DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 676 z 692
  • 1
  • 674
  • 675
  • 676
  • 677
  • 678
  • 692
 #1070790  autor: Karlos20
 01 maja 2019, 13:19
Komu z Was kończy się umowa z legendarnym combo no-limit+10GB z lejkiem 1 mega za 25 zł? Dopłata 15 zł za większą o 10 GB porcję danych jest nieopłacalna (świnie podnieśli ceny bez powiadomienia, jak w starym PINKu za no-limit neta na miesiąc).
Ktoś ma szansę otrzymać lepszą ofertę? Ja sobie postawiłem cel: skoro oferują odpowiednik obecnej taryfy SOLO M za 25 zł (normalnie 50 zł), to czemu nie mogliby mi zaproponować za 30 zł/mc wszystko no-limit + 30 GB z lejkiem 1 mega + PLAY NOW (oferują to za 60 zł standardowo)? Czas umowy - nie ma znaczenia, bo konkurencja dalej ma dobre oferty, w tym Premium Mobile czy sypiący GB - OFNK (na kartę).
Czekam na info.
Tak wgl zostało mi już tylko niecałe 6m do końca umowy, więc zbieram informacje o ofercie dla stałych klientów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1071057  autor: pakierhakierxd
 05 maja 2019, 06:51
Wątpię że ci dadzą te 30 gb skoro chcą za to 60zł :/
ogólnie Play trochę schodzi na psy ;)
w Redbull Mobile więcej neta niż w Play :D
za jakiś czas możliwe że zrezygnuje całkiem z Playa -w Orange za dopłatą 20zł mam no limit w lte a nie jakiś marny lejek 1 mb :) ,narazie do września musi zostać bo wtedy włączą abo za 25 na czas nieokreślony ,w sumie i tak już podałem wszystkim Orange więc na Playu mi nie zależy.

gdybyś miał telefon dual sim mógłbyś sobie na Allegro startery kupować 72gb za 5zł ,sam kupiłem do routera i przedłużyłem do czerwca ;) ,na tym pobrałem parę gier do xbox bo na stacjonarnym wolno szło :D

Pozdrawiam :)
 #1071081  autor: Karlos20
 05 maja 2019, 11:20
pakierhakierxd: 60 zł to standard, bo mam jeszcze pół roku umowy. Poczekam sobie i zacisnę zęby.
Serio: w RBM więcej neta? W opcji na kartę - zgodzę się, ale nie w abo. Co mi po tym, że niezużyte GB przechodzą na max 2 kolejne miesiące, jak po ich wykorzystaniu net jest BLOKOWANY? Nie ma tam lejka 1 mega, to niezbyt korzystna opcja.
To już w OFNK dostaje więcej neta do wyboru - albo 25 zł/mies. z 35 GB + bonusem za doładowanie + skarbonka po miesiącu stażu, albo 7 zł tygodniowo i co tydzień dostaje po 1 GB więcej i tak w kółko. Myślę, że więcej neta to uczciwa opcja zamiast MMSów.
Mam telefon z dual simem, wykorzystuje dodatkowe karty, gdy w abo złapię lejek, ale wolę w samym abo mieć więcej neta, a dokupienie 10 GB jest już droższe, do 25 zł dopłata 15 zł jest już słona. Stary dobry Play się skończył, czas na dojenie stałych klientów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1071083  autor: pakierhakierxd
 05 maja 2019, 11:29
Mówię o rbm na rbm za 30zł 20 gb ;)
ja we wrześniu pomyślę co z tym Playem zrobić bo w sumie mi on już nie potrzebny bo w Orange mam lepsze warunki,zasięg lekko słabszy ale lte jest :D -w play mógłbym do odnowy przejśc bo szkoda numeru :D
no limit rozmow sms mms i 5 gb a potem 5gb kolejne za 10 i kolejne 5gb za 10 + no limit w lte (podobno bez limitu pobranych danych ale kiedyś było to 5 mb i 100 gb).

Pozdrawiam :)
 #1071243  autor: Karlos20
 07 maja 2019, 13:27
sql: Vectra odpada - w Malborku jest u mnie Multimedia Polska,
poza tym oferta nie jest zbyt rewelacyjna, za podstawę zapłaciłbym o 5 zł więcej niż mam obecnie (25 zł).
Skoro Play stałym klientom daje opcje za pół ceny z bazowych abo, to czemu nie mają oferty SOLO L za 30 zł z większą ilością GB na szybszego neta? A poza tym niedługo będą dawać tylko opcje SOLO na przedłużenie umowy, bo wkrótce mogą być nowe oferty abonamentowe.

Miejmy też na uwadze, że konkurencji z "zielonej strony mocy" mają kuszące opcje, a Play powinien się do nich dostosować choć trochę. Przykłady:
> lajt mobile (ABO): NR1 za 19,99 (z pakietem na no-limit minut stacj. 21,99) - no-limity + 30 GB,
> Premium Mobile Abonament: Freedom3 za 29,70 - no-limity + 30 GB,
ALTERNATYWNIE:
> Multimedia Polska: MultiMobile 24,99 bez tel z no-limitem i 20 GB, lub z tel budżetowym z abo za 39,90 z no-limitem i 30 GB,
> Nau Mobile - Plan Różowy - 24,50 z no-limitem i 20 GB,
> Plush Abo 25 zł - no-limit + 10 GB (GB rosną z każdym miesiącem), można za 4,99 dokupić 5 GB.

