DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 671 z 675
  • 1
  • 669
  • 670
  • 671
  • 672
  • 673
  • 675
 #1083383  autor: grzegorz1982
 07 lis 2019, 19:51
Grzech89 dziękuję za podpowiedzi.
Powiedzcie mi jeszcze czy ogólnie można liczyć na rabat, bo żona dzwoniła i nic nie wskórała.

PS. zniżke za zgody też trzeba negocjować czy od razu dają? Bo domyślam się że chodzi marketing i f-v na maila czy jeszcze coś innego?
 #1083388  autor: Grzech89
 07 lis 2019, 22:27
Zniżka na zgody (marketing i elektroniczna faktura) jest domyślna, bez niej Plan Mobilny 45 kosztowałby 55zł. Jeśli żona dzwoniła to raczej nic nie zdziała, trzeba złożyć wypowiedzenie/rezygnację i to Orange dzwoni :)
 #1083629  autor: RobsonRZN
 10 lis 2019, 21:04
Witajcie. Kończy mi się umowa za 8 dni i teraz pytanie. Jeżeli umowa przejdzie na stan nieokreślony, to czy wypowiedzenie/przeniesienie będzie miało jakiś skutek?
 #1083647  autor: maleczki
 10 lis 2019, 23:19
Znajoma ma orange abonament plan komórkowy 29,99
w tym sms i mmsy i 10 GB internetu
Przejrzalem ostatnie strony wątku ale mam mętlik
Zostaje w orange bo zasięg
Pytanie co się stanie jak umowa przejdzie w nieokreślony?
Co można maksymalnie ugrać przez Dział Rezygnacji i czy konieczne jest zlecenie przeniesienia numeru ?
Czy pozostaje Flex?
aha jeden numer na koncie, nie ma możliwości łączenia usług
 #1083673  autor: Uncharted4
 11 lis 2019, 12:12
Dzień dobry! Dwa lata temu przeglądałem to forum i uznało mi się dostać dobra ofertę. I tym razem chciałbym też dostać ciekawą propozycję ale podobna sytuacje kinkt wcześniej nie opisywał więc się zarejestrowałem i postanowiłem napisać z myślą o Państwa pomocy :) . Mianowicie:
Posiadam 2 nr telefonów komórkowych i internet mobilny. Umowę ostatnio na te 3 usługi podpisywałem 2 lata temu dostałem 3 miesiące gratis i zniżki ( 2017) Umowa kończy mi się na kilka dni przed końcem miesiąca listopada.
Zwykle do mnie wydzwaniano z propozycją przedłużenia ale tym razem sytuacja się zmieniła ( bo mnie mają na "muszce") Rok temu czyli w 2018 dobrałem kolejny numer...... I tu jest problem bo umowa na czwarty numer kończy mi się w sierpniu 2020. Dostałem jakiś tam spory rabat za łączenie usług itp i właśnie jak tu Orange postraszyć że od nich odchodzę skoro w teorii stracę rabaty na ten 4 numer i opłata za sam jeden numer ( ten czwarty)będzie koło 50zl.
Jakby to w skrócie opisać bo nie pamiętam dokładnie jakie miałem zniżki i w jakiej kwocie ale wiem ile płacę powiedzmy za poszczególne numery:
Za pierwszy i drugi numer płacę w sumie39,98zl ( czyli tak jakby 19,99 na jeden numer)
Za internet 9,99zl
Za 4 numer 19,99
Jak to rozegrać by dostać dobra ofertę? Co zrobić ? Iść do salonu ( jakiego Orange czy plusa) i złożyć wypowiedzenie czy wniosek o przeniesienie? Chcialbym nadal zostać w Orange . Co jeśli nie zadzwonią, nie chce iść do Plusa, jak to idzie wtedy odkręcić. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję
 #1083683  autor: zielony71
 11 lis 2019, 14:27
Posiadacze kilku numerów w Orange mogą liczyć na warunki opisane tutaj:
https://zielony71.blogspot.com/2019/08/ ... wosci.html

