DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 628 z 692
  • 1
  • 626
  • 627
  • 628
  • 629
  • 630
  • 692
 #970810  autor: pakierhakierxd
 08 sty 2018, 18:39
Dzwon do skutku ?
wypowiedzenie napisane ;)
jak nie dadza przejdz np do Rbm czy Nju :D
poza lejkiem gorszym duzo się nie różnia :)
Ja testuję nju i gdyby nie zasięg to może bym tam przeszedł :D

Pozdrawiam :)
 #970815  autor: sql
 08 sty 2018, 18:57
Moje propozycje:
-napisać zgłoszenie w Play24 iż jesteś zainteresowany przedłużeniem umowy na takich i takich warunkach. Czy ta opcja jest dostępna. Proszę o przekazanie mojego numeru do Grupy Utrzymaniowej.
-albo poczekać bliżej do końca umowy. Tak z głowy mówię iż w telewizji płatnej z tego co pamiętam to najlepsze opcje pojawiały się pod koniec umowy (mniej niż tydzień do końca umowy). Być może tutaj także to działa po Nowym Roku.

Tak czy siak daj znać czy coś to pomogło.
 #970828  autor: Burito
 08 sty 2018, 19:45
MouManis pisze:Siemanko!

Dziś do mnie było dzwonione i mam SOLO RePlay SOLO z rabatem na abonament I +

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie za informację że takowa oferta istnieje :)


Twoja umowa jest na czas nieokreślony czy na 24 miesiące?
 #970848  autor: MouManis
 08 sty 2018, 21:11
MrPhilipsss pisze:
MouManis pisze:Siemanko!

Dziś do mnie było dzwonione i mam SOLO RePlay SOLO z rabatem na abonament I +

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie za informację że takowa oferta istnieje :)
Super, że Ci się udało! Ile dni miałeś do końca umowy? Długo się z nimi patyczkowałeś? Jakich argumentów używałeś?

Umowa jest na czas nieokreślony.
Raz dzwonił do mnie konsultant z play i ja mu mówiłem że nie chce umowy za 50 zł itp.
powiedziałem ze kolega ma przedłużoną na replay solo i też ją chce.. po chwili oczekiwania mi mówi że jest ta oferta lecz na 18 miesięcy. I jak chce na niekreślony to muszę poczekać do stycznia i on albo ktoś inny zadzwoni jak mi się ta oferta pojawi. Umowa kończyła mi sie 31 stycznia. Więc jak dziś jest 8 to kilkanaście dni zostało. I dziś telefon mnie z rana budzi "bo wolne" a tu BOK PLAY i miła niespodzianka konsultant dzwoni i mówi że dzwoni w sprawie umówionej oferty :)

Czyli jednak jeszcze uczciwi konsultanci intensją :)