Jak widać konkurenci nie próżnują. Nie tylko z "zielonych", bo więcej neta dają też Vikingowie albo Pomarańczka - na kartę. Nawet Play za dopłatą 5 zł i bez MMSów, daje neta 15 GB z lejkiem + korzyści z ofert na kartę dla danej taryfy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1071262  autor: pakierhakierxd
 07 maja 2019, 18:03
A ja dzisiaj zleciłem migrację na kartę -za 30 dni migrują bez kar umownych ,po co mi 2 abo skoro w Orange za 30zł mam nawet lepiej no limit lte (chyba 100gb).
Jak Orange mi się znudzi to podpisze umowę z Rbm ale po co skoro w Play prepaid jest lepsza oferta niż w abo :D
od 2008 roku w abo Play :)

Zgłoszenie odrzucone.
Post pozostaje bez moderacji.
SACZI

Pozdrawiam :)
 #1071267  autor: Karlos20
 07 maja 2019, 19:09
W sumie nie rozumiem pewnej opcji.. Skoro karta prepaid za 30 zł oferuje no-limity bez MMS, a neta 15 GB z lejkiem 1 mega i bonusami taryfowymi za doładowania, to jaki jest sens inwestowania w 49 zł opłaty aktywacyjnej w RBM SieMa na abonament bezterminowy za 29 zł/mies.? Od RBM to już wolę swoją ofertę za 25 zł w abonamencie, gdzie po 10 GB jest lejek, bez blokowania neta. Problemem jest cena dokupienia dodatkowego pakietu (kolejne 10 GB kosztuje 15 zł), stąd warto powalczyć o neta bez słonej dopłaty w nowszej ofercie od SOLO STANU NIELIMITOWANEGO czyli SOLO L. Apetyt na neta w smartfonie rośnie z każdym dniem i miesiącem, a konkurencja nie śpi.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1071274  autor: sql
 07 maja 2019, 19:56
Karlos20 chodzi mu o to że łatwo przejść z RBM na czas nieokreślony na ofertę Play tą za 25 zł abonament o której piszesz. Było to w wątku. Inaczej mówiąc jest to łatwe przejście gdyby coś się w Play poprawiło.
 #1071275  autor: Karlos20
 07 maja 2019, 20:39
Zanim otrzyma się opcję przejścia, trzeba opłacić pełne 3 abonamenty no i ta aktywacja. Trzeba też mieć zgody na profilowanie, żeby mogli cokolwiek zaproponować. To i tak po jakimś czasie mając ten abonament za 25 zł, ktoś chce mieć jeszcze lepszą ofertę - szczególnie, gdy ktoś ma już tą opcję od dłuższego czasu. A o takiej z 30 GB z lejkiem tylko sim dla stałych klientów - ani widu, ani słychu... Dalej ją oferują za 60 zł/mies....

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1071290  autor: pakierhakierxd
 08 maja 2019, 06:42
Play powinien dać większy pakiet niż w karcie a jest odwrotnie ,lipa :P
Lepiej mieć więcej niż mniej.
Lepiej przejśc do nju /Orange love/Orange na kartę 300zł/rok.Po co mi ten durny lejek 1 mb skoro mogę mieć bez limitu szybkości ? :) ,nie ma co trzymać się Playa już to nie to co kiedyś :)

Pozdrawiam :)
 #1071960  autor: pakierhakierxd
 17 maja 2019, 08:14
Ile chcesz mi się kończyła w sierpniu wysłałem już jakiś Mc temu przedłużył ina 25 na czas nieokreślony i wczoraj znów wysyłałem wypowiedzenie z przejściem na kartę bo okad mam abo w Orange tego Playa prawie nie używam zużycie 2 tym Mc 7 minut do play, 300 sms do play prawie wszystkie, 1.22 GB nie warto za to płacić 25 skoro w. Formule na kartę lub odnowie wydam max 10 zł Mc 😜

Pozdrawiam :)
 #1071991  autor: ogromny
 17 maja 2019, 17:48
Czyli jak jest do końca umowy 6-7 miesięcy to spokojnie mozna? Tylko zaznaczyć że wypowiedzenie z końcem umowy terminowej. Jest jeszcze opcja wysłania e-mailem czy tylko poczta i salon? W sumie wszystko fajnie ale mam tylko nędzne 5Gb netu i to jest trochę mało, karta pójdzie jako "leżak" bo prosić się o to co inni dają normalnie to już mi się nie chce
 #1071992  autor: pakierhakierxd
 17 maja 2019, 17:52
Można ją wysłałem mailem i już od 7 czekam więc wczoraj przy okazji im listem wysłałem.
Mam dość abonamentu w play tyle zgłoszeń ile napisałem od 2008 roku to po prostu żal.
ogromny pisze:
17 maja 2019, 17:48
Czyli jak jest do końca umowy 6-7 miesięcy to spokojnie mozna? Tylko zaznaczyć że wypowiedzenie z końcem umowy terminowej. Jest jeszcze opcja wysłania e-mailem czy tylko poczta i salon? W sumie wszystko fajnie ale mam tylko nędzne 5Gb netu i to jest trochę mało, karta pójdzie jako "leżak" bo prosić się o to co inni dają normalnie to już mi się nie chce

Pozdrawiam :)
 #1072156  autor: pakierhakierxd
 20 maja 2019, 07:14
Kup telefon na raty lub za gotówkę a abo bez telefonu lub prepaid ;)
naprawde przedłużanie ze sprzętem jeszcze tak drogim sie nie opłaca ;)
ja kupuję za gotówkę lub na raty Allegro ;)

Pozdrawiam :)
  • Strona 676 z 692
  • 1
  • 674
  • 675
  • 676
  • 677
  • 678
  • 692
  • 1
  • 674
  • 675
  • 676
  • 677
  • 678
  • 692