Posiadacze jednego numeru raczej takiej propozycji nie dostaną, więc jeśli chcą koniecznie zostać w Orange, to Flex może być dobrym rozwiązaniem, choć warto znać minusy tej oferty:
https://zielony71.blogspot.com/2019/10/ ... kosci.html
 #1083714  autor: FanOOO
 11 lis 2019, 19:42
maleczki pisze:
10 lis 2019, 23:19
Znajoma ma orange abonament plan komórkowy 29,99
w tym sms i mmsy i 10 GB internetu
Przejrzalem ostatnie strony wątku ale mam mętlik
Zostaje w orange bo zasięg
Pytanie co się stanie jak umowa przejdzie w nieokreślony?
Co można maksymalnie ugrać przez Dział Rezygnacji i czy konieczne jest zlecenie przeniesienia numeru ?
Czy pozostaje Flex?
aha jeden numer na koncie, nie ma możliwości łączenia usług
pakierhakierxd pisze:Nic warunki się nie zmieniają ;)
ale najlepiej przeczytać umowę ;)
Ale myślę że Flex lepszy będzie :D
Najprawdopodobniej miała rabat 20% na okres 24 msc, po okresie umowy abo wzrośnie o 10 zł.
 #1083764  autor: Callmemaro
 12 lis 2019, 11:10
Nadszedł czas kombinowania z przedłużeniem umowy w orange .. na umowie mam 2 numery z końcem obowiązywania na 20.01.2019r. + 1 numer na kartę. Dzwoniłem dziś na infolinię i Pani proponowała jedynie 45zł (numer podstawowy) + 25zł (drugi numer) czyli standardowa oferta ...

z tego co tu trochę poczytałem żeby coś utargować to jak zawsze trzeba złożyć wypowiedzenie lub wniosek o przeniesienie...
i teraz pytanie ... bezpieczniej jest pewnie złożyć samo wypowiedzenie? - termin do 20 stycznia daje trochę czasu na telefon z DUK ...
a jak wygląda sprawa z przeniesieniem? - przyznam że nigdy z tego nie korzystałem .. do jakiej sieci przenosić żeby najłatwiej to odkręcić i jakie tu są terminy na odkręcenie tematu żeby się finalnie nie przenieść a utargować coś z "DUK"?
Jak ktoś może to poratujcie dobrą radą ;-)
 #1083832  autor: perdos1
 13 lis 2019, 02:01
Dlaczego bezpieczniej? Zarówno wypowiedzenie jak i wniosek o przeniesienie możesz w każdej chwili wycofać. Sieć nie ma znaczenia, ważne żeby przenosić do oferty na kartę, bo wtedy nie podpisujesz żadnej umowy.

Najpóźniej 2 dni przed jego realizacją możesz zablokować przeniesienie. Pytanie tylko, po co? Zostając w Orange w standardowej ofercie zostaniesz z bardzo nieopłacalną ofertą. Lepiej się przenieść i wybrać ofertę konkurencji.
 #1083843  autor: adiamo
 13 lis 2019, 12:30
Witam
Jak rozegrać sprawę przedłużenia umowy:
Posiadam Lte dla domu umowa zakończyła się po koniec sierpnia , obecnie kwota ok 80 zł
- 2 numery dodatkowe umowa do stycznia 2020
- numer główny niestety umowa do maja 2020
Na teraz proponują to wszystko spiąć razem za 130 zł
Wydaje mi się za drogo.
Czy jest sens zgłosić wypowiedzenie/przeniesienie tych 2 numerów dodatkowych ???
Czy to coś pomoże w uzyskaniu lepszej ofert ?
Pozdrawiam
Adam
 #1083896  autor: tonasa
 13 lis 2019, 21:22
zielony71 pisze:
07 lis 2019, 16:37
Obawiam się że posiadacze tylko jednego numeru w Orange nie mają co liczyć na maksymalny rabat.
Nie tylko jednego numeru. W moim przypadku wniosek o przeniesienie 3 numerów do innej sieci nic nie dał. Pani z DUK podczas kilkukrotnych rozmów zarzekała się, że nie mają podwójnych rabatów, a nawet o czymś takim nie słyszała. W związku z tym, że poprzednio za 3 numery (no limit, 130 GB) płaciłem łącznie 20 zł decyzja mogła być jedna. Zmiana sieci.
Dodam, że oprócz 3 nr komórkowych mam jeszcze 2 usługi stacjonarne. W tej sytuacji, jak tylko będzie to możliwe, z nimi też przechodzę do konkurencji.
 #1084142  autor: dudezm
 18 lis 2019, 07:37
Zobaczymy co wyjdzie u mnie.
Złożyłem przeniesienie do Virgin na kartę 4 numerów z terminem początek lutego 2020 (wtedy kończy mi się umowa na główny numer w LTE Wspólnym). Pozostałe numery już po umowie. Dziś lub jutro powinien być kurier z papierami. No i czekam na ruch Orange.
 #1084228  autor: Callmemaro
 19 lis 2019, 09:29
Napiszę tak ... już miałem w zeszłym tygodniu zacząć akcję przenoszenia numerów do innej sieci aby coś wynegocjować przy przedłużeniu umowy z orange ... tj pisałem wyżej 2 numery w abo i jeden na kartę... nawet zadzwoniłem na infolinię aby podpytać na co mogę liczyć ale za dwa numery Pani zaśpiewała mi standardową ofertę 45+45-20 ... nie liczyłem tym samym na następujący rozwój sytuacji :
... w zeszły czwartek zadzwoniła do mnie Pani z infolinii i na start zaproponowała mi obniżkę po 10zł na dwa numery w planie 45 co dawało końcową opłatę 50zł i właściwie na tą ofertę się zgodziłem ale chciałem poczekać do black friday w kontekście dobrania jednego urządzenia w jakiejś lepszej cenie ... Sympatyczna Pani przeprowadziła jakieś wewnętrzne konsultacje i zaproponowała jeszcze po 10 zł na abo co przy przeniesieniu numeru na kartę do abo dało w sumie łączny rachunek 25+15+25=65zł - 3 plany mobilne 45 w tym dwa przedłużenia i jedno przeniesienie z karty do abo ... oczywiście brak aktywacji dla przeniesienia z karty oraz darmowa wysyłka kurierem.
Pani jak twierdziła nie dzwoniła z DUK czy jak się tam teraz nazywają lecz z normalnej infolinii, w związku z czym miałem pewne obawy czy umowa dojdzie do skutku w formie przedstawionej w rozmowie telefonicznej ale dzisiaj dostałem już aneks do umowy potwierdzający powyższe ustalenia ... jak dla mnie bomba ... żadnych wypowiedzeń czy przeniesień numeru i 65zł za 3 numery na dwa lata w planie mobilnym 45 i jeszcze oprócz pakietu 5gb za przedłużenie umowy na 2 i 3 numerze dostałem 3gb za łączenie usług także ... gdzie tu jest haczyk?

