DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 692
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 692

 #610667  autor: respol
 29 sty 2013, 09:10
tomulus i ciekawy poczytajcie temat od początku- ja go śledzę i na wszystkie pytania są już udzielone odpowiedzi! Na razie jest tylko 5 stron lenie! Gdzie ci moderatorzy....

 #610674  autor: tomulus
 29 sty 2013, 09:28
Respol > człowieku weź się ogarnij i sam poczytaj temat od początku.

Gdybyś czytał to sam byś doczytał że bardziej przekazałem pomocne informacje niż zadawanie ciągle tych samych.

Do: Respol oczytanego i pomocnego forumowicza. Zadałem hipotetyczne pytanie czy można ominąć pakiet internetowy za 10zł 0,5GB. To że można dokupić to wiem , a może istnieje możlwość dokupienia przez pla24.

Takie rzeczy tylko w Erze i w Polsce.

 #610682  autor: respol
 29 sty 2013, 10:07
tomulus wiem że trochę pomogłeś chwała ci za to! Ale nie każ mi się ogarniać bo to nie ja jestem leniem który w dodatku nie umie dyskutować tylko atakuje rozmówcę! Najpierw WYSIL się troszkę i poszukaj informacji na stronie play!!!!!!!!!!!!!!!!
Żeby nie było że tylko puste słowa rzucam -napisze ci jak dzieciakowi:
wchodzisz na play.pl i wchodzisz w ofertę abo.
Następnie zaznaczasz sobie w każdej taryfie co chcesz:
http://screenshooter.net/0877941/cidymvu

to takie trudne?

Dalej jedziemy w ofertę i na dole rozwinie ci się - pakiety i usługi

http://screenshooter.net/0877941/drbwauq

kilkasz w to i dalej zaznaczasz nowe formuły s,m,l a następnie pakiety internetow i masz JAK BYK CO SE ZA ILE MOŻESZ DOKUPIĆ:

http://screenshooter.net/0877941/trcnmmn

O takie rzeczy wstyd się pytać-bo jest to opcja dla każdej taryfy ogólnie dostępna!- wystarczy 5 minut posiedzieć w internecie a nie wysługiwać się innym i jeszcze próbować zrobić z nich idiotów.
Mam nadzieje że ci pomógł ten oczytany i pomocny forumowicz!

 #610683  autor: nelson
 29 sty 2013, 10:10
tomulus pisze:
Zastanawiam się nad jedną sprawą.

W nowych formułach mamy abonament do którego można dokupić internet

-0,5GB za 10zł oraz 1,5GB za 20zł etc.

Na stronie play widnieje informacja o możliwości wykupieniu dodatkowych pakietów internetowych:
250MB - 7zł, 750MB-10zł i ...1,5GB

Czy ktoś się orientuję czy można mieć np samą Forumule S,M,L + np pakiet 250MB zamiast tego co w tabelce?
Są to dodatkowe pakiety, więc mając abo bez netu nie możesz z nich korzystać. Z regulaminu:
1. Z usługi „Pakiety Internet” (zwanej dalej „usługą”) mogą skorzystać Abonenci Oferty FORMUŁA
posiadający aktywny Pakiet Smartfon lub pakiet Specjalny Smartfon.
Tak więc bardziej opłaca się wziąć te 0,5GB za 10zł.
nelson napisał/a:
A ma ktoś jakieś doświadczenia z Formuła L + 1,5GB za 79zł ? Dałoby się zejść o 10zł na 69zł ?

Także jestem ciekaw, dziś na infolinii (po złożeniu wypowiedzenia) pani mi zaproponowała zamiast 79zł - 74zł. Tylko, że z telefonem HTC Windows Phone.

Komuś udało się zejść do 69zł?
5zł zawsze coś, ale wydaje mi się że 10zł może też dałoby się ugrać. Tego HTC trudniej opchnąć, dużo lepszy byłby jednak LG L9 za 1zł.

edit:
oczywiście nie 500GB tylko 0,5GB
Ostatnio zmieniony 29 sty 2013, 18:05 przez nelson, łącznie zmieniany 1 raz.

