DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 626 z 675
  • 1
  • 624
  • 625
  • 626
  • 627
  • 628
  • 675
 #981423  autor: spythere
 05 mar 2018, 15:11
Dzień dobry.
Potrzebuję rady. Dzisiaj dzwonił do mnie Pan z ofertą przedłużenia umowy która kończy się za 33 dni.
Pan słabo rozeznany w ofertach, gubił się, pewnie nowy... nieważne. |Chodzi o to że on twierdzi że mam archiwalny abo (normalna sprawa) i nie mogę podpisać aneksu na ten kończący się numer tylko muszę na wszystkie swoje abo bo mi zniżki skasują.
Obrazekhttps://imgur.com/9YX07kq
To jest bez sensu bo chce mi wcisnąć jakieś bzdury i przedłużyć umowy na wszystkich numerach, gdzie mam ponad rok abo do końca. Nie składałem wypowiedzenia ale jutro wniosek o przeniesienie numeru złożę.
 #981428  autor: reggie
 05 mar 2018, 16:11
Shande pisze:Czy trzeba od razu takim tonem? Nie lepiej i krócej wyszłoby odpowiedzieć na pytanie? Nie zawsze człowiek ma tyle czasu, żeby przestudiować kilkanaście stron wątku. Moje pytanie nie wzięło się z lenistwa lecz braku czasu. Teraz kiedy go znalazłem, przeczytałem ostatnie strony wątku i wiem, że obecnie najlepszą metodą jest przeniesienie numeru do innej sieci, kiedyś wystarczyło wypowiedzenie.
Właśnie trzeba takim tonem, żeby dotarło do wielu użytkowników, którym nie chce się poświęcić kilkunastu minut na przeczytanie wypowiedzi innych osób, którym z kolei chciało się i znaleźli czas, aby podzielić się swoją wiedzą, uwagami i doświadczeniem odnośnie przedłużenia umowy.
Shande pisze:Jeśli tak jest to ile się czeka na takie przeniesienie? Czy jest odpowiednio dużo czasu, żeby po negocjować z orange? Umowy kończą mi się jedna 3 kwietnia, druga 2 maja czy mogę zaznaczyć przy przenosinach, że chcę aby przenieśli z dniem 2 maja oba numery? Wtedy miałbym więcej czasu na negocjacje.
Swoją wypowiedzią potwierdzasz, że jednak nie przeczytałeś ze zrozumieniem ostatnich 20-30 stron wątku, bo nie zadałbyś takich pytań. A tymczasem w wielu wypowiedziach (m.in. moich, czy choćby zielonego71) masz jasno i konkretnie napisane, że składasz wniosek o przeniesienie numeru do innego operatora na kartę (absolutnie żadnych umów na abonament nie podpisujesz, bo sam sobie robisz problemy z odstąpieniem od takiej umowy i skracasz czas na negocjacje z Orange). W skrócie odpowiem raz jeszcze (żeby nie było, że jestem niemiły, choć już była o tym mowa wielokrotnie): złóż w salonie T-Mobile dwa wnioski o przeniesienie numerów do oferty na kartę (!), wybierz termin przeniesienia (np. 2 maja lub ostatni dzień okresu rozliczeniowego), od razu dostaniesz SMS'y z Orange, że dostali wnioski, a po kilku godzinach (zazwyczaj) SMS'y z T-Mobile, że Orange wraził zgodę na przeniesienie numerów. Wtedy zacznij dzwonić do DUK (szkoda czekać na ich telefon, bo możesz się nie doczekać). Scenariusze i warianty rozmów z DUK Orange masz opisane wiele razy na forum - polecam szczegółową lekturę.
spythere pisze:Potrzebuję rady. Dzisiaj dzwonił do mnie Pan z ofertą przedłużenia umowy która kończy się za 33 dni. Pan słabo rozeznany w ofertach, gubił się, pewnie nowy... nieważne. Nie składałem wypowiedzenia ale jutro wniosek o przeniesienie numeru złożę.
Pan albo nowy, albo raczej doświadczony i wiedział, co mówić żeby kolejnego nabić w butelkę.
Złóż wniosek o przeniesienie numeru do innej sieci na kartę i podczas negocjacji z DUK spróbuj (jeżeli oczywiście chcesz i jest to opłacalne) przedłużyć od razu wszystkie posiadane numery.
 #981434  autor: Shande
 05 mar 2018, 16:35
reggie pisze:Swoją wypowiedzią potwierdzasz, że jednak nie przeczytałeś ze zrozumieniem ostatnich 20-30 stron wątku, bo nie zadałbyś takich pytań. A tymczasem w wielu wypowiedziach (m.in. moich, czy choćby zielonego71) masz jasno i konkretnie napisane, że składasz wniosek o przeniesienie numeru do innego operatora na kartę (absolutnie żadnych umów na abonament nie podpisujesz, bo sam sobie robisz problemy z odstąpieniem od takiej umowy i skracasz czas na negocjacje z Orange).
Ale ja nigdzie nie napisałem, że chcę przenosić do oferty abonamentowej więc nie wiem skąd to wywnioskowałeś, wszak nie napisałem wprost, że chodzi mi o ofertę na kartę ale też nie napisałem nigdzie o ofercie abonamentowej:) Akurat przeczytałem te ostatnie 20 stron i znalazłem tam informację, że przenosi się do oferty na kartę tylko nie wiedziałem jak działa ta cała procedura "niby przenoszenia":) Ale dziękuję, że opisałeś mi to szczegółowo teraz już wiem co robić, trzeba wybrać się do salonu (choć miałem nadzieję, że uda mi się to załatwić via www).
