DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 679 z 692
  • 1
  • 677
  • 678
  • 679
  • 680
  • 681
  • 692
 #1074411  autor: tomac
 19 cze 2019, 15:14
@krzysiek720
Według tego regulaminu powinieneś mieć 2,2GB, regulaminu do drugiej oferty nie udało mi się znaleźć:
https://www.play.pl/dokumenty/2018/1023 ... -07-27.pdf

A przy okazji, jak uzyskałeś te oferty? Składałeś wcześniej wypowiedzenie?
Chciałbym tego RePLaya SOLO dla dwóch numerów (obecnie umowa bezterminowa), ewentualnie trzeci mogę przenieść z innej sieci.
 #1074417  autor: krzysiek720
 19 cze 2019, 16:51
Złożyłem wypowiedzenie na maila, a ten regulamin to nie jest ten.
Tego Regulamin_Oferty_Promocyjnej_RePlay_SOLO_z_rabatem_na_abonament_I_+_2018-07-27.pdf już nie proponują, obecne regulaminy nie są do znalezienia,
są one ważne od 1.01.2019 r.
Ten regulamin co ja mam umowę nazywa się tak:
Regulamin_Oferty_Promocyjnej_RePlay_SOLO_24_m-ce_z_rabatem_na_abonament_I_+-104859-2018-12-24-114103.pdf
Tego drugiego nie mam, jak ktoś podpisał umowę na tym drugim to dostanie go na maila. W tym drugim jest 5 GB w Strefie Euro.
Podobno w tym co ja mam wszystko w Polsce i w Strefie Euro jest bez limitu,
tylko MMS w Strefie Euro chyba jest płatny 9 gr, tak konsultant mówił, choć w regulaminie wygląda że jest darmowy. Pasowało by to sprawdzić.
Natomiast wysłanie SMS na nr niemiecki z Polski to 0,31 zł MMS 3 zł.
Rozmowy nie wiem nie sprawdzałem.
 #1074443  autor: Karlos20
 19 cze 2019, 23:21
Krzysiek720: aktualnie warunki roamingowe w UE są następujące:
> masz nielimitowane rozmowy, SMS, MMS przez max 30 dni od pierwszego użycia w roamingu, następnie pojawiają się dopłaty (uzależnione, przez jaki czas numer przebywa w roamingu UE lub w Polsce)
> masz określony limit GB w UE (za 25 zł jest aktualnie ok 2,09 GB), z czego 1GB w promocji jest bezpłatny, następnie jest niewielka dopłata ok 1 gr/1MB w ramach limitu, po jego wyczerpaniu stawki rosną do nieco ponad 23 zł za 1 GB (naliczanie co 1 kB).
W razie potrzeby polecam skorzystać z opcji WiFi Calling lub dedykowanych pakietów internetowych w UE, które są nieco tańsze od stawek cennikowych.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1074447  autor: krzysiek720
 20 cze 2019, 00:19
Ja to w regulaminie wyczytałem, ale twoje objaśnienie jest bardziej czytelne, bardzo mi się przyda, dzięki.