 #610687  autor: tomulus
 29 sty 2013, 10:26
Respol bardzo Tobie dziękuję, naprawdę super, a to się usmiałem z tym wysil się, lenistwo, obrazkami :) to było lepsze niż kawa, thx.
Chyba się nie zrozumieliśmy. Doskonale znam ofertę tylko jak wspomniałem moje pytanie było "strikto" hipotetyczne, nieważne... Temat do zamknięcia przynajmniej między Nami :)



Nelson: w dniu wczorajszym zadzwonili z GU do znajomego , który również chciał ugrać nie 5zł a 10zł , niestety nic nie wskórał. Prawdopodobnie trzeba będzie poczekać na rozwój wydarzeń.

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 29 sty 2013, 10:37 przez tomulus, łącznie zmieniany 1 raz.

 #610689  autor: respol
 29 sty 2013, 10:30
do tych co już mają kontakt z GU w nowych ofertach w starej części tematu gość
hara napisał ze dostał upust 350zł na telefon+ 5zł na abo - strona 240 może spróbujcie więcej wydusić z tych konsultantów;) no chyba że ten koleś nas oszukał
stary temat
http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... start=3585

 #610691  autor: tomulus
 29 sty 2013, 10:44
Dzisiaj lub jutro będą dzwonili z GU ( tak się umówiliśmy) w sprawie przedłużenia umowy. Zdecydowałem się na ofertę bez tel ale jeśli to możliwe dowiem się , pomęczę konsultanta a jeśli nie jego to kierownika co do większych upustów niż 5zł oraz czy istnieją zniżki na tel. i napiszę.

 #610727  autor: Marcinmateusz
 29 sty 2013, 12:46
Przed chwilą dzwonił do mnie pan z gu proponując za 64 pln 400 minut wymiennych na smsy, stan darmowy do końca, 1,5GB transferu plus plus L9 za 399 z możliwością rabatu w wysokości 140 pln, czyli w cenie sprzed paru tygodni.
Oferta imho nie powala.

 #610733  autor: glaniu
 29 sty 2013, 13:14
Marcinmateusz pisze:Przed chwilą dzwonił do mnie pan z gu proponując za 64 pln 400 minut wymiennych na smsy, stan darmowy do końca, 1,5GB transferu plus plus L9 za 399 z możliwością rabatu w wysokości 140 pln, czyli w cenie sprzed paru tygodni.
Oferta imho nie powala.
Ten telefon jest normalnie po 259 w tej taryfie.

 #610738  autor: phone
 29 sty 2013, 13:20
Mam dwa numery w PLAY zarejestrowane na siebie. Jeden abonament kwat 49 zł, drugi Na Kartę. Abonament mam na czas nieokreślony. Myślę nad zmianą abonamentu bez telefonu cos w okolicach 39 zł i tego na karte przenieść na abonament kwota cos do ok 15 - 19 zł. Jeśli połącze abonamenty i podpisze umowe na dwa numery na 12 miesięcy to myslicie ze moge coś korzystniejszego wywalczyć?

 #610762  autor: pmkuba
 29 sty 2013, 15:35
tomulus pisze:Witam dla zainteresowanych w sprawie przedłużenia poprzez GU ( po dzisiejszej rozmowie).
2) Bez telefonu
Formuła M - 24zł, jak wiadomo 400min + darmowe do play.
- dodatkowo można otrzymać darmowe sms lub na stacjonarne.
W moim przypadku nie wysyłam dużo sms, około 20-40max. a mam darmowe na stacjonarke i play.
Internet płatny +10zł za 0,5GB i tutaj żadnego rabatu nie można niestety uzyskać.
Podsumowując 24 formuła M (free play, stacjonarka, 400min) + 10zł za 0,5GB = 34zł
To jest umowa na 12 miesięcy ?
nelson pisze:Są to dodatkowe pakiety, więc mając abo bez netu nie możesz z nich korzystać. Z regulaminu:
Cytat:
1. Z usługi „Pakiety Internet” (zwanej dalej „usługą”) mogą skorzystać Abonenci Oferty FORMUŁA
posiadający aktywny Pakiet Smartfon lub pakiet Specjalny Smartfon.
Tak więc bardziej opłaca się wziąć te 500GB za 10zł.
Nelson: tzn sugerujesz, że bardziej się opłaca kupić Formułę z małym (0.5 GB, a nie 500GB jak Ty piszesz) pakietem Internetowym niż korzystać z usługi Bezpieczny Internet w telefonie w Formule bez pakietu Internetowego gdzie ceny są jak niżej:
Abonent w ramach niniejszej Oferty Promocyjnej korzysta z mechanizmu „Bezpieczny
Internet”.
b) Mechanizm „Bezpieczny Internet” polega na naliczaniu opłaty za transmisję danych w
zaleŜności od uŜycia, zgodnie z przedziałami poniŜej :
i. powyŜej 100 kb do 5 MB – 5 PLN
ii. powyŜej 5 MB do 250 MB – 5 PLN
iii. powyŜej 250 MB do 1 GB – 10 PLN
Bo jak dla mnie za te +10 zł różnicy w abo z pakietem dostajemy tylko 500mb, a w abo bez pakiety Internetowego dostajemy za te +10 zł 1GB ? Dobrze to zrozumiałem ?