 #981437  autor: JFK2016
 05 mar 2018, 16:48
Nie wiem kto wymyślił obecne promocje, ale tj. "dramat i żużel". One są tak skonstruowane że opłacają się jedynie tym którzy mają długie jeszcze aneksy z drogim sprzętem. Kończy mi się umowa na LTE dla domu i to co proponują (69,9 + likwidacja Orange Open Extra+likwidacja pakietu Europa) jest absolutnie nie do przyjęcia. :shock:
 #981438  autor: reggie
 05 mar 2018, 16:51
Shande pisze:Ale ja nigdzie nie napisałem, że chcę przenosić do oferty abonamentowej więc nie wiem skąd to wywnioskowałeś
Ale ja tego nie wywnioskowałem. Logiczne, że gdybyś chciał przenieść numer do oferty abonamentowej w innej sieci, to raczej nie pytałbyś o możliwości przedłużenia umowy w Orange.
Shande pisze:nie napisałem wprost, że chodzi mi o ofertę na kartę ale też nie napisałem nigdzie o ofercie abonamentowej
I właśnie dlatego dostałeś odpowiedź, że gdy chcesz przedłużyć umowę z Orange korzystając z opcji "na wniosek o przeniesieniu numeru do innej sieci", to należy wybrać ofertę na kartę zamiast podpisywać umowę na abonament, bo wtedy pojawia się następujący problem:
light7 pisze:Shande czasu nie jest dużo. Ja miałem telefon z DUK Orange po 10 dniach od podpisania umowy z T-Mobile (przez kuriera). Odstępowałem od umowy po 12 dniach od jej podpisania.
Shande - Wczytaj się m.in. w moje wypowiedzi szczegółowo opisujące dwa procesy (pod koniec stycznia br. i w połowie lutego br.) przedłużenia umów w Orange i będziesz wiedział co robić, jak rozmawiać i czego oczekiwać od DUK. Powodzenia. I oczywiście znajdź trochę czasu, aby napisać o efektach swoich negocjacji, aby także kolejni zainteresowani mogli skorzystać.
 #981460  autor: harys
 05 mar 2018, 18:22
JFK2016 pisze:Nie wiem kto wymyślił obecne promocje, ale tj. "dramat i żużel". One są tak skonstruowane że opłacają się jedynie tym którzy mają długie jeszcze aneksy z drogim sprzętem. Kończy mi się umowa na LTE dla domu i to co proponują (69,9 + likwidacja Orange Open Extra+likwidacja pakietu Europa) jest absolutnie nie do przyjęcia. :shock:
Masz rację.
Niestety mi też się kończyła ta sama oferta i wychodzilo z przedłużenia za LTE dla domu z 20 na 70 zł... Uciekłem do love 4g migrując też abo na telefon. Tak że dwa i pół roczną Umowę na telefon przedłużyłem na dwa lata.
 #981461  autor: Shande
 05 mar 2018, 18:23
reggie pisze:Shande - Wczytaj się m.in. w moje wypowiedzi szczegółowo opisujące dwa procesy (pod koniec stycznia br. i w połowie lutego br.) przedłużenia umów w Orange i będziesz wiedział co robić, jak rozmawiać i czego oczekiwać od DUK. Powodzenia. I oczywiście znajdź trochę czasu, aby napisać o efektach swoich negocjacji, aby także kolejni zainteresowani mogli skorzystać.
Czytałem ale zapewne przeczytam jeszcze raz i na pewno napiszę tu o efektach moich negocjacji:)
Mam do ogarnięcia przedłużenie umów na:
Neostradę + tv czyli wybór padnie na orange love,
4 numery z czego 2 kończą się w kwietniu i maju a 2 pozostałe za półtorej roku i rok ( plan wspólny + dodatkowy) a wiadomo, że stracę open extra więc rachunek za nie wzrośnie.
 #981471  autor: reggie
 05 mar 2018, 19:08
Shande pisze:Mam do ogarnięcia przedłużenie umów na:
Neostradę + tv czyli wybór padnie na orange love,
4 numery z czego 2 kończą się w kwietniu i maju a 2 pozostałe za półtorej roku i rok ( plan wspólny + dodatkowy) a wiadomo, że stracę open extra więc rachunek za nie wzrośnie.
Zdaje się, że Orange Love to koszt 79zł.
Dodając do tego cztery numery komórkowe, ja bym celował i próbował dostać maxa (dwukrotny rabat 2x20% i 3 m-ce za 0zł) na wszystkie cztery numery i wówczas mógłbyś ugrać całość za 87zł. W najgorszym wypadku i tak zapewne opłaca się przedłużyć te dwa numery z końcem umowy w przyszłym roku z rabatem jednokrotnym 20%, bo wtedy wyjdzie całość za 103zł. W zamian za Open Extra otrzymujesz rabat -20zł za łączenie usług w Orange, więc to raczej żadna strata.
Oblicz sobie to wszystko, a następnie próbuj, kombinuj, negocjuj z DUK i
Shande pisze:na pewno napiszę tu o efektach moich negocjacji:)
 #981555  autor: Lukaszsz
 06 mar 2018, 13:01
del
Ostatnio zmieniony 14 maja 2018, 15:40 przez Lukaszsz, łącznie zmieniany 1 raz.

Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Siemens SL45i -> Nokia 6610i -> Siemens CX65 -> Siemens S65 -> Nokia E50 -> Nokia E51 -> Nokia E52 -> Nokia E6 -> Sony Xperia L -> LG G3s -> LG G3 -> LG G6 -> LG G7 -> Asus Zenfone 8
 #981701  autor: raffde
 07 mar 2018, 09:43
Witam.
Mam pytanie. Umowa przedłuzona była rok temu. Niestety okazuje się ,że brakuje mi netu. Mam obecnie około 12,5Gb. Czy można dobrać jakaś paczkę danych za niewielkie pieniądze ?
 #981836  autor: kokos-
 07 mar 2018, 20:37
Dzwoniłem do duk i: abo 49 zl 3 meisace gratis + za tel. S9 plus rata 103 zl umowa na 36 miesiące. O rabacie na 20% przy umowe na 36 miesiecy nie darady. Tzn. Tak twierdziła. Bez doplaty.
 #981845  autor: harys
 07 mar 2018, 21:42
kokos- pisze:Dzwoniłem do duk i: abo 49 zl 3 meisace gratis + za tel. S9 plus rata 103 zl umowa na 36 miesiące. O rabacie na 20% przy umowe na 36 miesiecy nie darady. Tzn. Tak twierdziła. Bez doplaty.
Bez sensu kompletnie. Spłacasz normalnie telefon w ratach i do tego jeszcze wiążesz się na 3 lata z operatorem płacąc 2*więcej niż sam te usługi sprzedaje innym (np w nju czy prepaid, choć tam jest więcej GB)
 #981961  autor: Shande
 08 mar 2018, 13:54
Pierwsza rozmowa z duk (sam dzwoniłem):
- jeden z numerów, na który jest umowa do 7.2019 wciągnięty do orange love i umowa od teraz na 24miesiące ( 99zł)
-drugi numer, umowa została do 9.2017 - 20% rabatu (9,99zł) i umowa od teraz na 24 miesiące,
- trzeci i czwarty numer, gdzie zostały złożone wnioski o przeniesienie do tmobile, 20% rabatu czyli 2x 9,99zł).
Próbowałem, wycisnąć coś więcej ale dawano mi albo 20% rabatu na numerze albo 3 miesiące gratis. Podziękowałem więc za ofertę i powiedziałem, że się zastanowię a Pani na to, że rozmowa jest zaznaczona w systemie i na pewno nikt więcej mi nie da:)
 #981971  autor: Prezesek
 08 mar 2018, 14:22
Dzień dobry,

