DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #594  autor: Sirmark
 31 sty 2005, 16:06
WitekT pisze:Poczekamy na Plusa - maxProfit! naprawdę jest niezłe, a tu ma być dodatkowo "stuningowane". :)
przestan. plus juz nie raz pokazal ze oczekiwanie na jego rewelacyjne taryfy nie ma sensu..

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #595  autor: WitekT
 31 sty 2005, 16:22
Nie sądzę, żeby nowa oferta była gorsza od maxProfit! - sam przyznasz, że te taryfy są całkiem ok.

 #597  autor: Sirmark
 31 sty 2005, 16:44
WitekT pisze:Nie sądzę, żeby nowa oferta była gorsza od maxProfit! - sam przyznasz, że te taryfy są całkiem ok.
ok. ale dla nowych oraz tych cos sie wykloca w PWA...

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #604  autor: Dragon
 31 sty 2005, 17:12
wykloca z PWA ? Czyli co ?

 #605  autor: WitekT
 31 sty 2005, 17:14
Czyli Ci, którym kończy się cyrograf i "odpowiednio" pogadają z Działem Utrzymania Klienta. ;)

 #618  autor: Dragon
 01 lut 2005, 19:26
aha, juz myslalem ze w czasie trwanai cyrografu mozna "pogadac" :)

 #625  autor: WitekT
 01 lut 2005, 22:43
Zależy od rachunków i sieci, ale nawet będąc standardowym userem z jedną aktywacją rozmawiać można zacząć miesiąc-dwa przed końcem cyrografu.

 #630  autor: WuWojtas
 02 lut 2005, 08:03
Dobrze wiem jak to jest. W tamtym roku wylicytowałem z Ideą kilka rzeczy. Trwało to 2 tygodnie. Dzwoniłem z 10 razy...

Na początku zaoferwali mi jakiś tam telefon i żadnych dodatkowo usług, a że miałem NIO30, to wtedy każda usługa byłaby super. Podczas rozmowy usłyszałem wahania w głosie konsultanta i to zadecydowało o moim ataku.

Kolejnym razem zaoferowali mi telefon i darmowe naliczanie sekundowe przez 3 m-ce. No fajnie, myślę, ale ja chcę więcej! Zatem dzwonię kolejny raz. Informuję o poprzedniej rozmowie i mówię prosto z mostu, że chcę więcej. Po kilku takich telefonach i wyrzutach, że umowa jest aż na 24 m-ce, że nowi klienci mają lepiej, że co z tego, że numer bym stracił jak bym nową umowę podpisał, że mi niby nie zależy :)

Aż w końcu dali mi telefon za złotówkę (początkowo 100), potem darmowe naliczanie przez 1 rok i przez 3 m-ce dodatkowy pakiet darmowych minut. Zatem warto było. Szkoda tylko, że musiałem się targować jak na rynku...

Akurat przed wymianą aparatu byłem 3 miechy w Niemczech i rozmowy w roamingu wygenerowały mi rachunki na średnio 250 zł. Mimo to miałem problemy, gdyż w Idei stwierdzili, że i tak nie jestem dobrym klientem, bo te pieniądze nie są dla nich :twisted:

Powinny być ustalone odgórne zasady PWA i udostępnione na stronie. Ale po co, jak można komuś wcisnąć umowe bez profitów?

Zanim skończył mi się ten rok darmowego naliczania sekundowego weszła Jedna Idea...

Pozdrawiam :wink: [/quote]

8) Wojtek 8)

 #636  autor: WitekT
 02 lut 2005, 11:38
WuWojtas pisze:Akurat przed wymianą aparatu byłem 3 miechy w Niemczech i rozmowy w roamingu wygenerowały mi rachunki na średnio 250 zł. Mimo to miałem problemy, gdyż w Idei stwierdzili, że i tak nie jestem dobrym klientem, bo te pieniądze nie są dla nich :twisted:
Hehe... To konsultan tak powiedział? Dobre... :)
Idea z tych 250 zł ma więcej niż miałaby, gdybyś tę samą kwotę wydzwonił do Ery czu Plusa. Znacznie więcej... :)

 #650  autor: WuWojtas
 02 lut 2005, 14:47
[quote="WitekT[..]Idea z tych 250 zł ma więcej niż miałaby, gdybyś tę samą kwotę wydzwonił do Ery czu Plusa. Znacznie więcej... :)[/quote]

No popatrz - nie wiedziałem. Na przyszłe wakacje znowu jadę dorobić do Niemiec (może) i pewnie znowu coś wygeneruję, to dopiero będę się kłócił w listopadzie przy wymianie... I tak pewnie już wszyscy w BOK Idei mają mnie już dosyć. Jak mi coś nie pasuję - to dzwonię :!:

8) Wojtek 8)

 #661  autor: Dragon
 02 lut 2005, 17:43
wedlug mnie dobrze, w koncu od tego oni sa (no chyba ze masz problemy w stylu jak wykonac polaczenie :p)

 #664  autor: WuWojtas
 02 lut 2005, 17:47
..a czy ja na blondynkę wyglądam?

8) Wojtek 8)

 #1072  autor: art
 20 lut 2005, 20:46
Ja tez mialem dosc ciekawe doświadczenie zwiazane z przedluzeniem umowym, na poczatku zaproponowali mi jedna usługę, pozniej 2 i po kolejnym telefonie w tej sprawie trzy usługi... z tego co wywnioskowalem pozniej te 3 uslugi moga dać każdemu a glownym zadaniem konsultanta jest dac ich jak najmniej :D... cala ta otoczka ze niby kazdy otrzymuje specjalna ofertę przygotoewana wyjatkowo dla niego w zaleznosci od tego ile ma sie stażu w sieci, ile aktywacji itd, to jedna wielka ściema :D... płacę rachunki regularnie, mam 4 aktywacje w idei i spory staż no i co z tego, dostalem tyle samo co moj kumpel ktory ma jeden telefon placi rachunki dopiero wtedy gdy grozą mu blokada telefonu... cala ta ich "ProPozycja" to bardzo ladnie wyglada w teorii ale w praktyce to juz co innego :D...

w kazdym razie dostalem te 3 dodatkowe usługi, jako dodatkową usluge numer 1 otrzymalem - zmiane taryfy na mega 150 (dziwe, zmiana taryfy potraktowana jako usluga!), jako usluge numer 2 - sekundowe naliczanie (ktore niecaly miesiac pozniej juz dawali kazdemu za friko), jako usluge numer 3 - nieskonczony kapital minut :)

czyli tak naprawde dzieki "propozycji" zaoszczedzilem 60 zlotych za aktywacje w sieci, miesiecznie oszczedzam 2,55 za nieskonczony kapital minut i to wszystko... tak mnie IDEA nagrodzila za 4 lata w sieci, 4 aktywacje ktore u nich posiadam, regularne oplacanie rachunków poprzez DirectDebit ... :D

Nokia N95 8GB + Abonament w sieci Era (Nowy Komfort)

 #1074  autor: WitekT
 20 lut 2005, 20:58
Powinno być lepiej jak wejdzie przenośność numerów.