DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 1 z 624
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 624

 #722441  autor: dakoolk
 04 cze 2014, 14:41
thonka pisze:i-ceum, przeważnie było tak, że traciło się wszelkie rabaty wynikające z umowy. Dlatego też najbardziej skorzystają tylko osoby, które nie negocjowały i te, które przyszły z ulicy.
Pewnie tak będzie, tak, czy inaczej właśnie sprzedałem swój stary telefon bez LTE i w piątek (mam nadzieję) zakupię już nowy z LTE (G2 mini od SUK dałem żonie :P). Dlatego będę próbował ich o to atakować - odpiszę na maila z SUK w którym dziękowali za przedłużenie umowy - już tak kiedyś o coś pytałem przy poprzednim przedłużeniu i odpowiadała nadal ta sama osoba z SUK... zobaczymy może coś się uda ugrać.
Szkoda, że nie ma możliwości dokupienia minut do UE i/lub minut w roamingu, tak jak dokupuje się (przymusowo w niektórych przypadkach) pakiety danych po wykorzystaniu limitu...

 #722469  autor: usiu128
 04 cze 2014, 15:52
Jak ktoś chce jeszcze starą ofertę gdzie za 79,99zł ma pełny no limit i 2GB internetu i telefon po starych cenach czyli iphone za 4grosze i inne na które były dobre ceny to niech się śpieszy i podpisuje umowę dzisiaj bo jak zobaczycie nowy cennik to Wam kopary opadną :mrgreen:

Chyba, że przez SUK będzie można dostać ogromną zniżkę - w co wątpię :wink:

 #722472  autor: soltek
 04 cze 2014, 15:58
usiu128 pisze:Jak ktoś chce jeszcze starą ofertę gdzie za 79,99zł ma pełny no limit i 2GB internetu i telefon po starych cenach czyli iphone za 4grosze i inne na które były dobre ceny to niech się śpieszy i podpisuje umowę dzisiaj bo jak zobaczycie nowy cennik to Wam kopary opadną :mrgreen:

Chyba, że przez SUK będzie można dostać ogromną zniżkę - w co wątpię :wink:
Wiesz cos na ten temat?

 #722479  autor: usiu128
 04 cze 2014, 16:11
Nie wiem dokładnie jakie zniżki będą dostępne w SUK - ale podejrzewam, że będzie to jedynie upust na telefon i jakieś groszowe sprawy jeśli chodzi o rabat na abonament (o ile w ogóle będą jeszcze rabatować te abonamenty).
Cennika niestety nie mogę udostępnić - ale ceny są kosmiczne :)

Jedynie co będzie się opłacało to abo za 49zł z no limit i 250mb internet a za 1zł można będzie dostać GALAXY ACE 3 LTE przy umowie na 24 mce :wink:

 #722490  autor: henrikko
 04 cze 2014, 16:21
usiu128, a są abo bez telefonu?

 #722494  autor: thonka
 04 cze 2014, 16:26
tak też myślałem, że nie ma róży bez kolców. Skoro całkowity NL bez urządzenia był za 50zł to nie ma szans, by dołożyli do tego paczkę internetu (jakakolwiek by ona nie była) i telefon w sensownej cenie i muszą być jakieś podwyżki cen urządzeń.

Szkoda, bo myślałem mocno nad Xperia Z w nowej opcji 69zł (nie chce dopłacać nic więcej ponad to), ale pewnie będzie kosztowała w okolicach 900zł...

henrikko, NL po kraju, 250MB za 40zł to oferta wyjściowa. Raczej nic tu rabatować nie będą (bo i co?), może dorzucą większą paczkę danych co i tak przy RBM wypada blado.
Ostatnio zmieniony 04 cze 2014, 16:28 przez thonka, łącznie zmieniany 1 raz.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #722495  autor: usiu128
 04 cze 2014, 16:26
Nie znam zniżek jakie będzie mógł przyznać SUK.
Mogę jedynie przypuszczać, że przy tej ofercie te zniżki będą jedynie symboliczne (o ile w ogóle będą).

 #722500  autor: henrikko
 04 cze 2014, 16:31
Skoro całkowity NL bez urządzenia był za 50zł to nie ma szans, by dołożyli do tego paczkę internetu (jakakolwiek by ona nie była) i telefon w sensownej cenie i muszą być jakieś podwyżki cen urządzeń
Powinni zatem podnieść abo o x zł, ale nie obcinać tak paczki danych skoro tak sobie cenią LTE :wink:
To jest cofnięcie się o kilka lat wstecz, i nie wiem po co komu to LTE w takim razie gdzie na dzień dobry dostajemy 250MB

thonka, oczywiście oferta wyjściowa, ale żeby otrzymać rozsądny pakiet danych (2GB) to już kwota wychodzi bardzo miła dla portfela.

 #722503  autor: usiu128
 04 cze 2014, 16:39
thonka pisze:Szkoda, bo myślałem mocno nad Xperia Z w nowej opcji 69zł (nie chce dopłacać nic więcej ponad to), ale pewnie będzie kosztowała w okolicach 900zł...
aż tak nie będzie... :wink:

 #722506  autor: thonka
 04 cze 2014, 16:40
henrikko, i dlatego kto chce ofertę sim only powinien albo decydować się na nią teraz albo zmienić sieć, bo raczej wielkich gratisów spodziewać się nie należy. Paczka 2GB wygląda jakby miała kosztować dodatkowo 30zł...

