DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 654 z 675
  • 1
  • 652
  • 653
  • 654
  • 655
  • 656
  • 675
 #1033310  autor: adiamo
 05 lis 2018, 09:15
witam,
żonie kończy się umowa w połowie grudnia, była zniżka 30% na smart plan.
Pytanie co dalej, czy przepisać numer na mnie(mam już abo wspólny 3nr. i internet lte)czy przedłużać z tym co dają?
na tą chwile zaproponowali abo standardowy za29,99 +10gb neta.
Pytanie czy jak przepiszę numer na siebie to można będzie dostać 20zł rabatu i do tego rabat?
Moje numery są do wiosny 2020.

Pozdrawiam
Adam
 #1033335  autor: zielony71
 05 lis 2018, 10:12
strzykawa1 pisze:Jak ktoś chce usłyszeć co można max uzyskać to zapraszam na priv :)
Co się tak wstydzisz, napisz tutaj ;-)
adiamo pisze:witam,
żonie kończy się umowa w połowie grudnia, była zniżka 30% na smart plan.
Pytanie co dalej, czy przepisać numer na mnie(mam już abo wspólny 3nr. i internet lte)czy przedłużać z tym co dają?
na tą chwile zaproponowali abo standardowy za29,99 +10gb neta.
Pytanie czy jak przepiszę numer na siebie to można będzie dostać 20zł rabatu i do tego rabat?
Moje numery są do wiosny 2020.

Pozdrawiam
Adam
Chyba najlepiej będzie przepisać i dołączyć do wspólnego.
 #1033336  autor: adiamo
 05 lis 2018, 10:16
witam zielonego71,
pytanie techniczne co dalej z rabatem ooe, umowa na lte dla domu do 8/2019, a numery do stycznia i maja 2020.
co będzie można zrobić żeby nie wpaść na pełny abo?
Pozdrawiam
Adam
 #1033341  autor: strzykawa1
 05 lis 2018, 11:04
adiamo pisze:witam zielonego71,
pytanie techniczne co dalej z rabatem ooe, umowa na lte dla domu do 8/2019, a numery do stycznia i maja 2020.
co będzie można zrobić żeby nie wpaść na pełny abo?
Pozdrawiam
Adam

Ooe zostaje nawet jak internet wejdzie na czas nie określony, więc z doświadczenia mogę powiedzieć że nic się nie stanie, ten rabat zniknie dopiero wtedy gdy zrobisz ruch na stronie mobilnej.
 #1033345  autor: trancex
 05 lis 2018, 11:30
dominikzw pisze:Przypadkiem nie jest tak że rabat Ooe jest tylko na 24 miesiace???

Jak podal kolega powyzej. OOE zostaje, dopoki nic sie nie wydarzy z usluga mobilna. Zostawiajac ja na czes nieokreslony wzrasta pewnie kwota abonamentu internet lte dla domu +10zl, ale rabat ooe zostaje nienaruszony...

Co sie bardziej oplaca kazdy powinien przekalkulowac, moim zdaniem w dalszym ciagu wychodzi korzystniej z ooe.

BTW. Oplaca sie ruszac dawne abo wspolne, gdzie na jednym z numerow dodatkowych konczy sie umowa 1rok przed koncem na numerze glownym ? Taniej/lepiej chyba nie bedzie, bo z rabatem OOE wynosi 23zl z 3 numerami dodatkowymi.

Wie ktos moze jakie oferty sa dla klientow biznesowych? Nie mam na mysli tych na stronie, bo te sa slabe. Zonie w sierpniu konczy sie umowa w T-Mobile na firme , bedzie to tez mniej wiecej okres, w ktorym konczy mi sie umowa na numer glowny w abonamencie wspolnym. Posiadam jeszcze internet lte dla domu, z ktorego raczej zrezygnuje.
 #1033505  autor: JFK2016
 06 lis 2018, 00:56
Legionista842 pisze:Czy to prawda że nie ma juz biura utrzymania klienta bo mi sie konczy umowa i zero tel... A w salonie mowia ze juz nie ma tego dzialu ...
Nie prawda, ja już miałem w połowie listopada przechodzić do Play, a tu raptem w końcu października zadzwonił konsultant z bdb ofertą i zostaję w Orange :) (dodam iż wiosną miałem takich kontaktów kilka-niestety nic konkretnego i musiałem zrezygnować z LTE dla domu, straciłem OO-E, lecz nie wielka to była różnica, gdyż skończył mi się rabat 30% na internet i abonament wskoczył mi na 95zł/m-c).
 #1033543  autor: kemot82
 06 lis 2018, 06:30
Może i nie zlikwidowali DUK, ale chyba im ten dział nieco "uszczuplili" ;)
Potwierdzam to samo co Legionista842 - jedna umowa kończy się za 2 tygodnie - wypowiedziana, 2 kolejne numery z wnioskami o przeniesienie - ZERO kontaktu z DUK.
 #1034105  autor: Maco2883
 07 lis 2018, 12:25
W ogole DUK sie kontaktuje samodzielnie? Jak przedluzalem umowe 2 lata temu, to musialem samodzielnie ich wydzwonic bo 5 dni przed koncem umowy - zero kontaktu

Tak czy inaczej gdyby ktos pracowal w orange i chcial miec pewniaka na przedluzenie umowy na 2 numery to zapraszam na priv.