Poza tym kowcio & tomulus: 6. Tylko w Sklepie Internetowym dodatkowy pakiet 100 minut miesięcznie do wszystkich sieci za 0 zł przez 6 miesięcy.

Pytaliście o to GU ? Dostaliście coś takiego ? Czy nie byliście zainteresowani ?
Ostatnio zmieniony 29 sty 2013, 16:08 przez pmkuba, łącznie zmieniany 1 raz.

 #610768  autor: sote
 29 sty 2013, 15:52
w bezpiecznym internecie to nie jest +10zl za 1GB
tylko musisz poskladac 5zl do 5MB, dodajesz kolejne 5zl do 250MB i +10zl za (max) 1GB,
czyli jesli chcesz miec pakiet 1GB dokladasz do interesu 20zl.

 #610774  autor: pmkuba
 29 sty 2013, 16:14
Macie rację. Zwracam honor. Nie doczytałem:
Kod: Zaznacz cały
c) Opłaty za wykorzystanie danych zgodnie z przedziałami opisanymi w pkt II ust. 10 lit b) sumują się oraz są naliczane po przekroczeniu wartości transmisji danych otwierającej kaŜdy kolejny przedział.

 #610780  autor: smolar007
 29 sty 2013, 16:38
tomulus pisze:Witam dla zainteresowanych w sprawie przedłużenia poprzez GU ( po dzisiejszej rozmowie).

1) Z telefonem wygląda to niestety gorzej.

Podsumowując rabat 10zł.
59zł -> 400min + internet 1,5GB + np LG L9 w cenie 259zł

nie mają niższej oferty np z 0,5GB internetu. Możliwe że można jeszcze wynegocjować darmowe sms lub stacjonarne jednak nie pytałem już o to ponieważ w porównaniu do AIM65 >>45 wypada niekorzystnie ( DLA MNIE).
z tego wynika ze mozna miec rabat 10zł

 #610784  autor: pmkuba
 29 sty 2013, 17:10
Ok, już wszystko wiem. Zadzwoniłem przed chwilą pod *500 i wcisnąłem "8" dla przedłużających umowę. Dostałem takie warunki jak tomulus (bez telefonu), z tym że ja wybrałem darmowe SMS/MMS do wszystkich sieci przez cały okres trwania umowy. Dodatkowo dostałem dodatkowy pakiet 100 minut miesięcznie do wszystkich sieci za 0 zł przez 6 miesięcy, o którym pisałem powyżej. Bez żadnego wypowiadania umowy i kontaktu z GU. Konsultantka powiedziała mi, że skoro znam tą ofertę to taką dostanę.

Dziękuję chłopaki za pomoc ! Dobra robota !