Chciałem się dowiedzieć co to jest za promocja bo dostałem od 2 konsultantów z Play
niby takie same oferty, ale różniły się
w jednej było 2,09 GB w Strefie Euro
a w drugiej 5 GB w Strefie Euro (tu za każdy GB 2-5 po 7,32 zł) potem 23,07
reszta taka sama
po wzięciu umowy tej z 2,09 GB miałem od Play ponowny telefon i mi tłumaczyła że w tej ofercie od niej było 5 GB w Strefie Euro, niestety pośpieszyłem się i mam 2,09.
A cofnąć się nie dało.
Czy ktoś ma tą ofertę z 5 GB
Obie te oferty obowiązują od 1.01.2019. tylko są proponowane z innych działów.
tą mam: RePlay SOLO 24 m-ce z rabatem na abonament I +
a tą mi proponowali: RePlay SOLO z rabatem na abonament I +
 #1074491  autor: Karlos20
 20 cze 2019, 21:44
Krzysiek720: różnice w ilości GB w roamingu UE wynikają z tego, że obie oferty mają różne ceny.
Warto wiedzieć, że każde 5 zł za abonament to ok 420 MB - więc gdy oferta jest rabatowana, otrzymujemy mniej GB w roamingu.
Rozróżnij też jedną kwestię: oferują starszą, zrabatowaną ofertę naprzemiennie z nową - dużo droższą.
Kultowa oferta only sim za 25 zł (SOLO STAN NIELIMITOWANY - czyli RePlay SOLO z rabatem na abonament I +) zawiera 2,09 GB, inna wersja podobnej oferty za 30 zł/mies. zawiera obecnie nieco ponad 2,5 GB; natomiast niecałe 5 GB (dokładnie 4,62 GB) jest w nowszej ofercie za ... 55 zł/mies. (nowa oferta PLAY SOLO M).
Zaznaczę też, że nowe taryfy nie mają darmowego limitu w roamingu UE - masz od razu tańsze dopłaty, w starszych taryfach - jest promocyjnie 1GB za darmo, potem tańsza dopłata.
Abonenci, którzy przedłużyli umowę z Play przed końcówką stycznia 2018 roku mają w 100% bezpłatny limit GB w roamingu UE, a dopłaty (23 zł za 1 GB) pojawiają się po zużyciu całego limitu.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1074502  autor: pakierhakierxd
 21 cze 2019, 07:15
no i dzisiaj wskoczyl mi lejek 1 mb -10 gb przestaje mi starczac :D
30 czerwca przechodzi na karte wiec i tam bede mial 15/20 gb ;) Play /Rbm zastanawiam sie -bardziej w strone rbm
dalem ostatnia szanse play abo ,napisalem zgloszenie ze 30 nr przechodzi na karte i jak zaoferuja cos do 30 z wiekszym pakietem netu moze zostane bo Orange u mnie w domu roznie dziala (czasem musze latac do okna ) i szybkosci netu potrafia czesciej niz w play spadac do paru mb.

Pozdrawiam :)
 #1074541  autor: krzysiek720
 21 cze 2019, 16:18
Karlos20: dzięki za te informacje,
według tego co napisałeś man dokładnie tak jak powinno być
ale te dwie oferty co dostałem są za 25 zł
jedna ma w UE 2,1 GB, 1 GB bezpłatnie drugi GB 7,32 zł - z tą podpisałem umowę
druga ma w UE 5 GB, 1 GB bezpłatnie reszta 2-5 po 7,32 zł
a wszystkie inne warunki są identyczne.
Konsultantka mnie przekonywała że na pewno jest 5 GB, nie może być inaczej.
Nie mam tego jej regulaminu i dlatego szukam kogoś o potwierdzenie czy coś takiego jest, czy po prostu się pomyliła.
 #1074646  autor: Karlos20
 23 cze 2019, 00:49
Na pewno się pomyliła, bo 5GB w UE zyskałbyś płacąc nie 25 zł, a ok 60 zł/mies., a obniżenie kwoty abonamentu to mniejszy limit GB w UE z tańszą dopłatą.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1075443  autor: niechcekonta
 05 lip 2019, 13:50
Czołem!

lecę w tym momencie na SOLO STAN NIELIMITOWANY na czas nieokreślony - za 25 pln mam tam co chcę i nie chcę tego zmieniać.
Zastanawiam się nad związaniem z PLAY umową i pytanie, czy jest szansa te warunki utrzymać i dodatkowo stargować zniżkę na Motorolę One Vision?
 #1075537  autor: adam.wisnia
 06 lip 2019, 18:22
Witajcie. Jaka jest najszybsza opcja zlozenia wypowiedzenia? Mail? [email protected]?
I czy jakies konkretne elementy musza tam sie znalezc czy wystarczy „wypowiadam umowe dla numeru, z koncem obecnej umowy” ?

