DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 574 z 675
  • 1
  • 572
  • 573
  • 574
  • 575
  • 576
  • 675
 #953842  autor: Vieslav
 03 paź 2017, 10:36
zielony71 pisze:W dodatku kupując taniej doładowania można zejść do około 21 zł/m-c.
A wykonując większość połączeń wewnątrz sieci można zejść do 9zł/miesiąc :-). Do odłączenia numeru pozostało mi niewiele ponad miesiąc. DUK cały czas dzwoni z tą samą, beznadziejną ofertą.
 #953843  autor: light7
 03 paź 2017, 10:52
P1otr_PL pisze:Witam. Kończę w okolicach 10 października bieżącego roku. Nie pisałem żadnego wypowiedzenia i jest tak- plan Standardowy, czyli to co ze stronki za 39.99- 10GB internetu, 2.02 w UE, wszystko no limit. NIE chcą obniżyć abonamentu. Propozycja jest taka- zniżka na ratę za telefon 5 złotych, albo 3 miesiące nie płacę abonamentu jedynie ratę za telefon. Lipnie mi to wygląda. Co radzicie? Składać wypowiedzenie? Zależy mi na tym numerze.
Nie składaj wypowiedzenia tylko przenieś numer do Plusha na kartę. Za 25 zł. miesięcznie masz pakiet z pełnym no-limitem krajowym i 10 GB internetu. Dodatkowo za przeniesienie numeru przez pierwsze 3 miesiące płacisz połowę ceny za pakiet. A co najważniejsze nie musisz pamiętać o każdorazowym uruchomieniu pakietu bo odnawia się on automatycznie (trzeba tylko mieć środki na koncie). A jak Ci się nie będzie podobało (np. okaże się że masz gorszy zasięg) to zawsze możesz przenieść numer gdzie indziej ( w końcu to prepaid).

Telefon zawsze możesz kupić np. w Euro Rtv Agd w 20 ratach 0%. Praktycznie każdy model będzie tańszy niż ten sam kupiony na raty w Orange.
 #953885  autor: Symulant
 03 paź 2017, 14:23
Vieslav pisze:DUK cały czas dzwoni z tą samą, beznadziejną ofertą.
Co Ci proponują?
zielony71 pisze:W dodatku kupując taniej doładowania można zejść do około 21 zł/m-c
Przenosząc numer na dzień do innej sieci i wracając z powrotem do Orange na kartę można dostać no-limit z 35GB za 28, lub jak mówisz za 21PLN jak się dobrze doładowanie znajdzie.
 #953898  autor: kokos-
 03 paź 2017, 15:40
light7 pisze:.

Telefon zawsze możesz kupić np. w Euro Rtv Agd w 20 ratach 0%. Praktycznie każdy model będzie tańszy niż ten sam kupiony na raty w Orange.
Wujek dobra rada.
Nie każdy ma możliwość wziecia telefonu w euro rtv lub nie chce.
Nie kiedy wychodzi tak samo przepaid i raty.

Ja bym sie wstrzymal na miejscu kolegi do czarnego piątku ewentualnie do świąt.
 #953957  autor: Symulant
 03 paź 2017, 19:02
P1otr_PL pisze:Witam. Kończę w okolicach 10 października bieżącego roku. Nie pisałem żadnego wypowiedzenia i jest tak- plan Standardowy, czyli to co ze stronki za 39.99- 10GB internetu, 2.02 w UE, wszystko no limit. NIE chcą obniżyć abonamentu. Propozycja jest taka- zniżka na ratę za telefon 5 złotych, albo 3 miesiące nie płacę abonamentu jedynie ratę za telefon. Lipnie mi to wygląda. Co radzicie? Składać wypowiedzenie? Zależy mi na tym numerze.
Potrzebujesz nowy telefon? Jeśli tak to na np najdroższe Smartfony chyba T-Mobile ma najlepszą ofertę jeśli weźmiemy pod uwagę 6 miesięcy za 1 zł przy przeniesieniu.
Jeśli może być oferta bez telefonu to Plusy, NJU albo prepaid (karta)
 #954062  autor: P1otr_PL
 04 paź 2017, 09:24
Symulant pisze:
P1otr_PL pisze:Witam. Kończę w okolicach 10 października bieżącego roku. Nie pisałem żadnego wypowiedzenia i jest tak- plan Standardowy, czyli to co ze stronki za 39.99- 10GB internetu, 2.02 w UE, wszystko no limit. NIE chcą obniżyć abonamentu. Propozycja jest taka- zniżka na ratę za telefon 5 złotych, albo 3 miesiące nie płacę abonamentu jedynie ratę za telefon. Lipnie mi to wygląda. Co radzicie? Składać wypowiedzenie? Zależy mi na tym numerze.
Potrzebujesz nowy telefon? Jeśli tak to na np najdroższe Smartfony chyba T-Mobile ma najlepszą ofertę jeśli weźmiemy pod uwagę 6 miesięcy za 1 zł przy przeniesieniu.
Jeśli może być oferta bez telefonu to Plusy, NJU albo prepaid (karta)
Wiesz. Gdybym nie potrzebował telefonu- nie było by problemu. :) Jakoś sobie bym poradził. Mamy w domu 3 umowy, przedłużałem z DUK nie raz (T-mobile, Play), ale... w Orange nigdy, więc dlatego pytam. Zaoferowano mi iPhone 8Plus za 999 brutto i do tego abonament Standardowy z zawartą ratą ratą w kwocie157 (też brutto, upust 5zł). Szału nie ma, bo jedynie albo 5 złotych z raty zdejmą, albo 3 miesiące płacę samą ratę za telefon. W zasadzie na jedno wychodzi. No nic. Chyba poczekam jeszcze chwilkę.
 #954084  autor: liz747
 04 paź 2017, 11:09
Jeśli mogę coś doradzić, to ja brałam w piątek 2x iPhone 8 Plus, wyszło mnie to bardzo korzystnie (de facto telefony taniej niż na rynku nawet z ratami 0%)