P.S. Bez wypowiedzenia była negocjowana umowa :)
 #970852  autor: Wosiu96
 08 sty 2018, 21:22
Witam. Mojej mamie 19 grudnia zakończyła się umowa z playem i obecnie jest na czas nieokreślony. Co teraz zrobić by wynegocjować dobre warunki wraz z telefonem? Od razu uprzedzam, iż mama chcę zostać w play i zabrać tam telefon. Co powinienem teraz zrobić? Napisać wypowiedzenie, zadzwonić do BOK?
 #970865  autor: sql
 08 sty 2018, 22:25
Wosiu96 może zadzwoń do Play (albo Twoja mama niech zadzwoni) i poprosi o tą ofertę. Wszystko no limits za 25 zł + internet 10 GB, potem lejek 1 Mbit/s koniecznie NA CZAS NIEOKREŚLONY gdyż w Play są różne opcje. Proponuje NIE WYSYŁAĆ wypowiedzenia gdyż po Nowym Roku coś się zmieniło w Play i ta oferta jest niedostępna dla większości osób. To oferta bez telefonu. Obecnie chcemy rozgryźć temat czy jest możliwość podpisania umowy z taką opcją np. bez składania wypowiedzenia. Z telefonem w Play się nie opłaca. Tutaj jest regulamin http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 40#p970444
 #970883  autor: mseifer
 09 sty 2018, 00:28
Mam obecnie za 30 złotych : No limit na wszystko + 5GB + 2GB neta. Da się zejść z tej ceny i mieć to samo albo więcej ? Umowa kończy się 28 lutego. Składać wypowiedzenie ?
 #970925  autor: Burito
 09 sty 2018, 12:01
Złóż wypowiedzenie umowy i po 25 stycznia 2018 r. negocjuj umowę na czas nieokreślony za 25 zł miesięcznie. Wszystko bez limitu, jedynie internet 10 GB a później lejek.
 #971004  autor: Asica10
 09 sty 2018, 17:06
Dziś dzownili do mnie poraz kolejny (wypowiedzenie złożone jakieś 2 tyg temu) i gość przysięgał że dla mojego numeru nie ma na czas nieokreślony tej umowy. Zaproponował mi 25zł nolimit z wszystkim na 18miesięcy. Zastanawiam się czy mimo wszystko z tego nie skorzystać ponieważ umowa kończy mi sie dopiero 30 Kwietnia a obecny abonament to 59.99zł więc każdego miesiąca jest 35zł w plecy.

Co o tym sądzicie?
 #971011  autor: pakierhakierxd
 09 sty 2018, 17:29
Ja bym przeszedł na prepaid za 20-30 zl miesiecznie masz no limit rozowy sms mms 10-20 gb netu lub no limit neta ;)

Pozdrawiam :)
 #971015  autor: MrPhilipsss
 09 sty 2018, 18:10
Dzwoniłem dzisiaj po raz kolejny na *500. Rozmawiałem z konsultantem i mówiłem, że chciałbym ofertę Replay Solo za 25 zł z umową na czas nieokreślony. Powiedział, że takiej oferty oczywiście nie ma. Poprosiłem go o to aby porozmawiał z przełożonym o tej ofercie, poszedł.. Wraca i mówi, że ta oferta była ale została oficjalnie wyłączona, ale zadzwoni do mnie na 90% osoba w ciągu najbliższych dni, która może takie oferty odblokowywać. Powiedziałem okej, fajnie i się rozłączyliśmy.

Po godzinie dzwoni 790 500 500. Odzywa się konsultant i mówi, że dzwoni w sprawie oferty specjalnej. Zaczął mi przedstawiać sytuację, że rzeczywiście taka oferta była, ale została z początkiem roku wyłączona i nie można jej już przywrócić. Powiedział, że jeszcze na początku stycznia taką ofertę mógł zaoferować jednak teraz nie ma już takiej możliwości bo jest to po prostu dla sieci nieopłacalne. Może zaoferować wszystko co jest w tej ofercie z wyłączeniem umowy bezterminowej, tylko na 24 miesiące z możliwością renegocjacji warunków umowy po roku.