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=1958761
 #1075710  autor: Karlos20
 08 lip 2019, 22:32
A u mnie w malborskim salonie mi mówią, gdy kończyłem testy Play Now TV Boxa, że żadnej lepszej oferty już nie dostanę, bo każda oferowana będzie tylko droższa. Więc na razie zatrzymam się ze swoją opcją aktywną już ponad 1,5 roku.
Jestem ciekaw, czemu dla przedłużających umowę w opcji specjalnej (z aktywnym wypowiedzeniem) wyparowały opcje ze starych taryf (np. SOLO L z 30 GB na pełnej prędkości)? Są dostępne tylko opcje PLAY SOLO S, M, L i PLAY HOMEBOX, no i SOLO STAN NIELIMITOWANY z rabatem (25 zł/mies. z no-limitami i 10 GB z lejkiem 1 mega). Nie zależy im na obecnych klientach, którzy chcą więcej GB, każą sobie płacić dodatkowe 15 zł za ekstra 10 GB. No way - to w Orange Flex za tą samą cenę 40 zł dostaje tyle samo GB (20) ale z dodatkami np. darmowym transferem na social media, no i na 100 dni Music Pass, które potrafią żreć sporo danych...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1075715  autor: pakierhakierxd
 08 lip 2019, 22:49
ja wiecej mam neta z coca coli w prepaid teraz niz w abo
jeszcze musialem zmienic nr bo idioci twierdza ze mam dalej abo i od 30 czerwca nie moge zadnego pakietu aktywowac ani taryfy wiec olalem ten nr ;)
prawdopdobnie bedzie mozna cos wlaczyc poczatek wrzesnia/koniec wrzesnia wg ich gadania ,bez sensu bo przedluzylem umowe na czas nieokreslony i warunki mialy wejsc we wrzesniu ale uznalem ze chce juz placic normalnie a nie 55 ;)

Pozdrawiam :)
 #1075764  autor: vojtas12
 09 lip 2019, 16:08
Kilka pytań:
1. Czy warto składać wypowiedzenie? Czy są z tego tytułu jakieś dodatki?
2. Czy da się wyrwać TIDAL na dłużej niż 3 msc?
3. Dostałem ofertę dla dwóch osób M, 45PLN za osobę, 20GB, no limit plus dodatkowa karta 5G/msc. Czy moge coś więcej do tego dobrać przy negocjacjach?

Żyje się tak samo, jak śni - w pojedynkę...
 #1075775  autor: Karlos20
 09 lip 2019, 19:56
vojtas12: Odpowiadam:
1. Możesz złożyć wypowiedzenie. Mogą odblokować się "specjalne" oferty. Warto poczekać do miesiąca czasu przed końcem umowy.
2. Nie da się. Tylko w nowych, droższych ofertach masz 3m za free lub 6m za free. Nie warto, tym bardziej, że poprzez płatność z konta bankowego nowe konto na 3m kosztuje Cię 0,99 zł i to bez łaski Play.
3. Słabo. Lepsza byłaby opcja abonamentu specjalnego za 25 zł/mies. z no-limitami i 10 GB neta z lejkiem 1 mbps (bez limitu danych). UWAŻAJ! Nowe oferty NIE MAJĄ LEJKA po wyczerpaniu GB, co oznacza, gdy zużyjesz neta do zera nawet w 1 dzień, pozbawiasz się dostępu do neta do końca miesiąca rozliczeniowego. A w opcji za 25 zł/mies. masz chociaż 1 mega. Net przyzwoity na smartfona, ale DZIAŁA. Nawet w ofercie rodzinnej na kartę, płacąc 2x po 25 zł (50 zł/30 dni) ALBO w opcji SOLO L za 30 zł/30 dni masz po 15 GB lejek 1 mega do końca ważności pakietu.
Więc po co narażać się na niebezpieczeństwo niby większej ilości GB, skoro po ich wykorzystaniu internet umiera?
Wybór jest prosty:
> abo 25 zł z netem cały czas działającym (10 GB na szybszej prędkości) z umową na czas nieokreślony NAWET!
> przejście na kartę i comiesięczne pilnowanie, żeby doładować konto za 50 zł na 2 osoby i samodzielnie odpalać co 30 dni Rodzinę na Kartę, zyskując 15 GB z bezpiecznym lejkiem 1 mega, albo
> przejść na kartę, doładować konto za min 30 zł i korzystać z SOLO L , gdzie prócz rozmów i SMSów też masz neta no-limit (15 GB na pełnej prędkości).
Wybierz sam. Wygodny abonament, czy prepaid, który musisz pilnować.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1075778  autor: TomLee
 09 lip 2019, 20:26
Karlos20 pisze:
09 lip 2019, 19:56

