DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #16863  autor: miszel79
 12 wrz 2005, 13:33
W chwili obecnej korzystam z abonamentu w Idea 120 min za 140 pln + 1 h za darmo (w ramach promocji)...
Przy tej taryfie pozostaje dlatego, że w związku z promocją była ona dla mnie równie opłacalna jak "jedna idea". Lecz właśnie kończy mi się promocja (zabieraja mi tą jedną gdzinę)... i zastanawiam się - no właśnie - zmienić już abonament na jedną (...), poczekać na propozycje Orange... ??? Nie wiem, czy będzie mozliwośc przejścia ze starego abonamentu na nowy (proponowany przez Orange), czy użytkownicy jednej idei tez będą mogli przejść na nowy abonament?

 #16864  autor: ghostdog
 12 wrz 2005, 13:52
z tego co gadałem w Idei to tak. Ja też czekam na ofertę Orange

 #16870  autor: Th0mas
 12 wrz 2005, 16:46
Ja bym wziął JI i potem w razie czego przeszedł. Na razie nie wiadomo, czy Orange wprowadzi jakieś równie atrakcyjne oferty co Idea.

 #16901  autor: tomico
 12 wrz 2005, 22:23
Zaczekaj troche orange juz 19 i bedzie opcja migracji do innej taryfy.

 #16904  autor: Bobb
 12 wrz 2005, 22:30
A mnie przesladuje okrutna mysl, ze moze bedzie taniej ale nie do konca lepiej. Jesliby zostali przy formule Jednej Idei byloby idealnie, a w zasadzie oranzadnie :D

Allways look at the bright side of life :D

Najlepsze TAPETY w sieci www.tapetki.bo.pl

 #16908  autor: zgreev
 12 wrz 2005, 22:35
a ja nadal bije sie z myslami czy lepiej zakonczyc umowe i na orange podpisac nowa (bo miesiac mi sie konczy 15 chyba, te pare dni bym wytrzymal) czy zostac z ta i zrobic tylko migracje.... z tego co pamietam to zawsze lepiej traktowali nowych klientow jezeli chodzi o ceny telefonow =/

zamocni.pl - coming really soooooooooooon...

 #16909  autor: WitekT
 12 wrz 2005, 22:38
Poczekaj ten miesiąc... To nie są jakieś kosmiczne koszty...

 #16911  autor: Bobb
 12 wrz 2005, 22:41
Ja najchetniej przedluzylbym umowe juz dzis. Ale niestety konczy mi sie dopiero w grudniu. Wtedy mialbym pewnosc ze na pewno nie strace. A tak moze bede musial przedluzac juz na orange. A nie bede operatora zmienial bo nie mam zamiaru zdejmowac sim locka i tracic gwarancje w moim telefonie. Oby Orange sie oplacalo...

Allways look at the bright side of life :D

Najlepsze TAPETY w sieci www.tapetki.bo.pl

 #16939  autor: miszel79
 13 wrz 2005, 09:09
O nowy telefon mi wcale nie chodzi, bo sie wlasnie wlasnymi silami zaopatrzylem w SE K750i (pyyyszny tel.)... Chodzi mi o funkcjonalnosc oferty - JI jest bardzo wygodna - placisz kase i zuzywasz nato, czego potrzebujesz... a nie jakies pakiety - minuty na sztywno, smsy, gprs... choc w swoim przypadku wcale sie nie obawiam, ze moglo by mi cos zostac...

Dziekuje za odpowiedzi i coz, chyba wyskocze z 25 PLN i zamienie taryfe na JI... najwyzej za miesica znowu mala zmiana:)

 #16941  autor: Bobb
 13 wrz 2005, 09:54
Mi tez wlasnie chodzi o funkcjonalnosc. Choc dla mnie telefon jest rownie wazny gdyz oddam go mamie. Dostalem jej 6230i wiec sie musze odwdzieczyc...

Allways look at the bright side of life :D

Najlepsze TAPETY w sieci www.tapetki.bo.pl

 #16943  autor: miszel79
 13 wrz 2005, 10:50
kffiatek i czekoladka - mamie wystarczy... moja smiga ciagle na Nokii 8210... chcialem jej cos nowego podarowac, ale sie kobieta za bardzo przywiazala:)

a wracajac do tematu - czuje cos, ze mi JI sprzed nosa smignie a oferta Orange wcale nie bedzie dla mnie ani wygodna ani az tak bardzo oplacalna

 #16957  autor: Bobb
 13 wrz 2005, 13:17
Ja mam nadzieje ze jak oferta orange nie bedzie satysfakcjonujaca bede mogl sobie przedluzyc umowe na starych zasadach. A co do mamy to szczerze mowiac ona miala wiecej telefonow niz ja :D

Allways look at the bright side of life :D

Najlepsze TAPETY w sieci www.tapetki.bo.pl