DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?

 #473  autor: Sirmark
 25 sty 2005, 18:24
WitekT pisze:Czy ja wiem... Te darmowe weekendy i wieczory to fajna sprawa. :)
moze kiedys tak, ale teraz to smiem watpic..
kosztuje to 60 pln to dosc sporo za taka usluge


o zaletach wiem.. ale smiem twierdzic ze wiele osob bioracych te usluge
na poczatku wydzwoni wartosc 60 pln, ale pozniej bedzie "doplacac" do tej uslugi.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #477  autor: jastrzomb_nocny
 25 sty 2005, 19:07
SirmarK pisze:
WitekT pisze:
moze kiedys tak, ale teraz to smiem watpic..
kosztuje to 60 pln to dosc sporo za taka usluge
Zgadzam się z przedmówcą, wystarczy policzyć że to 153 minuty sporo jak dla mnie tym bardziej że dopiero po 21 lub w weekendy. W tym okresie nbajczęściej spotykamy się już z naszymi najbliższymi lub bliskimi więc nei ma za bardzo do kogo dzwonić na długie ploty.
Ale brzmi ładnie darmowe wieczory i weekendy ;-)

 #483  autor: Irek
 26 sty 2005, 13:02
No prosze Idea obniży ceny po tym jak Era wprowadziła nowe taryfy, no i Heyah też chyba obniży!

:)

 #484  autor: WuWojtas
 26 sty 2005, 13:10
Ceny w Idei za rozmowy mogłyby w ostateczności zostać, ale przydałaby się totalna obniżka cen słuchawek!!!

8) Wojtek 8)

 #485  autor: WitekT
 26 sty 2005, 13:44
Prędzej spodziewasz się obniżki cen połączeń. Na całym świecie odchodzi się od subsydiowania aparatów.

 #490  autor: WuWojtas
 26 sty 2005, 21:28
..i właśnie tego się boję :!: Nigdy nie podpiszę umowy na 24 m-ce jak nie dostanę taniej telefonu :evil: Nawet na allegro będzie ciężko coś dobrego kupić. Paranoja :?

8) Wojtek 8)

 #491  autor: Irek
 26 sty 2005, 21:52
CENY TELEFONÓW NIE SĄ NAJGORSZE W IDEI. ZAWSZE MOŻNA SOBIE KUPIĆ FONA NA RATY W JEDNEJ ZE SIECI DILERÓW PLUSA. ENY JESZCZE SPADNĄ!

 #518  autor: Bartosz
 28 sty 2005, 11:27
tak przeglądałem regulamin EraKomfort i moim zdaniem oferta np. Komfort 80 minut z telefonem np. K700 za 600 zł brutto to całkiem przyzwoita oferta bo 80 minut na rozmowy i 39 gr za min do ERy/Heyah i na stacjonarne mi się nawet podoba .

Pakiety darmowych rozmów - z ograniczeniami do 2000 minut - hmm czyli po 100 minut dziennie przy darmowych wieczorach to niezbyt wiele / no jezeli ktoś nastawiał się na to ze bedzie gadał po kilka godzin dziennie

najciekawsze co jest na stronie ww.era.pl to porównanie kosztów telefonu w sieci Era i abonamencie Komfort ze stacjonarnym - fajne


ale za to oferta biznes jest całkiem super - oferta rozmów porannych - tylko czemu tego nie zaoferowali dla Klientów indywidualnych ?

ale wiocha bo nadal trzeba płacić za Eranet i nawet nie ma możliwości wykupienia większej skrzynki ( no PLUS jest pod tym względem dużo lepszy)

 #530  autor: Bartosz
 28 sty 2005, 17:37
i d@@a :evil:

mam gdzieś tą ERA bo ona chyba ostatnio zwariowała

nie może PAn na dzień dzisiejszy przedłużyć umowy na warunkach Era Komfort ? :shock: czy oni są normalini ? 6 lat człowiek z nimi się urzera a oni takie nr robią ?

Ale jak się policzy to się okazuje ,że oferta nie jest taka super no chyba że porównamy ją do poprzedniej oferty tj. oferty ERa Moja ale przy PLUS Gsm nie wygląda już tak różowo .

Niech się wypchają idę do PLUSA !!!

 #725  autor: Bartosz
 04 lut 2005, 14:52
tak mi się wydaje ,że ERA powoli widzi co się dzieje na rynku.

W zeszłym tygodniu złożyłem wypowiedzenie umowy o świadeczenie usług telekomunikacyjnych i dziś ERA złożyła następującą propozycję:
- wymiana telefonu za 50% ceny promocyjnej tj. N6230 za 349 zł brutto lub S65 za 299 zł
- taryfa JEDYNA ( zamiast obecnej MOJA 80) z sekundowym naliczaniem
- dodatkowo za to ,że się zgodzę na taką propozycję 60 min EXTRA do wykorzystania przez 2 m-ce (aneks i tel. przyślą do domu)
- na przełomie KWIECIEŃ/MAJ bezpłatna możliwość zmiany taryfy na NOWE tj. KOMFORT lub CLASSIC na warunkach lepszych niż obowiązują dla nowych abonentów

Hmmm powiem szczerze ,że tak po cichu miałem nadzieję ,że pomyślą i coś wymyślili a byłem u nich już ponad 6 lat więc widocznie im zależy a rachunki moje oscylowały średnio w okolicach 350 zł

ERA górą i tak niech zostanie !!!