pozdrawiam,

Marek
 #1084230  autor: perdos1
 19 lis 2019, 09:48
@Callmemaro
Jaka bomba? 65 zł za 3 numery to 21,67 zł za numer. Nie jest to dobra oferta, w innych sieciach można dostać lepsze warunki bez żadnych negocjacji. Dostałeś podwójny rabat na pierwszy numer i pojedynczy rabat na drugi numer. Mogłeś spokojnie dostać też podwójny rabat na drugi numer. Wtedy łączna opłata wyniosłaby 55 zł.
 #1084231  autor: Callmemaro
 19 lis 2019, 10:02
perdos1 pisze:
19 lis 2019, 09:48
@Callmemaro
Mogłeś spokojnie dostać też podwójny rabat na drugi numer
jak czytam na tym forum i na blogu @zielony71 , że do niektórych DUK nie dzwoni nawet przy złożonych wypowiedzeniach czy wnioskach o przeniesienie numeru to ponownie napiszę : dla mnie to bardzo dobra oferta ... jak ktoś chce urwać więcej to oczywiście może próbować ... mi po prostu szkoda czasu i nerwów na takie procedury ;-)
 #1084232  autor: zielony71
 19 lis 2019, 10:10
Gdyby infolinia faktycznie miała możliwość przyznawania podwójnych rabatów, to była by to ważna informacja. Podejrzewam jednak, że dali pojedyncze rabaty, z tym że także na ten numer przeniesiony z karty.
Możesz to sprawdzić? Faktycznie jest w jednym z aneksów podwójny rabat?
 #1084234  autor: Callmemaro
 19 lis 2019, 10:21
zielony71 pisze:
19 lis 2019, 10:10
Gdyby infolinia faktycznie miała możliwość przyznawania podwójnych rabatów, to była by to ważna informacja. Podejrzewam jednak, że dali pojedyncze rabaty, z tym że także na ten numer przeniesiony z karty.
Możesz to sprawdzić? Faktycznie jest w jednym z aneksów podwójny rabat?
a więc tak to wygląda:
1 numer (opłata 25zł) rabat 10 zł za przedłużenie umowy + rabat 10 na abonament
2 numer (opłata 15zł) rabat 10 zł za przedłużenie umowy + rabat 20 zł za łączenie usług
3 numer - przeniesieniony z karty (opłata 25zł) - rabat za łączenie usług 20zł
  • Strona 671 z 675
  • 1
  • 669
  • 670
  • 671
  • 672
  • 673
  • 675
  • 1
  • 669
  • 670
  • 671
  • 672
  • 673
  • 675