PS. Slyszeliscie o czyms takim ze w momencie kiedy wypowiadam umowe to bblokuje mi sie mozliwosc przeniesienia numeru? Tak mi powiedziano w salonie. Jesli chce przeniesc numer do innej sieci po zlozeniu wypowiedzenia, to musze cofnac wypowiedzenie a nastepnie pojsc do salonu tego nowego operatora ktory dopelni formalnosci.
Rzekomo w momencie gdy w systemie jest widoczne wypowiedzenie to nie inny operator nie moze zabrac numeru z orange.
 #1034322  autor: Legionista842
 08 lis 2018, 14:39
No i mam potwierdzone nie ma juz DUK od 1.5 roku .. To co ci dadza w salonie to wszystko... Ja mimo to wierze ,że jest ktoś tu z utrzymania i załatwi mi coś mam fun pack i 3 abonamenty .. Ma ktoś pomysł jak można coś z tym zrobić .. Potrzebuje canal plusy i polsat oraz multiroom . i do tego tel iphone na 36 miesiecy ...

kazdego dnia razem tworzymy historie
 #1034400  autor: Yanix
 08 lis 2018, 17:20
Legionista842 pisze:No i mam potwierdzone nie ma juz DUK od 1.5 roku .. To co ci dadza w salonie to wszystko... Ja mimo to wierze ,że jest ktoś tu z utrzymania i załatwi mi coś mam fun pack i 3 abonamenty .. Ma ktoś pomysł jak można coś z tym zrobić .. Potrzebuje canal plusy i polsat oraz multiroom . i do tego tel iphone na 36 miesiecy ...
Jak nie ma DUK jak dwa dni do mnie wydzwaniali? Wczoraj rozmawiałem z miłym panem. To, że nie mają nic ciekawego do zaproponowania to już inna sprawa...
 #1034446  autor: JFK2016
 09 lis 2018, 01:04
Legionista842 pisze:No i mam potwierdzone nie ma juz DUK od 1.5 roku .. To co ci dadza w salonie to wszystko...
Tia, a do mnie pod koniec października dzwoniła "wróżka Cecylia" i dostałem taką ofertę na której mi zależało. :)
 #1034449  autor: Maco2883
 09 lis 2018, 06:18
Legionista842 pisze:No i mam potwierdzone nie ma juz DUK od 1.5 roku .. To co ci dadza w salonie to wszystko... Ja mimo to wierze ,że jest ktoś tu z utrzymania i załatwi mi coś mam fun pack i 3 abonamenty .. Ma ktoś pomysł jak można coś z tym zrobić .. Potrzebuje canal plusy i polsat oraz multiroom . i do tego tel iphone na 36 miesiecy ...
Skad to potwierdzenie?
Z salonu? :mrgreen:

Przypominam ze salon ma w interesie rozprzestrzenianie takich informacji, po to zebys kupil abonament u nich a nie na infolini. Oni sami wyrobia statystyke a ty zaplacisz wiecej ;)

To samo z normalna infolinia sprzedazowa.
 #1034475  autor: euro01
 09 lis 2018, 07:47
JFK2016 pisze: Tia, a do mnie pod koniec października dzwoniła "wróżka Cecylia" i dostałem taką ofertę na której mi zależało. :)
strzykawa1 pisze:Jak ktoś chce usłyszeć co można max uzyskać to zapraszam na priv :)
Jakoś nikt nie mówi tutaj o tym co dostał w DUK. Wcześniej jednak ludzie zapisywali co można max otrzymać. a teraz jakaś tajemnica. Czyli jednak nie za bardzo można wierzyć, że DUK istnieje.
 #1034552  autor: zielony71
 09 lis 2018, 09:03
Po prostu nie ma się czym chwalić. Od dłuższego czasu można co najwyżej wyprosić 20% rabatu, a i o to nie jest łatwo. Telefony droższe niż w marketach. Lepiej przejść do konkurencji.
 #1034566  autor: Maco2883
 09 lis 2018, 09:37
zielony71 pisze:Po prostu nie ma się czym chwalić. Od dłuższego czasu można co najwyżej wyprosić 20% rabatu, a i o to nie jest łatwo. Telefony droższe niż w marketach. Lepiej przejść do konkurencji.
Niestety u konkurencji jest podobnie.
Jak patrze na oferty dla 2 numerow to wyglada jak zmowa cenowa. Za "sredni" pakiet w kazdej z sieci ok. 80zl.

Jedynie chyba play daje pelnoprawne 6 miesiecy bez abo przy przeniesieniu numeru.
T-mobile 10zl mniej.
  • Strona 654 z 675
  • 1
  • 652
  • 653
  • 654
  • 655
  • 656
  • 675
  • 1
  • 652
  • 653
  • 654
  • 655
  • 656
  • 675