DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 664 z 675
  • 1
  • 662
  • 663
  • 664
  • 665
  • 666
  • 675
 #1074058  autor: kathumax
 13 cze 2019, 20:07
kozien70 pisze:
13 cze 2019, 12:54
Dlatego, że regulamin obowiązuje przez cały czas trwania umowy a nie tylko w chwili jej podpisywania?
Regulamin obowiązuje nie przez cały czas umowy, ale do czasu jego zmiany - o ile taka zmiana wystąpi (co zresztą jest dość logiczne). Przy czym jego zmiana, co do zasady, pozwala na wypowiedzenie umowy bez konieczności zapłaty ew. kary umownej.
 #1074061  autor: kozien70
 13 cze 2019, 20:49
Regulamin obowiązuje przez całą umowę, nie tylko w chwili podpisania, ale może się w trakcie zmienić jego treść. Przez cały czas trwania umowy nie wprowadzono do "mojego" regulaminu zmiany mówiącej o braku możliwości dołączenia kolejnych numerów w SmartPlanie Dodatkowym. Dla mojej umowy i abonamentu regulamin jest ciągle taki sam i cały czas zawiera ten zapis o dołączaniu kolejnych numerów. W regulaminie nie ma zapisu, że numery dodatkowe można dołączać tylko w chwili podpisywania umowy na numer główny. Konsultant w chwili podpisywania umowy twierdził, że będzie można to robić w dowolnym momencie trwania umowy na numer główny.
Zresztą nie ma co tu dyskutować. Sprawa jest od kilku tygodni w UKE, zobaczymy co powiedzą.
 #1074304  autor: kozien70
 17 cze 2019, 13:24
Otrzymałem dziś odpowiedź z interwencji UKE.
W skrócie: miałem rację, operator nadal powinien dawać mi możliwość dodawania kolejnych numerów do umowy, a konsultanci mówili nieprawdę. Poniżej istotne fragmenty z odpowiedzi UKE:
"Obecnie oferta Smart Plan LTE Wspólny jest ofertą archiwalną. Oferta Smart Plan LTE Dodatkowy jest natomiast dostępna w sprzedaży, wyłącznie w salonach i wyłącznie w opcji bez zakupu urządzenia
(...)
Klienci korzystający z oferty Smart Plan LTE Wspólny, mają możliwość dołączenia do istniejącej już Grupy Bliskich, kolejnych numerów w planie taryfowym Smart Plan LTE Dodatkowy.
(...)
W przesłanych do UKE wyjaśnieniach, Orange przyznaje, że zarówno podczas rozmowy z Doradcą Biura Obsługi Klienta z 23 maja br., który przyjmował od Pana zgłoszenie, jak również w treści odpowiedzi z 26 maja br. rzeczywiście zostały podane błędne informacje, za co Spółka za pośrednictwem UKE, Pana przeprasza.
Biorąc pod uwagę powyższe, zgodnie z obowiązującą Pana umową, może Pan do Grupy Bliskich dołączyć kolejne numery w planie Smart Plan LTE Dodatkowy".
 #1074457  autor: advert
 20 cze 2019, 09:54
Cześć
Posiadam obecnie pakiet Love TV+NEOSTRADA+Tel.komórkowy w warunkach promocyjnych z 2017r ( kwota za całość 89zł). Umowa kończy się za miesiąc. W międzyczasie został dokupiony dodatkowy abonament komórkowy i podłączony do umowy love którego zobowiązanie wygasa pod koniec 2020 r. W związku z tym mam kilka pytań:
- chciałbym zrezygnować z tel stacjonarnego, czy mozna to zrobić przy okazji aneksu?
- czy w ramach love mozna zmigrować internet z neostrady do jakiegoś planu LTE mobilnego ?
- czy mogę odpiąc ten dodatkowy numer od umowy Love w przypadku gdybym przeniósł wygasające usługi do innego operatora?
z góry dzięki za odp.
 #1074474  autor: FanOOO
 20 cze 2019, 14:11
advert pisze:
20 cze 2019, 09:54
Cześć
Posiadam obecnie pakiet Love TV+NEOSTRADA+Tel.komórkowy w warunkach promocyjnych z 2017r ( kwota za całość 89zł). Umowa kończy się za miesiąc. W międzyczasie został dokupiony dodatkowy abonament komórkowy i podłączony do umowy love którego zobowiązanie wygasa pod koniec 2020 r. W związku z tym mam kilka pytań:
- chciałbym zrezygnować z tel stacjonarnego, czy mozna to zrobić przy okazji aneksu?
- czy w ramach love mozna zmigrować internet z neostrady do jakiegoś planu LTE mobilnego ?
- czy mogę odpiąc ten dodatkowy numer od umowy Love w przypadku gdybym przeniósł wygasające usługi do innego operatora?
z góry dzięki za odp.
1. Jeżeli chcesz zrezygnować z voipa to musisz zrezygnować z TV, nie ma pakietu TV+NEO+TEL. KOM.
2. Nie, musisz podpisać nową umowę na pakiet LOVE z internetem mobilnym.
3. Nie, kolejny numer masz na oddzielnej umowie i nie ma on nic wspólnego z LOVE.
 #1074503  autor: pakierhakierxd
 21 cze 2019, 07:18
nie podlaczaj telefonu do routera ,nie podawaj nr i olej ;)
co za problem ;)
ja malo korzystam z niego ale co mi przeskadza ze jest wkurzy to odlacze :P
Nie oplacalo sie nie brać Orange Love ;)