 #740  autor: Sirmark
 04 lut 2005, 18:29
Bartosz pisze: - na przełomie KWIECIEŃ/MAJ bezpłatna możliwość zmiany taryfy na NOWE tj. KOMFORT lub CLASSIC na warunkach lepszych niż obowiązują dla nowych abonentów
hehe, yo, podpisz teraz umowe na 24 m-c , i czekaj sobie na nowe warunki migracji na nowe taryfy..

tylko prosze nie plakac jak znow jakis numer wykreca :roll:

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew

 #764  autor: Jasiek
 05 lut 2005, 15:31
W Erze jestem juz 5 lat.Rachunki przez ostatnie 4 lata to śrdnia około 250 zł.W zeszłym tygodniu wymieniłem kartę na SIM EKSTRA za opłata chyba 30 zł!! Teraz czytam na stronie Ery,ze niktórym takie karty dają za darmo,bo jest jakaś promocja!Ciekaw jestem dla kogo rozdają nowe kart,tzn jakim klientom?Tym co płacą dużo i regularnie czy tym co placą po 40zł miesiecznie??Ja takiej oferty nie dostałem.Jestem wsciekły na ERE i to chyba był mój ostatni aneks.

 #765  autor: art
 05 lut 2005, 16:10
Nie dziwie ci sie ze jestes wsciekly w sumie... takie wlasnie drobiazgi sa najgorsze... ja do dzis omijam z daleka salony PLUSA... raz tam wszedlem i gosc potraktowal mnie jak powietrze... minelo z 6 lat od tego incydentu a ja to pamietam do dzis... wlasnie sobie uswiadomilem ze od 6 lat nie bylem w salonie plusa (a w tym czasie kupilem chyba z 6 aktywacji) i wogole traktuje ta siec tak jakby jej nie bylo... przez taka glupote zrazili sobie klienta do siebie...


PS. PRZEPRASZAM ze zboczylem z tematu... ale musialem to powiedziec... :D

Nokia N95 8GB + Abonament w sieci Era (Nowy Komfort)

 #772  autor: Dragon
 05 lut 2005, 21:22
taie drobiazgi rzeczywiscie maja znaczenie, do mnie z Plusa przyszli sami, byli bardzo mili oferowali dobre warunki wiec sie od razu zdecydowalem.

 #775  autor: andyas
 05 lut 2005, 23:06
W okresie od 03.02..2005 r. do wyczerpania zapasów zestawów objętych niniejszą promocją lub jej odwołania, jednakże nie dłużej niż do 28.02.2005 r. (włącznie), PTC, operator sieci Era oferuje:
Myślicie że można liczyć na jakieś nowe promocyjne zestawy czy raczej na przedłużenie aktualnej oferty po 28?

 #776  autor: WitekT
 06 lut 2005, 00:17
Dużo zależy od wyników sprzedaży - jednak nie wydaje mi się, żeby były dobre. Nowe taryfy zebrały bardzo wiele krytycznych głosów - nie tylko na naszej skromnej stronie, ale i np. w Rzeczpospolitej. Sądzę, że sprzedaż będzie kiepska i pozostanie przyciąganie telefonami - czyli obstawiam raczej obniżke niż przedłużenie. I to może nawet jeszcze w tym miesiącu...

 #777  autor: andyas
 06 lut 2005, 00:45
Zastanawia mnie ilośc krytycznych głosów o nowych taryfach Ery - taryfa Era Classic w niczym nie odbiega cenowo od Jednej Idei.
Ale mam nadzieję że będzie obniżka cen telefonów, bo z obecnych cen połączeń w taryfie Era Classic jestem bardzo zadowolony i już niedługo zamierzam przedłużyć umowę o kolejne 2 lata - czekam tylko na troche tańsze telefony (a w szególności chodzi mi o Nokię 6230).

 #781  autor: WitekT
 06 lut 2005, 11:53
No, oberwało się głównie Komfortowi, a Classikowi w kontekście tego, że przechodząc ze starych taryf trzeba wybrać większy abonament - dużo większy, niż do tej pory się miało (np. "40").

 #784  autor: newbie
 06 lut 2005, 12:45
Nie no, Classic wyglada calkiem ok pozatym juz w abonamencie 50 zł mozna dostac calkiem dobre telefony :) Chyba wlasnie sie skusze na tego Classica, aczkolwiek wciaz czekam na te nowe zapowiadane indywidualne taryfy w Plusie (na wypadek gdyby wyszlo cos naprawde super, zebym pozniej nie musial sobie pluc w brode)...tylko troche sie spozniaja bo mialy wyjsc wraz z poczatkiem lutego a dzis juz mamy 6 no ale nic to, trzeba chyba jeszcze sie uzbroic w cierpliwosc.

 #787  autor: WitekT
 06 lut 2005, 12:54
To będzie oferta praktycznie identyczna z aktualnymi, promocyjnymi taryfami Nowy Plus. Dodatkowo mają dojść pakiety, ale w cenach 10-15 zł - nie więcej. Z racji tego, że będą tanie to rewelacji bym się nie spodziewał, jednak napewno coś z darmowymi rozmowami będzie...