DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 673 z 692
  • 1
  • 671
  • 672
  • 673
  • 674
  • 675
  • 692
 #1067454  autor: s-bart
 13 mar 2019, 09:35
Witam.
Skończyła się umowa, rezygnacja złożona.
Co można ugrać jeżeli chciałbym wziąć telefon na abonament?
Do tej pory był sam abonament Formuła Solo L za 55 zł.
Można mieć jakąś zniżkę na abonament lub telefon? Interesowała by mnie taryfa Solo M.
Czy po złożeniu rezygnacji konsultanci zawsze dzwonią?
Na koncie pojawiła się informacja: "Przygodo trwaj! Sprawdź ofertę przedłużenia umowy, którą dla Ciebie przygotowaliśmy" oraz przycisk "przedłuż umowę". Warto to zobaczyć czy lepiej nie zawracać sobie tym głowy?

Pozdrawiam
Bartek
 #1067474  autor: pakierhakierxd
 13 mar 2019, 12:49
Dostaniesz propozycję bez telefonu na 25 mc na stronie
no limit rozmowy
no limit sms i mms
10 gb a potem lejek 1 mb lub 30 gb a potem 1 mb

50/60 mc bez telefonu !

z telefonem od 60zł mc to samo co bez za 50 i jakiś Y5 2018 za 89 outlet ;)

ja czekam na ofertę bez tel za 30 bo inaczej po wielu latach abonamentu w Play przejdę na prepaid w Play ;) ,telefon od dawna za gotówkę lub raty ,mam P20.

Pozdrawiam :)
 #1067631  autor: s-bart
 15 mar 2019, 10:11
pakierhakierxd pisze:
13 mar 2019, 12:49
Dostaniesz propozycję bez telefonu na 25 mc na stronie
no limit rozmowy
no limit sms i mms
10 gb a potem lejek 1 mb lub 30 gb a potem 1 mb

50/60 mc bez telefonu !

z telefonem od 60zł mc to samo co bez za 50 i jakiś Y5 2018 za 89 outlet ;)

ja czekam na ofertę bez tel za 30 bo inaczej po wielu latach abonamentu w Play przejdę na prepaid w Play ;) ,telefon od dawna za gotówkę lub raty ,mam P20.
Dokładnie taka jest oferta.

Przy wyborze abonamentu z urządzeniem można tylko ugrać 6 miesięcy abonamentu za darmo i być może -100 zł na telefon. Prawie się udało, konsultantka miała zadzwonić później ale zadzwonił inny konsultant do mojej siostry i zaproponował gorszy telefon mówiąc, że jest lepszy i ona się zgodziła :?
Anulowałem to zamówienie, ale później tylko proponowali to co jest na stronie Play.
Listownie przysłali potwierdzenie rezygnacji i ofertę za 30 zł miesięcznie replay solo z rabatem na abonament IV:
- no limit rozmowy
- no limit sms i mms
Ale bez internetu? Trochę słabo.
Konto chwilowo jest zablokowane. Konsultant mówił, że są dostępne oferty na koncie ale nie można zawrzeć nowej umowy. Oczywiście oferty takie jak na stronie z Play + abonament 0 zł na 6 miesięcy.
 #1067635  autor: marspam36
 15 mar 2019, 10:42
Witam serdecznie,

Posiadam teraz ofertę SIM Formuła BIZBOX - 3 numery, rozmowy i sms za darmo, 10GB wspolnego neta - 80 zl brutto. Dostałem ofertę teraz za 100zl netto - 20GB wspoldzielny internet, 200gb na karcie do neta, nielimitowane rozmowy + tidal 24m. Co można uzyskać w DUK? Obecna cena nie jest zachęcająca, w PLUS przy przeniesieniu jest ok 73zl brutto za to samo, bez dodatkowej karty do neta i tidala.
 #1067641  autor: pakierhakierxd
 15 mar 2019, 11:07
Po wysłaniu wypowiedzenia dali bez netu czy oni są śmieszni !
Do mnie tez ciągle komunikaty na Play24 itp i ten szajs proponują....