Pozdrawiam :)
 #1074515  autor: zielony71
 21 cze 2019, 08:33
Z tego co mi wiadomo, to rozpakietowanie Love jest praktycznie niemożliwe.
Masz do wyboru przedłużyć umowę w całości, albo przenieść numer komórkowy (ten który był w pakiecie) do innego operatora.
Jest o tym długi wątek na forum Orange.
 #1074631  autor: malin_f1
 22 cze 2019, 20:24
witam
umowa kończy mi się za 3 miesiące , chciałem coś wynegocjować ale widzę że marnie z tym... z tytułu że mam stacjonarny tel żaden rabat już nie przysługuje, ceny telefonów chore... może złożyć wypowiedzenie? co to praktycznie da ?
 #1074658  autor: Vieslav
 23 cze 2019, 11:12
Czy po podwyższeniu prędkości światłowodu w ofertach dostępna jest jeszcze zniżka -10zł na Orange Love? Przed podwyższeniem prędkości światłowodu w aplikacji Mój Orange miałem możliwość przedłużenia umowy ze zniżką -10zł na pakiet Love światłowód + komórka, teraz wyświetla się błąd przy próbie obejrzenia oferty.
 #1075730  autor: maksymilian
 09 lip 2019, 06:56
05.07 po złożeniu wypowiedzenia umowy udało wynegocjować się następujące warunki umowy :

Orange Love ( internet do 20 MB + telefon stacjonarny z nielimitowanymi rozmowami na numery stacjonarne i do Unii Europejskiej w strefie 1 + komórki do USA i Kanady + telewizja)

Trzy numery no limit. Pierwszy dołączony do pakietu bezpłatnie + 2 kolejne po 15 zł

12 GB internetu na każdym z numerów, w Polsce w ramach abonamentu smsy, mmsy, numery stacjonarne no limit

Bezpłatne rozmowy w roamingu w Unii Europejskiej w strefie 1 + pakiet internetowy na numer chyba około 3,6 GB.

Na powyższą ofertę skumulowało się wiele rabatów.

Całkowity koszt 130 zł

Piszę tą wypowiedź aby podziękować Panu Bogu za tą wielką łaskę 😊

I aby naprowadzić Was na to co można ,, ugrać "

Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze. Również dla Najbliższych + 😊
 #1076027  autor: Dilo81
 12 lip 2019, 18:46
maksymilian pisze:05.07 po złożeniu wypowiedzenia umowy udało wynegocjować się następujące warunki umowy :

Orange Love...

Trzy numery no limit. Pierwszy dołączony do pakietu bezpłatnie + 2 kolejne po 15 zł
Ten bezpłatny numer to standardowy abonament komórkowy w pakiecie Love, czy udało Ci się jeszcze dodatkowo ugrać darmowy numer?
 #1076159  autor: MaziSM
 15 lip 2019, 12:28
Witam,

W sierpniu kończy mi się Orange Love, telefon stacjonarny, internet, tv oraz telefon komórkowy, za które płace niespełna 100 zł.