Wybierz sam. Wygodny abonament, czy prepaid, który musisz pilnować.
Można na koncie bankowym założyć doładowanie cykliczne. Mam i jest to fajne rozwiązanie. Ofertę na kartę trzeba dopasować do ilości zużywanych GB i ogólnie potrzeb, kwota od 25-30 zł. Serwisy muzyczne typu tidal, spotify kupujesz korzystnie na portalu aukcyjnym, nie potrzebujesz do tego abo. Wybór należy do Ciebie.
 #1075783  autor: Karlos20
 09 lip 2019, 21:11
Ja tylko narzekam na te szybko schodzące 10 GB w swoim abonamencie. Tylko tyle. Dlatego polecam wygodny abonament, płacę raz i mam wszystko działające cały czas, tym bardziej, że dużo nie kosztuje. Trzeba pamiętać, że pojawiają się też promocje dla Abonentów, które działają, w porównaniu do karty, gdzie ludzie narzekają na przepadające GB lub uciekające pakiety z niby darmowego YouTube. No i coś można obejrzeć w Play Now bez zjadania GB na koncie.
Przypomnę: kultowa oferta za 25 zł składa się:
> z no-limitów minut/sms/mms/GB za 15 zł/mies. (unikatowa opcja w Play)
> no i 10 zł za pakiet podstawowy tv Play Now. Kto już testował Play Now TV Boxa, zachowa nabyty pakiet, który wbił się do smartfonowej części Play Now.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1075788  autor: TomLee
 09 lip 2019, 21:59
Ewentualny niedobór GB można zlikwidować poprzez włożenie do dual sima karty z internetem np. Ofnk. Właśnie nabyłem jedną, na której mam 200 GB ważne 17 miesięcy. Koszt poniżej 5 zł na miesiąc za prawie 12 GB transferu. Według mnie kontynuowanie abonamentu ma sens wtedy, jeżeli dostaje się więcej niż w ofercie na kartę, przy tej samej kwocie. Oczywiście oferta za 25 pln wymieniona przez Karlos20 jest bardzo dobra, ale ciężko ją dostać. Prędzej oferują abo za 30 pln z podobnymi warunkami.
 #1075790  autor: pakierhakierxd
 09 lip 2019, 22:20
ta oferta za 25zl na abo jest ok jak komus starcza 10 gb mi juz nie starcza :P
i temu SOLO L lub Redbull Mobile zmieniam jak zuzyje transfer z coca coli (Odnowa) + transfer z pakietów ;)
mam w Orange 5gb które mi nie starcza a potem za 10zł 5gb co nie jest tanie ;)- temu dual sim mi duzo daje korzyści :P

Pozdrawiam :)
  • Strona 679 z 692
  • 1
  • 677
  • 678
  • 679
  • 680
  • 681
  • 692
  • 1
  • 677
  • 678
  • 679
  • 680
  • 681
  • 692