Co prawda brałam Orange Love, bo kończyła mi się umowa z poprzednim dostawcą tv i internetu, więc wyszło naprawdę ok:

Abonament Wspólny (numer główny) mimo umowy do kwietnia 2019 wszedł mi w Orange Love jako przedłużenie, 109,99 za pakiet ze światłowodem do 300mb, do tego wpłata własna za telefon 149zł i miesięcznie x24 rata 152 zł (za sam telefon wychodzi równe 200zł taniej całościowo niż cena rynkowa)

Do tego dobrany abonament za 19,99 (początkowa cena 39,99, ale zrabatowana dzięki Orange Love o - 20zł) na 36miesięcy (abonament brany na rodzica, więc jemu bez różnicy czy na 24 czy na 36, a w Orange zostajemy na pewno z różnych względów), 0zł na start, rata za telefon 107zł, finalnie telefon wychodzi 100zł taniej niż na rynku.

Jeśli ktoś chce brać iPhone to najbardziej opłaca się wziąć w Orange Love dołączając swój dotychczasowy abonament, wtedy abo wychodzi 0zł i dostajemu 10gb internetu za przedłużenie (dla nowych numerów jest 5gb).
 #954098  autor: liz747
 04 paź 2017, 11:53
Cóż, okazja nie okazja, wszystko zależy od potrzeb ;) Ja tylko mówię, jaka oferta jest w Orange na iPhone, bo ktoś tu pytał parę postów temu - napisałam co Ja wzięłam, a ile to finalnie wyjdzie ŁĄCZNIE to już inny temat. Ja potrzebowałam tyle usług i urządzeń, jesli ktoś potrzebuje samego abo, albo abo z tanim telefonem - mój post go nie dotyczy. Nie rozumiem tego sarkazmu.
 #954376  autor: P1otr_PL
 05 paź 2017, 09:45
Generalnie chodzi mi o to, czy na chwilę obecną jedyne co można ugrać przy przedłużaniu jednego numeru (bez złożonego wypowiedzenia) to:
a) albo -5zł na racie
b) albo 3 abonamenty gratis
?????
 #954381  autor: light7
 05 paź 2017, 10:29
P1otr_PL pisze:Generalnie chodzi mi o to, czy na chwilę obecną jedyne co można ugrać przy przedłużaniu jednego numeru (bez złożonego wypowiedzenia) to:
a) albo -5zł na racie
b) albo 3 abonamenty gratis
?????
Na chwilę obecną z tego co wiem od innych użytkowników to są to "najlepsze" warunki przedłużeniowe. Niektórzy konsultanci dają je bez złożonego wypowiedzenia, niektórzy ze złożonym wypowiedzeniem a niektórzy dają tylko taka ofertę jak jest na stronie Orange.
 #954396  autor: Symulant
 05 paź 2017, 11:19
P1otr_PL pisze: a) albo -5zł na racie
b) albo 3 abonamenty gratis
?????
Nie wiem jak z ratą za tel, ale te 3 miesiące gratis co to max co usłyszałem jeśli chodzi o jakikolwiek upust z abonamentu. O żadnym procentowym rabacie nie było mowy.
Obecnie jest delikatnie mówiąc słabo. Przeczekaj 2, 3 miesiące może na przełomie roku coś się ruszy. Albo zmień sieć.
 #954397  autor: Vieslav
 05 paź 2017, 11:22
P1otr_PL pisze: Generalnie chodzi mi o to, czy na chwilę obecną jedyne co można ugrać przy przedłużaniu jednego numeru (bez złożonego wypowiedzenia) to:
a) albo -5zł na racie
b) albo 3 abonamenty gratis
light7 pisze:Na chwilę obecną z tego co wiem od innych użytkowników to są to "najlepsze" warunki przedłużeniowe.
To są jedyne warunki przedłużeniowe. Za niecały miesiąc wyłączą mi numer i niczego więcej, poza -5zł na racie albo 3 miesiące abonamentu gratis nie dostałem. Oczywiście dochodzi jeszcze zwiększony pakiet internetu zgodnie z tym, co jest na www dla osób przedłużających umowę.