Chyba jednak przejde na ofertę na kartę 30zł mc + 5zł mms lub Redbull Mobile abonament na czas nieokreślony. Ale chyba wolę już kartę bo widzę jak szanują abonamentowców ! ,kiedyś Play miał lepsze oferty ,co raz bardziej schodzi na psy w abo. nie będe płacić 50zł abo aby mieć wszystko !!! ,tak jak teraz 55 -skoro w Redbull Mobile itp jest za 30 ;)

pozatem nie korzystam jakoś dużo aby dalej tyle płacic :(

Podsumowanie 01.02.2019 - 28.02.2019 Pokaż statystyki
Połączenia wychodzące Wiadomości SMS / MMS Transfer danych Zakupy mobilne Łączny koszt
80:09 min. 208 / 5 szt.
Łącznie 3,76 GB
Z pakietu
danych 3,76 GB
0 szt. 1,32 zł

Podsumowanie 01.03.2019 - 15.03.2019 Pokaż statystyki
Połączenia wychodzące Wiadomości SMS / MMS Transfer danych Zakupy mobilne Łączny koszt
12:30 min. 31 / 2 szt.
Łącznie 1,68 GB
Z pakietu
danych 1,68 GB
0 szt. 0 zł

Pozdrawiam :)
 #1067870  autor: adamwars11
 19 mar 2019, 12:23
Jest możliwość migracji z ofert abonamentowych redbula na play ogólny.

Od października 18r. miałem abonament w redbulu za 29 zł wszystko no limit i 10 giga i przechodzących niewykorzystanych danych na kolejny miesiąc w opcji na czas nieokreślony. Czyli oferta ta co na stronie dostępna dla każdego.
Miesiąc temu złożyłem wypowiedzenie z wariantem przejścia na kartę do ogólnego playa. Dzwoniłem 4 razy aby wyrwać lepsza ofertę albo nie było innej albo dawali za 39 zł w redbulu lub około 60 zł w głównym playu. Po kolejnej próbie połączenia spytałem czy nie ma już opcji negocjacji bo został tydzień do końca umowy. Pan powiedział, że jak chcę to przekaże mój numer do innego działu i oni oddzwonią zgodziłem się. Po rozmowie napisałem zgłoszenie przez play 24 , że dostaję słabe oferty a u konkurencji jest tyle za tyle i, że słyszałem, że jest teraz taka w głównym Play za 25 zł na czas nieokreślony wszystko no limit i 10 go nich prędkość zwalnia do 1 megabita i jeśli dadzą mi taką to zostanę u nich.

Dziś Pani zadzwoniła i pyta się jakie warunki bym chciał abym został a ja jej o tej ofercie z głównego playa za 25 zł na czas nieokreślony. Pani od razu powiedziała, że jest taka oferta i mogę ją dostać. Potem tylko pytania czy wyrażam zgodę na przejście z redbula na głównego playa i warunki nowej oferty dokładnie przeczytała i podsumowanie ogólne co dostanę w emailach i na co zwrócić uwagę w nich.

