DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

#907602  autor: ukefake
 27 sty 2017, 16:49
Mam pytanie od znajomego Janusza dotyczące tej oferty: czy jak weźmie abonament bez pakietu (czyli będzie płacił zero pln) to będzie miał również darmowy lejek?
 #909458  autor: obru
 05 lut 2017, 14:14
Czy pozostają darmowe połączenia w ramach VM i play w tych tańszych pakietach?
 #916008  autor: Wulo
 15 mar 2017, 13:04
Można już przejść z karty Virgin Mobile na abonament. Fajną opcją jest, że jak mamy do 100 zł na koncie to może to przejść jako opłata na abonament.
 #920075  autor: iPlus
 10 kwie 2017, 13:59
napewno Virgin mogłoby zrobić lepszą ofertę jak 9 zł za rozmowy no limit, ofertę netu mobilnego no limit w sensie bez obniżania do lejka tylko normalna prędkość za normalną cenę, standardowa cena minuty bez pakietu mogłaby wynosić 9 gr, wtedy oferta byłaby dużo lepsza, niestety to co Virgin wprowadziło to taka sobie oferta, porównywalna do innych choć duży plus za umowę na czas nieokreślony i brak opłat w abonamencie jeśli się nie korzysta i płacenie za korzystanie, tylko jeszcze ceny pakietów do poprawki
 #931298  autor: drozda
 14 cze 2017, 10:21
Jest tu ktoś z abonamentem w Virgin ? Interesuje mnie kwestia techniczna , podobno przy migracji z prepaid konieczna jest wymiana karty SIM a to oznacza że Virgin ma jednak własne HLR ... ciekawe kiedy zmigrują też prepaidy ....
 #931312  autor: Wulo
 14 cze 2017, 11:15
drozda pisze:Jest tu ktoś z abonamentem w Virgin ? Interesuje mnie kwestia techniczna , podobno przy migracji z prepaid konieczna jest wymiana karty SIM a to oznacza że Virgin ma jednak własne HLR ... ciekawe kiedy zmigrują też prepaidy ....
Robiłem tą ofertę ciotce. Miała Virgin Mobile na kartę, a na koncie niecałe 100 zł. 100 zł pobrali jako nadpłata do abonamentu (więc kasa nie przepadła) i zgadza się, kurier wraz z umową do abonamentu przynosi nową kartę SIM. Na infolinii powiedzieli, że wymiana jest konieczna, ponieważ jest to już jakaś nowa platforma itp.
 #931348  autor: kaspeed
 14 cze 2017, 14:31
Tak docelowo najstarsze sim mają być wymienione.Mają wlasne Hcośtam ;) nawet w sieci było o tym info ze dla tych co wymienią dają 3gb za darmo;) w prepaid.

folx.com kod polecający:​68678939
1miesiac za darm​o aktywacja 9,99​ z tym kodem 1mi​esiac darmo.
 #996618  autor: Romlen
 01 cze 2018, 00:02
Odświeżę wątek.

Zauważyliście, że na stronie Virgin nie można już dokonać zakupu czy przenieść numeru na abonament na czas nieokreślony? Są tylko plany 1,2,3-24M. Nie wiem jak opinia innych ale moim zdaniem to strzał w kolano. Nie mają jakoś strasznie dużo numerów w abonamencie a taka długa umowa skutecznie odstrasza potencjalnych klientów. Czemu o tym wspominam? Tam gdzie mieszkam, siła sygnału Orange (NJU) jest słaba. Przez chwilę zastanawiałem się nad przeniesieniem naszych 4 numerów w rodzinie do VM. Długie umowy mnie skutecznie zniechęciły.
 #996675  autor: matisi
 01 cze 2018, 12:11
@Romlen
W przypadku oferty indywidualnej, można wybrać umowę na czas nieokreślony. Wystarczy kliknąć na ofertę Planu, który chcesz mieć i w lewym dolnym rogu zmienić 24 miesiące na "ile chcesz". Oczywiście będzie się to wiązało ze zmniejszonym pakietem internetu.
W przypadku oferty rodzinnej, konieczna jest umowa na 24 miesiące.