 #954399  autor: derik
 05 paź 2017, 11:26
Mam pytanie, czy w trakcie wypowiedzenia mogę przenieś numer do innej sieci ? Chodzi o to, że jak nie dostanę po złożeniu wypowiedzenia dobrej oferty, to pod koniec umowy czmychnąć od pomarańczowych. :lol:
 #954400  autor: Vieslav
 05 paź 2017, 11:32
Pytałem o to samo kilka stron wcześniej. Jeśli złożysz wypowiedzenie a potem dyspozycje na przeniesienie numeru do innej sieci, a ktoś pomyli się o 1 dzień, to stracisz numer. Na moim przykładzie: jeżeli mam datę wyłączenia numeru wyznaczoną na 15 listopada, to kiedy ma trafić do nowej sieci: 15 listopada czy 16 listopada? 16 listopada już będzie nieaktywny, a jak mi przeniosą w nocy z 14 na 15 listopada to zapłacę karę za przedterminowe zerwanie umowy (za jeden dzień :lol: ). Najlepiej złożyć wypowiedzenie w Orange z dyspozycją przeniesienia numeru na kartę a następnie przenieść numer.
 #954410  autor: qaz
 05 paź 2017, 12:18
Ja wczoraj zleciłem przeniesienie do t-mobile z linka zielonego i wybrałem, że chcę przenieść z końcem umowy terminowej, który u mnie wypada na koniec grudnia. Dzięki temu nie musze iść do salonu składać wypowiedzenia. Jeśli orange się opamięta i zaproponuje w końcu jakąś dobrą ofertę to może u nich zostanę, ale na razie się na to nie zanosi. Mam tylko jeden numer i chciałbym iphone 8, ale Orange nie daje na niego żadnego rabatu i jeszcze każe sobie płacić abonament 39,90 gdzie ten sam pakiet w t-mobile mam za 25 zl i do tego 3 msc za 0 zl. U operatorów wirtualnych jest jeszcze taniej... Ta ich nowa oferta to jakiś ponury żart
 #954415  autor: Symulant
 05 paź 2017, 12:25
Vieslav pisze:...Najlepiej złożyć wypowiedzenie w Orange z dyspozycją przeniesienia numeru na kartę a następnie przenieść numer..
Złożenie wypowiedzenia z dyspozycją przeniesienia numeru na kartę skutkuje najczęściej brakiem jakiejkolwiek oferty dla abonenta. Ponieważ pozostajesz w Orange tylko w innej ofercie. Wówczas wiadomo, że zależy Ci na numerze i nie muszą Cię zbytnio kusić żeby Cię przekonać do sieci.
 #954444  autor: qaz
 05 paź 2017, 13:11
Dokładnie, lepiej przenieść numer do innej sieci, a później ewentualnie wrócić. Dla przenoszących oferty zwykle są lepsze.
 #954451  autor: derik
 05 paź 2017, 13:48
Vieslav pisze:Pytałem o to samo kilka stron wcześniej. Jeśli złożysz wypowiedzenie a potem dyspozycje na przeniesienie numeru do innej sieci, a ktoś pomyli się o 1 dzień, to stracisz numer. Na moim przykładzie: jeżeli mam datę wyłączenia numeru wyznaczoną na 15 listopada, to kiedy ma trafić do nowej sieci: 15 listopada czy 16 listopada? 16 listopada już będzie nieaktywny, a jak mi przeniosą w nocy z 14 na 15 listopada to zapłacę karę za przedterminowe zerwanie umowy (za jeden dzień :lol: ). Najlepiej złożyć wypowiedzenie w Orange z dyspozycją przeniesienia numeru na kartę a następnie przenieść numer.
Dzięki :)
  • Strona 574 z 675
  • 1
  • 572
  • 573
  • 574
  • 575
  • 576
  • 675
  • 1
  • 572
  • 573
  • 574
  • 575
  • 576
  • 675