Dostałem za 25 zł tą sławną ofertę na czas nieokreślony no limit i 10 giga potem lejek 1 megabit plus telewizja play now w cenie abonamentu. Także oferta nadal dostępna na dzień dzisiejszy a na dodatek można ją wyrwać będąc w redbulu.
 #1068027  autor: Eragon
 21 mar 2019, 17:47
@pakierhakierxd Ten temat nie jest Twoim osobistym podwórkiem przemyśleń, planów zmiany czy też przechwałek o ugranej ofercie u opa. Co gorsza, piszesz post pod postem zapominając o opcji edycji ( "Zainteresowania: Infomatyka :-)" - na tym poziomie cyfrowego zaawansowania, to cud że wiesz jak włączyć komputer... ). Słusznie koledzy @gepard oraz @Hods wskazali bezsensowność Twych wypowiedzi( z oczywistych względów te posty również musiały pójść do kosza). Co więcej, posty Twe zostały zgłoszone przez osobę trzecią, także nie możemy przejść obojętnie obok próśb naszych użytkowników :)
Wyżej wskazane zachowanie, doczekało się ostrzeżenia. A z racji że jego powody są bliźniacze względem poprzednich ostrzeżeń - kolejne ostrzeżenie zaowocuje czasówką. I to już taką byś zapamiętał jakie zasady panują w cywilizowanej części polskiego Internetu. Ale oczywiście powyższe ostrzeżenie/przypomnienie tyczy się Was wszystkich, trzymajmy się ustalonych zasad.
A poza tym, serdecznie wszystkich pozdrawiam! :)

:smt006
 #1068412  autor: pakierhakierxd
 26 mar 2019, 12:14
Eragon pisze:
21 mar 2019, 17:47
@pakierhakierxd Ten temat nie jest Twoim osobistym podwórkiem przemyśleń, planów zmiany czy też przechwałek o ugranej ofercie u opa. Co gorsza, piszesz post pod postem zapominając o opcji edycji ( "Zainteresowania: Infomatyka :-)" - na tym poziomie cyfrowego zaawansowania, to cud że wiesz jak włączyć komputer... ). Słusznie koledzy @gepard oraz @Hods wskazali bezsensowność Twych wypowiedzi( z oczywistych względów te posty również musiały pójść do kosza). Co więcej, posty Twe zostały zgłoszone przez osobę trzecią, także nie możemy przejść obojętnie obok próśb naszych użytkowników :)
Wyżej wskazane zachowanie, doczekało się ostrzeżenia. A z racji że jego powody są bliźniacze względem poprzednich ostrzeżeń - kolejne ostrzeżenie zaowocuje czasówką. I to już taką byś zapamiętał jakie zasady panują w cywilizowanej części polskiego Internetu. Ale oczywiście powyższe ostrzeżenie/przypomnienie tyczy się Was wszystkich, trzymajmy się ustalonych zasad.
A poza tym, serdecznie wszystkich pozdrawiam! :)

Mówiłem wiele razy wprowadzcie łączenie postów :)

Pozdrawiam :)
 #1068434  autor: pakierhakierxd
 26 mar 2019, 21:14
na telefonie to nie wygodne ;)

Edycja Twojego posta, na telefonie, też jest nie wygodna :)
Zaś na komputerze, pięknym powodem do kolejnego ostrzeżenia:) @Eragon

Pozdrawiam :)
 #1068567  autor: pakierhakierxd
 28 mar 2019, 18:15
Umowa przedłużona takie teraz warunki dają
Umowa na 25 mc
40zł bez telefonu
no limit rozmowy + sms /mms + 10 gb a potem 1 mb + tidal 3 mc + play now ;) ,mi pasuje bo i tak abo mam od 2008 i nie potrzebuje nic lepszego ;) ,płaciłem za to samo 85 z telefonem a jak raty odeszły to 55 ,telefon i tak kupuje za gotówkę lub raty.

Pozdrawiam :)
 #1069081  autor: WellDone
 04 kwie 2019, 17:08
Super interes :lol:
W tej samej sieci tylko inna taryfa Rbm abo na czas nieokreślony za 29zl. I jeszcze niewykorzystane dane przenoszą się na kolejne miesiące...

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
 #1069082  autor: pakierhakierxd
 04 kwie 2019, 17:15
Też nad tym myślałem ale wolę lejek 1 mb ;) ,w rbm jest lejek 32 kb/s i potem pakiety wcale nie tanie a bywa że 10 gb mi nie starcza.

