DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #869447  autor: Gregrin
 05 cze 2016, 01:26
Remington pisze:Ciekawe, jalka jest tego skala
Prosiłbym o info od klucza czy użytkownicy o których mowa w komunikacie to dziesiątki setki czy tysiące ??
 #869448  autor: goldenmen
 05 cze 2016, 04:42
klucz się zbłaźnił narzekaniami i żalami do UKE w tej sprawie.

każdy na prawo przenosić numer ile razy chce a że w kluczu pracują gamonie to nie potrafią sobie poradzić z cwaniakami co przenoszą numer co miesiąc dla 10zł.
Jak uważają że ich nie stać na dawanie 10zł kombinatorom to proponuję zatrudnić lepszych kombinatorów co potrafią myśleć.

Wystarczy zawrzeć w regulaminie formułkę bonus 10zł przysługuje przy pierwszym przeniesieniu danego numeru telefonu.drugie i kolejne przeniesienie danego numeru tel nie skutkuje przyznaniem bonusu 10zł. na prawde skomplikowana sprawa że trzeba pisać skargę do UKE z gorzkimi żalami.

Pozdrawiam gamoni z klucza
 #869449  autor: Kryniczanin
 05 cze 2016, 06:36
Klucz się ośmieszył tym UKE owszem.

Jednak ludzka zachłanność i kombinatorstwo przeraża.
 #869470  autor: Remington
 05 cze 2016, 09:10
Gregrin pisze:Prosiłbym o info od klucza czy użytkownicy o których mowa w komunikacie to dziesiątki setki czy tysiące ??
Może być choćby jeden, który przenosi wiele numerów. Przelewy w prepaid Orange wycofało przez jednego (jak twierdzili) gościa.
goldenmen pisze:klucz się zbłaźnił narzekaniami i żalami do UKE w tej sprawie.

każdy na prawo przenosić numer ile razy chce a że w kluczu pracują gamonie to nie potrafią sobie poradzić z cwaniakami co przenoszą numer co miesiąc dla 10zł.
Jak uważają że ich nie stać na dawanie 10zł kombinatorom to proponuję zatrudnić lepszych kombinatorów co potrafią myśleć.
To jest typowy case na linii przedsiębiorca-konsument. Przedsiębiorca ma do pisania regulaminów sztab ludzi w tym prawników, natomiast konsument jest sam. Skoro przedsiębiorca dopuszcza n-krotnie przenoszenie numerów z premią, to znaczy, że liczył się z tym i taki był jego zamiar biznesowy. Tak odpowie UKE czy UOKiK.
 #877352  autor: Marcel82
 15 lip 2016, 16:22
Dorzucę swoje 3 grosze.
Trafiłem tu przypadkiem z wątku o Formule Unlimited: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=85875
Rozumiem autora wątku i również bawią mnie osoby przenoszące nr "w te i wewte" dla 10 zł.
25 zł za no-limit to super cena i nie ma co wybrzydzać.
Ja osobiście nie potrzebowałem no-limit i przeniosłem się do Faktu. Przeszedłem z Play Fresh gdzie byłem lata, dostawałem 1000 smsów free za doładowanie, czasem kupiłem pakiet 30 minut, czasem nie i tak sobie płaciłem te (zawyżone) ~30 zł co miesiąc. Gdy zaczęły mnie bombardować reklamy o no-limit za ~30 zł, to przeniosłem się dla zasady :mrgreen: z zamiarem kupowania pakietu 300 min i 300 SMS za 19 zł (+300 MB, ale netu nie używam). Jak zrobili dodatkowo promocję doładowań, to doładowałem z 10x po 5 zł i mam uzbierane tyle minut, że teraz pakiet 9 zł mi starcza na miesiąc.
W wątku o Formule Unlimited pojawiło się info, że dla operatora jest o wiele lepiej jak odbieramy połączenia niż wykonujemy, więc skoro ktoś dzwoni 100 godzin miesięcznie za te ~20 zł, to czemu nie ma np. pakietu 5 godzin za 10zł (albo ja nie wiem o takim czymś)?? Chcę płacić 10x drożej od nałogowych gaduł i nie mogę :D
 #878302  autor: Gregrin
 21 lip 2016, 22:37
Marcel82 pisze: to czemu nie ma np. pakietu 5 godzin za 10zł (albo ja nie wiem o takim czymś)?? Chcę płacić 10x drożej od nałogowych gaduł i nie mogę :D
Bo ci którzy nie potrzebują nolimitu za dużo by oszczędzali.
Ja przekornie odwrócę sytuacje. Co myśleć o sieciach które aktualnie prześcigają się w "pozornych" bonusach (kilkaset zl, GB'ty internetu a to wszystko na 30dni i jeszcze jakieś numery z likwidacja RWK (t-mob)) ??
Dla mnie to jest proste, oni dają bo wiedza ze PR'owo to dobrze wygląda i nie da się tego wykorzystać ale sa tez tacy co podejmują wyzwanie i decydując się na niedogodności (zmiana taryf, ofert, pilnowanie terminów, wizyty w salonie itp.) i korzystają... Taka gra...
 #1032318  autor: vh
 02 lis 2018, 09:31
No i jest Rebtel! :-D

T10s, OT-311, 1650, X501, P780, GT-C3322, E560, 3S, 4X, G7 Power
 #1032319  autor: forum_tg
 02 lis 2018, 09:42
aktualnie mający problemy z przenosinami numeru
 #1034312  autor: reboot
 08 lis 2018, 14:05
Oprócz Rebtela jest też Play z BzP (bonus za przeniesienie) 200zł/20GB/60dni, Fakt z 500zł/50GB/150 dni i Play Next z 6 miesiącami za darmo no limit + 50 GB + kilka GB w roamingu.
A2mobile daje 10zł na start, które można wymienić na dowolny pakiet za 9,90zł.
Inne sieci nie są tak hojne, ale jak się postara, to można mieć usługi za darmo.

WKS