Chce zrezygnować z TV i telefonu stacjonarnego żeby pozostać przy internecie domowym oraz abonamencie komórkowym. W salonie oraz poprzez infolinie oferuje się mi to za 80 złotych.

Czy wypowiedzenie umowy coś da? i ewentualnie co ktoś przy podobnych warunkach otrzymał ?

Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc
 #1076454  autor: tampl1
 18 lip 2019, 19:49
kiedy mogę złożyć wypowiedzenie oragne do końca umowy zostało mi około 4 miesięcy. W salonie poinformowano mnie że 2 m-ce przed końcem umowy. Ponadto Pani zapytała mnie czy chcę zrezygnować z numeru telefonu. Co to znaczy
 #1077366  autor: Grzech89
 29 lip 2019, 20:25
Składasz wypowiedzenie umowy wiec musisz określić czy numer ma być zdezaktywowany czy przejść w ofertę na kartę. A kiedyś najlepiej było zgłosić się do przejścia na kartę u konkurencji wtedy Orange miał w systemie info o przejściu i dawało się coś ugrać.
 #1077443  autor: mzeromski
 30 lip 2019, 13:56
na początku września kończy mi się umowa w Orange.
mam u nich 3 numery telefonów.
planowałem przedłużenie z telefonami :
Samsung galaxy s10 x2 i do tego iphone 8.
ale trochę wyrwało mnie z butów gdy Pani mi krzyknęła ponad 500zł miesięcznie przy 24 miesiącach...
na 36 miesięcy za to nadal mało ciekawie bo 375zł..
czy ktoś jest może w podobnej sytuacji i wie gdzie w tej chwili jest szansa wynegocjować jakieś lepsze ceny ? bo powiem szczerze nie uśmiecha mi się przedłużać samych abonamentów a telefony kupować w sklepie na raty...
wiem że kody na abonament w Orange już dawno się pokończyły , Duk ostatnio do mnie zadzwonił to Pani mi kazała kupić telefon gdzie indziej...
myślałem też nad ofertą jakąś rodzinną ale tam wcale telefony nie wychodzą taniej... co byście poradzili ?
 #1077506  autor: piotraaa
 31 lip 2019, 11:31
Aktualnie końzcy mi sie umowa na Smart plan lte wspólny na 3 numery, plus rozmowy na stacjonarki za 52,69zł.
Jest możliwość przedłużenia tego planu?
Nie ma go w ofercie już, a po zakończeniu lojalki abo wróci mi na 2 miesiące do pełnej kwoty, coś około 115zł bez rozmów ze stajconarnymi.
Nowe oferty to 92zł za to samo plus trochę więcej internetu.
Są jakieś możliwości?
Jeśli nie ma nic ciekawego, to chyba taniej będzie przejść na prepaid po zakończeniu umowy.
Dwa numery kończą mi się około połowy sierpnia wraz z końcem z przedłużenia umowy, główny 23 października.
 #1077534  autor: JFK2016
 31 lip 2019, 17:39
Grzech89 pisze:
29 lip 2019, 20:25
A kiedyś najlepiej było zgłosić się do przejścia na kartę u konkurencji wtedy Orange miał w systemie info o przejściu i dawało się coś ugrać.
Teraz też się robi w ten sposób (Orange ma lepszą motywację do szukania kompromisowego rozwiązania- bo raz starci nr, dwa konkurencja zyska nowego klienta :) ).
 #1077587  autor: tampl1
 01 sie 2019, 06:34
Najlepiej z miesiąc przed końcem umowy złożyć wypowiedzenie i potem odwołać je. Będą mieli czas by się zastanowić co zaoferować. Mi proponowali na 3 nr tel abo za 70 zł 46 gb internetu reszta no limit
 #1077594  autor: piotrzet
 01 sie 2019, 07:52
A co ty chciałeś dostać 2 flagowce za 1zł? Jeśli myślisz, że gdzieś taniej dostaniesz tak drogie telefony to się grubo mylisz. Jeśli dla ciebie te 500 czy 400 zł to za drogo to weź inne modele. Po za tym oferta na 3 lata jest w ogóle nie opłacalna, bo różnica jak widać niewielka.

https://www.speedtest.net/result/a/6235774785.png
  • Strona 664 z 675
  • 1
  • 662
  • 663
  • 664
  • 665
  • 666
  • 675
  • 1
  • 662
  • 663
  • 664
  • 665
  • 666
  • 675