Posiadam w Orange pakiet Love TV+Tel+NET+Tel. komórkowy (umowa do 29 października 2019) + podłączone 6 numerów - łącznie ok. 10 usług.

Umowy na poszczególnych numerach są np. do 10-12.2019 (chociaż przedłużenie było we wrześniu..) - za całość płacę 220 zł i tutaj pytanie, czy mogę zejść jeszcze bardziej z ceny i np. przedłużyć teraz wszystko z rabatem 20%?

Mam możliwość przepisania wszystkiego na firmę, ale chyba wtedy zmienią mi taryfę+połączą konta i zmienią rabaty (nie wiem, czy w Orange można mieć ofertę prywatną na firmę łącznie z rabatami?).

Z góry dziękuję za odpowiedź. :)
 #981973  autor: lumi
 08 mar 2018, 14:28
Witam,

Mam tel w Orange, umowa już przeszła na czas nieokreślony i do tego tv z internetem w Orange światłowód. Chce do tego przenieść nr z T-mobile i dołożyć drugi internet do domu z tym ze w miejscowości gdzie nie ma światłowodu. I tu pytanie czy się to jakoś połączyć w jeden OrangeLove czy lepiej zrobić dwa oddzielne konta?
 #982027  autor: kokos-
 08 mar 2018, 18:30
Zadzwoniłem ponownie do duk i Pan powiedział że nie jest możliwe zamówienie S9 plus. Bo telefon jest w przedsprzedaży i jest dostępny tylko na stronie internetowej.
Pani wczoraj o tym nie wspominała.
 #982049  autor: reggie
 08 mar 2018, 19:50
Shande pisze:Pani na to, że rozmowa jest zaznaczona w systemie i na pewno nikt więcej mi nie da:)
A świstak siedzi i zawija w sreberka :mrgreen:
Próbuj dalej. Ja bym jeszcze złożył wnioski o przeniesienie pozostałych dwóch numerów do innej sieci na kartę z końcem okresu aktualnej umowy, po to żeby Orange miało je w systemie - wtedy większa szansa na dwukrotny rabat 2x20%. Oczywiście nie odpuszczaj też walki o 3 m-ce za 0zł na każdym numerze jeżeli już będziesz się decydował na przedłużenie.
 #982254  autor: Maniek173
 09 mar 2018, 17:34
W większości przypadków piszecie wyłącznie o usługach mobilnych, a orientuje się ktoś, czy da się ugrać rabaty przy usługach stacjonarnych (docelowo zapewne O Love + mobilnych (komórki Smart Plan LTE Wspólny, Internet mobilny LTE)?

Na infolinii standardowej dostałem ofertę:
Orange Love (tv+tel stacjonarny+neostrada 10Mb/s+ komórka) za 89 zł (bez opłaty za łącze - 10 zł) + komórka 19,99 zł + komórka 19,99 zł. Do tego przedłużenie dotychczasowego abonamentu internetu mobilnego (aktualnie: Orange Free Net - 64,91 zrabatowany do 29,93 zł) na Internet Mobilny Optymalny 19,99 zł (39,99-20 zł rabatu). Wszystko miałoby nową umowę na 24 miesiąca.

Prawdę mówiąc oferta ta w ogóle mi nie podoba się. Bo w ostatecznym rozrachunku niewiele zyskam. Czy myślicie, czy jest o co walczyć w przypadku łączenia z usługami stacjonarnymi?

Za miesiąc kończy się umowa na FunPacka - leci wypowiedzenie, a za 4 miesiące kończy się umowa na jeden telefon komórkowy, będzie wypowiedzenie lub przeniesienie (chociaż po lekturze forum - będzie przeniesienie).
 #982276  autor: harys
 09 mar 2018, 18:24
Dostałeś poprsotu standardową ofertę ze standardowej infolinii. Dzwoń do DUK, nawet bez wypowiedzenia można dostać 20% rabatu ( na wszystko oprócz love)
  • Strona 626 z 675
  • 1
  • 624
  • 625
  • 626
  • 627
  • 628
  • 675
  • 1
  • 624
  • 625
  • 626
  • 627
  • 628
  • 675