmawiasz i w tym czasie ktoś za zadzwoni to usłyszysz sygnał o tym mówiący, a on nie dostanie sygnału zajętości. Możesz rozmowę przyjąć lub odrzucić, w przypadku odrzucenia powinno się to zgrać z osobną usługą jaką jest SMS z numerem kogoś kto nie mógł się do Ciebie dodzwonić.

Ceny przekierowań mają takie od 20 lat i zasad nie zmieniają. Wtedy nie było Playa ani no limitów. Ich pojawienie się sprawiło, że starzy operatorzy dali no limity tylko na połączenia wykonywane bez przekierowań.

Blokada usług Premium jest u każdego operatora ustawowa na progu 35 zł miesięcznie. Można ją zmieniać, w tym całkowicie zablokować i operatorzy muszą to oferować bezpłatnie.

Co do pytań o numery tymczasowe to niestety nie znam odpowiedzi.
  • Strona 33 z 36
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36