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #722507  autor: kubascooby1999
 04 cze 2014, 16:42
@usiu128 - prosze powiedz czy cena s3 wzrośnie ?

 #722510  autor: henrikko
 04 cze 2014, 16:45
No właśnie chyba się "przejechałem" bo czekałem co pokażą, a tu słabo :wink:
Mnie oferta z telefonem nie interesuje, jakoś specjalnie z T-mobile nie chce uciekać, byłem przygotowany na większy abonament z szumnie zapowiadanym LTE ale jeżeli to tak będzie wyglądać to co najmniej separacja lub bo braku refleksji operatora rozwód :lol:

 #722515  autor: thonka
 04 cze 2014, 16:53
henrikko, nie jest powiedziane, że za miesiąc czy dwa nie zmienią zawartości pakietów ;)
Ja tam czekam, 1 dzień mnie nie zbawi, a może będzie coś ciekawego. Ostatecznie konkurencja nie śpi.
Przy okazji prawie każdej zmiany był dramat (zwłaszcza w cenniku telefonów), a później oferta jakoś się klarowała.

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #722518  autor: usiu128
 04 cze 2014, 16:57
Dużo zależy od rabatów dostępnych w SUK a te jeszcze nie są znane.

Strasznej tragedii nie ma:

Dla przykładu: przedłużając przez iBoa za 69,99zł czyli JUMP M przykładowe ceny tel:
- Xperia M2 LTE - 1zł,
- GALAXY S3 LTE - 99zł,
- LG G2 mini LTE - 99zł,

ceny obowiązuje jedynie przez iBoa. W cenniku przez SUK będą duuużo wyższe (nawet o 500zł) więc dużo zależy od wys rabatu jaki będzie można wynegocjować.

 #722520  autor: thonka
 04 cze 2014, 17:02
to dużej tragedii przez iBoa nie będzie. Nawet taniej niż obecnie w Comfortach biorąc pod uwagę, że taki S3 LTE jest wydajniejszy od zwykłego.
Różnice między ofertą iBoa, a cennikiem teraz też miejscami wynoszą 500zł (patrz Xperia Z) albo prawie 450zł (S3)

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #722526  autor: Mobo43
 04 cze 2014, 17:18
Rozumiem że ta cena telefonów w ofercie za 69,90 to jest dzisiejsza Comfort ? Jeśli tak, to wielkiej tragedii nie ma, teraz według cennika kosztuje 539 (IBOA 99 zł.) jeśli by dawali tak jak dotychczas 200 zł rabatu, to by było 339. Zobaczymy jutro ... .

 #722533  autor: jedrekonik
 04 cze 2014, 17:31
Wczoraj dogadałem z panią z tm taryfę, którą oni nazywaja rodzina 110.
Czyli, w skład jej wchodzi:
Nielimitowane rozmowy, sms
2gb internetu
do tego Iphone 4s za 0,04gr
jako bonus dostałem bezpłatnego kuriera.
To wszystko za 79,99.
I wszystko pięknie, gdyby nie to, że dziś dzwoni do mnie ta sama pani z informacją, ze moja umowa jest negocjowana z górą i na razie czeka na odpowiedź, przekaże mi ją do jutra. Trochę się czuje zmieszany, oferują klientowi ofertę, której nie są pewni? O.o
Miał ktoś kiedyś tak? Czy jest taka możliwość, ze jutro do mnie zadzwoni i oznajmi, ze niestety ale ta oferta jest dla mnie niedostepna? Strasznie słaba akcja, jesli tak zrobi to chyba przenosze numer do innej sieci.

 #722541  autor: thonka
 04 cze 2014, 18:03
jedrekonik, jeżeli to się dzisiaj nie wyjaśni, to z doświadczenia poprzednich zmian (czy to abonamentów czy cenników) wynika, że jutro dostaniesz inną ofertę...

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości - Terry Pratchet

 #722616  autor: kris_one
 04 cze 2014, 20:42
Witam,
Pytanko natury technicznej - na ile przed końcem umowy można ją przedłużyć z telefonem.
Do tej pory byłem przekonany, że na 6 miesięcy przed końcem, natomiast dzisiaj Pan z SUK stwierdził, że jako iż ostatnio podpisywałem aneks bez telefonu to w takim przypadku oferta z telefonem dostępna jest na 4 miesiące przed końcem umowy.
Czy to prawda?

EDIT:
W IBOA mam ofertę - więc pewnie komuś się do domu spieszyło ...

 #722695  autor: soltek
 05 cze 2014, 05:00
kris_one pisze:Witam,
Pytanko natury technicznej - na ile przed końcem umowy można ją przedłużyć z telefonem.
Do tej pory byłem przekonany, że na 6 miesięcy przed końcem, natomiast dzisiaj Pan z SUK stwierdził, że jako iż ostatnio podpisywałem aneks bez telefonu to w takim przypadku oferta z telefonem dostępna jest na 4 miesiące przed końcem umowy.
Czy to prawda?

EDIT:
W IBOA mam ofertę - więc pewnie komuś się do domu spieszyło ...
Przyznam sie ze nie slyszalem aby bylo 4 miesiace bez telefonu
  • Strona 1 z 624
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 624
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 624