Strona 1 z 1

Przejście z Ery do Playa. Haczyk??

Post:21 cze 2011, 21:35
autor: arfi
Cześć.
Witam wszystkich, jestem tu nowy. Pozdrawiam więc wszystkich :)
Płacę dość dużo za komórkę. Mam 5 abonamentów w erze, od 40 do 100 kilkudziesięciu/m-c. Zdarza mi się je sporo przekroczyć.
Dzwonią do mnie z play'a z ofertą. Proponują za 130 pln (-10% za przejście) ponad 1000 minut do wszystkich oraz dodatkowo gratis do playa i na stacjonarne.
Dzisiaj zadzwoniła pani z ery ze swoją ofertą. Oczywiście znacznie gorszą. Gdy powiedziałem jej o ofercie playa, stwierdziła, że minuty darmowe są dopiero po zejściu pakietu darmowych minut, oraz że w umowie jest klauzula o możliwości podniesienia abonamentu w trakcie umowy. Nie omieszkała dodać, że tak się na pewno stanie :), bo ble, ble, ble.
Jak jest naprawdę?
Pozdrawiam, ac.

Post:21 cze 2011, 22:13
autor: thonka
z tego co wnioskuje to oferta firmowa?
jezeli tak to w tmobile mozna dostac duze rabaty jak im sie pomarudzi od 30 do nawet 50% w zaleznosci od oferty.
arfi pisze:oraz że w umowie jest klauzula o możliwości podniesienia abonamentu w trakcie umowy.
jeszcze tymi bzdurami strasza ludzi? :D

nawet jezeli to wg. prawa telekomunikacyjnego przysluguje Ci prawo do odstapienia od umowy bez kary przy kazdej podwyzce nie wynikajacej bezposrednio ze zmiany przepisow prawa. o ile dobrze pamietam gwarantuje to art. 61 prawa telekomunikacyjnego.

co do play - darmowe polaczenia w sieci i na stacjonarne sa przed minutami wliczonymi w abonament. dodatkowo dostaniesz 250mb.

Post:22 cze 2011, 08:15
autor: pakierhakierxd
Też słyszałem gdzieś o tym co ci w t-mobile powiedzieli ale się tym nie przejąłem bo to głupstwa a nawet już pamiętam gdzie w orange.

Post:22 cze 2011, 11:48
autor: arfi
Dzięki. Czyli nie mam się czym przejmować. W erze, cze też t cośtam jestem przez zasiedzenie, czytaj z lenistwa. Teraz jednak z pewnością się wyniosę.

[ Dodano: 2011-06-22, 11:51 ]
A co do telefonu, ja myślę o htc desire s. Teraz mam hd2, trochę duży. Pozostałe aparaty będą wybierać pracownicy. I tu może macie jakieś typy? Abonament ok 50-60pln. Nie znam szczegółowej oferty.

Post:22 cze 2011, 12:59
autor: thonka
arfi pisze:A co do telefonu, ja myślę o htc desire s. Teraz mam hd2, trochę duży. Pozostałe aparaty będą wybierać pracownicy. I tu może macie jakieś typy? Abonament ok 50-60pln. Nie znam szczegółowej oferty.
nie ten dzial.