P. S. Nie wiem czy dla niektórych nie będzie opłacalna opcja Red Bull MOBILE na kartę 5zł. Przy załadowaniu konta za min. 30 zł dostaje się: pakiet nielimitowanych SMS-ów do wszystkich ważny 30 dni, bezpieczny Internet 1GB, w ramach promocji możesz oglądać filmy na www.youtube.pl, m.youtube.pl oraz przez aplikację YouTube bez opłat za transmisję danych. Minuta za połączenie trochę drożej po 0,29 zł, smsy po 0.09 zł ale saldo konta nie przepada jak minuty w abo w następnym miesiącu, ale to nie ten temat :P

[ Dodano: 2013-01-29, 17:10 ]
Ok, już wszystko wiem. Zadzwoniłem przed chwilą pod *500 i wcisnąłem "8" dla przedłużających umowę. Dostałem takie warunki jak tomulus (bez telefonu), z tym że ja wybrałem darmowe SMS/MMS do wszystkich sieci przez cały okres trwania umowy. Dodatkowo dostałem dodatkowy pakiet 100 minut miesięcznie do wszystkich sieci za 0 zł przez 6 miesięcy, o którym pisałem powyżej. Bez żadnego wypowiadania umowy i kontaktu z GU. Konsultantka powiedziała mi, że skoro znam tą ofertę to taką dostanę.

Dziękuję chłopaki za pomoc ! Dobra robota !

P. S. Nie wiem czy dla niektórych nie będzie opłacalna opcja Red Bull MOBILE na kartę 5zł. Przy załadowaniu konta za min. 30 zł dostaje się: pakiet nielimitowanych SMS-ów do wszystkich ważny 30 dni, bezpieczny Internet 1GB, w ramach promocji możesz oglądać filmy na www.youtube.pl, m.youtube.pl oraz przez aplikację YouTube bez opłat za transmisję danych. Minuta za połączenie trochę drożej po 0,29 zł, smsy po 0.09 zł ale saldo konta nie przepada jak minuty w abo w następnym miesiącu, ale to nie ten temat :P

P. S. 2 - Moder czemu 3 razy mi się to wysłało to samo ? Skróć proszę !

 #610808  autor: Marens
 29 sty 2013, 18:55
tomulus pisze:Podsumowując 24 formuła M (free play, stacjonarka, 400min) + 10zł za 0,5GB = 34zł
Ciekawe czy udałoby się na bazie tego dostać od nich Formułę S za 4zł?
Mam tu na myśli nielimitowany Play, nielimitowane SMSy do wszystkich a do tego 200min za 10zł oraz 500MB za 10zł to byłaby dla mnie taryfa idealna.

 #610810  autor: smolar007
 29 sty 2013, 19:04
Mi właśnie przed chwilą zaproponowano:
- Formuła M (bez telefonu) 24zł-5zł(efaktura)=19zł
-smsy do wszystkich sieci (przez 3 msc) -upierałem się że powinno być na cały okres
-internet 1,5GB 20 zł. (chciałem 0.5GB, Pani jednak się upierała że nie ma takiej opcji..)
W końcu się nie zdecydowałem. Myślicie żeby napisać zgłoszenie? Co konkretnie chce ? Oczywiście wypowiedzenie zostało złożone

 #610826  autor: VICTORious
 29 sty 2013, 21:00
Ja wczoraj dostałem ofertę:
Nielimitowane rozmowy/smsy/mmsy do play przez cały okres umowy.
Nielimitowane rozmowy na stacjonarne przez cały okres umowy.
1000 min do wszystkich.
Czas trwania umowy - 24m
Abonament - 37,5zł netto czyli 46,13 zł brutto.
Dodatkowo jeszcze jakiś tel. (zapomniałem zapytać jakie tel)

Nie wziąłem tej oferty - nie potrzebuje tylu min - zaproponowałem by dali pakiet internetowy.

Mam Longplay'a 69 na firmę.
Okres wypowiedzenia kończy się 31 stycznia.
Czekam dalej.

 #610833  autor: zygikuleczka
 29 sty 2013, 21:17
Jeśli nawet doliczyć do tego internet za 20 zł to i tak dobrze jak za tyle minut. Zresztą na pewno można wziąć niższy pakiet i wtedy minut będzie mniej.

5XX XXX XXX: Plus :arrow: Orange :arrow: Play :arrow: T-mobile
6XX XXX XXX: T-mobile :arrow: Nju mobile :arrow: Play

 #610834  autor: Kaczy
 29 sty 2013, 21:20
respol pisze:Gdzie ci moderatorzy....
Wzywałeś milordzie? :rr:

...::: Made for loneliness :::...
  • Strona 4 z 692
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 692
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 692