No i Tidal/Play now ;) + Play ubezpieczenia korzystam itp. ,no i nie chciało mi się zmieniać opa. 10zł mc to już żadna róznica jak dla mnie ,w prepaid bym płacił 35 z mms 100.

A co do umowy na 2 lata jestem w abo od 2008 więc mi to obojętne.

Pozdrawiam :)
 #1069103  autor: adamwars11
 05 kwie 2019, 11:13
pakierhakierxd pisze:
04 kwie 2019, 17:15
Też nad tym myślałem ale wolę lejek 1 mb ;) ,w rbm jest lejek 32 kb/s i potem pakiety wcale nie tanie a bywa że 10 gb mi nie starcza.

No i Tidal/Play now ;) + Play ubezpieczenia korzystam itp. ,no i nie chciało mi się zmieniać opa. 10zł mc to już żadna róznica jak dla mnie ,w prepaid bym płacił 35 z mms 100.

A co do umowy na 2 lata jestem w abo od 2008 więc mi to obojętne.

No tak dałeś się okroić play wiedząc, że ja dwa tygodnie temu dostałem to samo co ty za 25 zł z umową na czas nieokreślony. I wiele innych osób także dostaję tą ofertę po 25 zł lub 30 zł i wiesz o tym ale 40 zł to przesada.
 #1069107  autor: pakierhakierxd
 05 kwie 2019, 12:12
Dzwoniłem 10 razy i zawsze dawali 50 zł dopiero na chat 40 a czekac do końca umowy nie zamierzam 😜

Pozdrawiam :)
 #1069109  autor: iphoneski
 05 kwie 2019, 12:47
Nie no, co by nie mówić 40 zł za ten pakiet i jeszcze 25 miesięcy uwiązania to sporo. Żeby chociaż 20 giga dali i potem lejek albo Tidal na cały okres umowy albo 1 dodatkowy pakiet tv do wyboru to ok, ale płacić 40 za coś co jest za 25 to trochę słabe. Ja przedłużałem za 30 bo o 5 zł się kłócił nie będę ale 15 zł to już Eleven na miesiąc albo dodatkowy pakiet neta itd...
 #1069150  autor: ogromny
 06 kwie 2019, 10:41
iphoneski pisze:Nie no, co by nie mówić 40 zł za ten pakiet i jeszcze 25 miesięcy uwiązania to sporo. Żeby chociaż 20 giga dali i potem lejek albo Tidal na cały okres umowy albo 1 dodatkowy pakiet tv do wyboru to ok, ale płacić 40 za coś co jest za 25 to trochę słabe. Ja przedłużałem za 30 bo o 5 zł się kłócił nie będę ale 15 zł to już Eleven na miesiąc albo dodatkowy pakiet neta itd...
Kolega raczej się zali :-D , ze dal się zlapac
 #1069151  autor: iphoneski
 06 kwie 2019, 10:45
A skończyło się już komuś zobowiązanie na terminowe oferty za 25 albo 30 zł? Mnie ciekawi co proponują wtedy bo chyba nie te droższe opcje skoro ktoś ma taniej to samo?
 #1069187  autor: pakierhakierxd
 07 kwie 2019, 09:21
Dobra wobec tego do 11 mam czas na rezygnację z przedłużenia i tak zrobię ;)
Wogóle dostałem od Orange propozycję obecnie mam za 100zł internet + tv + telefon stacjonarny ,jak podpisze umowę na zmianę na Orange Love to mi dodadzą abo z no limit rozmów sms mms + 5gb za darmo :D

Napisałem rezygnację w ciągu 14 dni i będę próbować z czasem nieokreślonym ;) + wypowiedzenie z przejsciem na karte znow wyslalem z koncem umowy.

Dzięki wam :D

Pozdrawiam :)
  • Strona 673 z 692
  • 1
  • 671
  • 672
  • 673
  • 674
  • 675
  • 692
  • 1
  • 671
  • 672
  • 673
  • 674
  • 675
  • 692