Co sądzicie? Czekać, próbować dalej czy jednak przyjąć taką ofertę? Nie wiem czy uda się wyszarpać tą bezterminówkę.. :?
 #971030  autor: Pasat01
 09 sty 2018, 19:57
i co chcesz się żenić na 24m ? Masz takie same warunki i kilka tańszych ( za 20zł)w ofercie na kartę u różnych operatorów, full no limit i GB to po co się żenić i prosić ?
 #971036  autor: Asica10
 09 sty 2018, 20:27
Prepaid jest dobrą opcja.. ale chyba żaden w cenie 20-30 nie ofertuje zasięgu kilku sieci .... a to dla mnie ważne by mieć zasięg zawsze i wszędzie.
Jak oferty prepidowe mają się do roamingu międzynaorowego? Jest tak jak na abo bezplatny?
 #971055  autor: Pasat01
 09 sty 2018, 22:54
Prepaid jest dobrą opcja.. ale chyba żaden w cenie 20-30 nie ofertuje zasięgu kilku sieci
Nie przesadzajmy i nie bądźmy pazerni :) W dzisiejszych czasach podstawowy zasięg jest w w całej Polsce i to bez względu czy Orange, Plus czt T-Mobile. Jedynie czym bym się kierował to miejscem w którym przeważnie przebywam i jak wypada lepiej tam dana sieć i w tej sieci bym szukał startera z ofertą do ok. 20zł. A jak się zasięg okaże się nam niewystarczający w danej sieci to z dnia na dzień można przejść do innej :) a w PLAY ugrzęźniemy na 24 miesiące :( a i z zasięgiem tu 3 operatorów nie zawsze idealnie (wymuszają swoją sieć i blokują obce) .
 #971066  autor: Gregrin
 10 sty 2018, 02:32
MrPhilipsss pisze:nie ma już takiej możliwości bo jest to po prostu dla sieci nieopłacalne. Może zaoferować wszystko co jest w tej ofercie z wyłączeniem umowy bezterminowej, tylko na 24 miesiące
Podsumowując, niekorzystne warunki chcą oferować byle jak najdłużej ?? ;)
Pytanie czy masz wypowiedzenie ? Jeśli tak to pozostaje dalej próbować albo się zgodzić. Warunki nie są złe na abonament nie ma chyba podobnej oferty (lejek 1mbps po 10GB za 25zl).
 #971067  autor: MrPhilipsss
 10 sty 2018, 02:54
Gregrin pisze:
MrPhilipsss pisze:nie ma już takiej możliwości bo jest to po prostu dla sieci nieopłacalne. Może zaoferować wszystko co jest w tej ofercie z wyłączeniem umowy bezterminowej, tylko na 24 miesiące
Podsumowując, niekorzystne warunki chcą oferować byle jak najdłużej ?? ;)
Pytanie czy masz wypowiedzenie ? Jeśli tak to pozostaje dalej próbować albo się zgodzić. Warunki nie są złe na abonament nie ma chyba podobnej oferty (lejek 1mbps po 10GB za 25zl).
Tak, mam złożone wypowiedzenie. Póki co będę czekał, zobaczymy co czas przyniesie. Komuś teraz na początku lutego też kończy się umowa i będzie renegocjował warunki? Udało Wam się załatwić bezterminową po Nowym Roku?
 #971074  autor: Wiola_K
 10 sty 2018, 08:19
Jeśli tak to pozostaje dalej próbować albo się zgodzić. Warunki nie są złe na abonament nie ma chyba podobnej oferty (lejek 1mbps po 10GB za 25zl).
dwa lata wbrew pozorom szybko leci. 25 zł. za tę ofertę nie jest dużo a po zakończeniu umowy można zostać na tych warunkach już bezterminowo. Umowa zawsze nas chroni w jakiś sposób że warunki się nie zmienią na gorsze a karta zawsze się może zmienić czasem na lepsze a czasem na gorsze.
 #971079  autor: piter20020
 10 sty 2018, 09:15
Wiola_K pisze:
Jeśli tak to pozostaje dalej próbować albo się zgodzić. Warunki nie są złe na abonament nie ma chyba podobnej oferty (lejek 1mbps po 10GB za 25zl).
dwa lata wbrew pozorom szybko leci. 25 zł. za tę ofertę nie jest dużo a po zakończeniu umowy można zostać na tych warunkach już bezterminowo. Umowa zawsze nas chroni w jakiś sposób że warunki się nie zmienią na gorsze a karta zawsze się może zmienić czasem na lepsze a czasem na gorsze.
Równie dobrze operator może nam wypowiedzieć umowę z miesięcznym wyprzedzeniem. Warunki obejmują obie strony. Wiem, że to się nie zdarza, ale jest taka możliwość.
  • Strona 628 z 692
  • 1
  • 626
  • 627
  • 628
  • 629
  • 630
  • 692
  • 1
  • 626
  • 627
  • 628
  • 629
  • 630
  • 692