DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 49 z 54
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 54
 #969171  autor: Phenresin
 31 gru 2017, 10:02
Żeby przenieść numer do plusz abo 10 w duecie trzeba oba numery mieć na siebie. Chcąc w lajtmobile zrobić cesje - czyli numer żony na siebie przepisać trzeba zapłacić 30zł, więc porażka. Szukam oferty właśnie po 20 zł na osobe z wszystkim no limit włącznie ze stacjonarkami, poleca ktoś coś?
 #969384  autor: passat99
 01 sty 2018, 18:43
Dziś moj numer miał się przenieść z lajt do plusha, niestety ciągle to nie nastąpiło, wychodzi na to że oni numeru nie uwolnią dziś, zakładam że dlatego bo jest dzień wolny u nich, bede jutro miał do tych darmozjadów pytanie dlaczego ustalają takie daty przeniesien a potem numerów nie uwalaniają . zastanawiam sie czy w nocy w końcu mój numer zostanie przeniesiony do plusha :/ jak nie jutro do nich dzwonie na uczciwa rozmowe na temat ich traktowania klienta.
 #969421  autor: niestela2
 01 sty 2018, 22:19
Pytanie, czy się do tej manufaktury ktoś jutro do pracy pofatyguje??? Uczulam wszystkich na zawyżanie faktur przez lajta. Mnie ostatnią fakturę wystawili do 13 włącznie. Okazało się, że 13 to już byłem w nowej sieci. Panienka zapewniła mnie, że to tylko pomyłka w dacie i że kwota się zgadza. Uparłem się jednak żeby wystawili korektę. No i wystawili. Kwota oczywiście była zawyżona! W sumie grosze, ale jak tak większą ilość abonentów naciągnęli, to się i kwota zrobi. Lajt mobile to największa partyzantka z jaką się spotkałem od 1996 roku w telefonii komórkowej.
 #969827  autor: rafmik
 03 sty 2018, 18:50
U mnie umowa skończyła się z końcem 31 grudnia, Lajt Mobile bez problemu oddał numer - 31 grudnia ok 23:20 SIMka już była wylogowana z sieci.

Jak pisałem wcześniej, niestety LM bardzo dobiło wprowadzenie roamingu UE, stad takie oferty, a nie inne (bonus krajowy).
 #971356  autor: marcinkoleksl
 11 sty 2018, 15:34
LM to beznadziejna siec. Wypowiedziałem Umowę, ponieważ trochę mało neta dawali w porównaniu do konkurencji. Dzwoni BOK i nic nie proponują, nawet kobieta nie zapytała, dlaczego... Spytała się tylko, od kiedy numer maja mi przenieść na kartę. Okazało się, iż w systemie nie widzi, do kiedy mam Umowę. Powiedziałem, ze jest bezterminowa, wiec zgodnie z Regulaminem, do końca stycznia mam Umowę z nimi. Parodia sieci to mało powiedziane.
Osobiście nie będę ryzykował i dopiero 1 lutego przenoszę numer do a2 na abo.
 #971911  autor: tomiangelo
 14 sty 2018, 13:40
Numer w Lajt mam aktywny od 8 marca i teraz mi zostały dwa miesiące tego większego abonamentu. Chcę się przenieść do Nju. Muszę złożyć wniosek do nju minimum 30 dni przed końcem umowy z lajt czy wcześniej mając na uwadze wysyłkę kurierem papierów i powrót do operatora ? Czy za numer tymczasowy pobierane są jakieś opłaty ?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 #972307  autor: Wulo
 16 sty 2018, 16:07
Dziś kolejny telefon do BOK Lajt Mobile odnośnie oferty przedłużenia na numer, z którego korzysta moja mama. Z marszu konsultant zaproponował no limit komórki, stacjonarne, SMS, MMS i 10GB za 24,99 zł czyli taki standard. Mama chciała się zmieścić w max 20 zł, tak więc odrzuciłem tą ofertę. Zapytałem po prostu, czy dostanę no limit komórki, stacjonarne, SMS, MMS i 4GB za 19,99 zł to przedłużę, jeżeli nie to zabieram numer. Konsultant oddzwonił po 5 minutach i dostałem to co chciałem :wink:

Tak więc przedłużyłem umowę, na której był strzał w 10. No limit komórki, stacjonarne, SMS, MMS i 4GB. Umowa na czas nieokreślony, wyraziłem zgodę na przyjęcie oferty telefonicznie, a do domu mają tylko przysłać potwierdzenie przedłużenia.
 #972344  autor: Phenresin
 16 sty 2018, 18:30
A do mnie dziś dzwonili, że za 19.99zł/msc no limit ze stacjonarkami na czas nie określony, ewentualnie jak podpiszę na 12 msc to 3 miesiące abo za połowe ceny czyli 10zl. I teraz się zastanawiam skoro piszecie, że aero to średniowiecze.
 #972408  autor: tomiangelo
 17 sty 2018, 07:45
Phenresin pisze:A do mnie dziś dzwonili, że za 19.99zł/msc no limit ze stacjonarkami na czas nie określony, ewentualnie jak podpiszę na 12 msc to 3 miesiące abo za połowe ceny czyli 10zl. I teraz się zastanawiam skoro piszecie, że aero to średniowiecze.
Miałeś ten strzał w 10 za 12 zł ?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
 #972420  autor: Phenresin
 17 sty 2018, 09:23
tomiangelo pisze:
Phenresin pisze:A do mnie dziś dzwonili, że za 19.99zł/msc no limit ze stacjonarkami na czas nie określony, ewentualnie jak podpiszę na 12 msc to 3 miesiące abo za połowe ceny czyli 10zl. I teraz się zastanawiam skoro piszecie, że aero to średniowiecze.
Miałeś ten strzał w 10 za 12 zł ?

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Jeden numer za 10 drugi za 12 ... podejrzewam że dlatego taka oferta ponieważ została już złożona dyspozycja przeniesienia numeru do a2 na 1 marca.
 #973371  autor: yaras12
 22 sty 2018, 12:21
Phenresin pisze:A do mnie dziś dzwonili, że za 19.99zł/msc no limit ze stacjonarkami na czas nie określony, ewentualnie jak podpiszę na 12 msc to 3 miesiące abo za połowe ceny czyli 10zl. I teraz się zastanawiam skoro piszecie, że aero to średniowiecze.
A ile neta w tym dali?
 #973455  autor: Phenresin
 22 sty 2018, 19:40
yaras12 pisze:
Phenresin pisze:A do mnie dziś dzwonili, że za 19.99zł/msc no limit ze stacjonarkami na czas nie określony, ewentualnie jak podpiszę na 12 msc to 3 miesiące abo za połowe ceny czyli 10zl. I teraz się zastanawiam skoro piszecie, że aero to średniowiecze.
A ile neta w tym dali?
10gb
 #974577  autor: Phenresin
 28 sty 2018, 12:09
tomiangelo pisze:Gdzie sprawdzę do kiedy mam umowę w Lajt bo nie wiem jaki dzień mam wpisać o termin przeniesienia numeru do innej sieći

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Zadzwon i zapytaj oni ci powiedzą na kiedy masz wyznaczyć termin.
 #974595  autor: Kumacja
 28 sty 2018, 13:19
Witam wszystkich :)
W poniedzialek przyjezdza do mnie kurier z umową od Lajt mobile. Widzę, że opinie są podzielone, ale z tego co zauważyłam nie ma drugiej oferty z taką ilością netu (100 GB) i umową bezterminową (a2 niby nie ma limitu, ale predkosci są śmieszne powyżej 10-15 GB, a 100 GB to już naprawdę dużo).
Tylko Plus świetnie mi działa (obrzeża Wrocławia), zasięg innych sieci to porażka.
No ale w Plushu na karte, który teraz mam, pakiety internetowe są za małe jak na moje potrzeby.
Lajt mobile chce traktować jako internet domowy, udostepniany z drugiego telefonu przez wifi, z połaczen glosowych nie będę korzystać prawdopodobnie wcale, tak samo z roamingu...
Korzystał ktoś z ich oferty w taki sposób i może coś doradzić/odradzic?
  • Strona 49 z 54
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 54
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 54