DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1147441  autor: kozien70
 08 kwie 2023, 15:07
Czy oferta abo z lojalką na 6 miesięcy jest rzeczywiście dostępna tylko online czy w salonach mają również coś podobnego?
 #1147445  autor: kozien70
 08 kwie 2023, 18:26
Dzięki, wolałem się upewnić. Kurier może mieć problem z zastaniem tej osoby w domu, dlatego wolałbym salon. No nic, trzeba jakoś sobie poradzić.
 #1147446  autor: Karlos20
 08 kwie 2023, 20:18
kozien70: jeśli potrzebujesz nielimitowany internet, który użyjesz nie tylko na telefonie, polecam Orange Flex.
T w abonamencie głosowym ogranicza używanie oferty nielimitowanej wyłącznie na smartfona.
Sam taką ofertę podpisałem w styczniu, a w lipcu zrezygnuje z niej, bo Flex przebił ją na wylot, pomimo, że zamiast 30 mam 60 mbps.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147447  autor: kozien70
 08 kwie 2023, 20:32
Właśnie nie chodzi o internet. Dla kogoś z rodziny potrzebuję usługę jednego numeru na dwóch kartach eSIM. Wiem, że to jest dostępne w Orange i we Flexie, ale niestety u nich jest problem z kiepską jakością rozmów przychodzących w takiej konfiguracji. Problem istnieje od początku, do tej pory nierozwiązany (na NO jest cały wątek w tym temacie), sam go przechodziłem. Oprócz Orange taką usługę ma tylko T-mobile, niestety tylko w abo. Z drugiej strony zakup online ma ten plus, że można w 14 dni odstąpić od umowy. Więc jak będzie to działać kulawo, to można uciec bez konsekwencji.
 #1147451  autor: Karlos20
 08 kwie 2023, 22:38
kozien70: a WiFi Calling? Przy dodatkowych kartach-klonach zawsze mogą być pewne kłopoty.
Ostatnio we Flexie poprawili w końcu prawidłowe komunikaty o niedostępności / zajętości numeru, wraz z powiadomieniami, które mogły być powodowane m.in. przez działanie kart-klonów.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147452  autor: iphoneski
 08 kwie 2023, 23:21
@kozien70
Ale w T-M też były jakieś kwasy przy dwóch kartach - już nie pamiętam o co tam dokładnie chodziło. We Flexie może to właśnie zadziałać dobrze, bo problemy dotykają tylko części użytkowników, a u innych lata bez przeszkód. Np kolega ma już od kilku lat dodatkowy esim w Apple Watchu i na początku faktycznie jakość miał fatalną, a potem coś się ogarnęło i teraz działa ok. Z kolei drugi znajomy zegarek Samsunga na klonie i u niego od początku dźwięk był czysty.
Najlepsze jest to, że sami technicy Flexa nie potrafią dojść do tego co powoduje te problemy.
 #1147454  autor: kozien70
 09 kwie 2023, 00:44
Flexa i Orange już testowaliśmy parę tygodni. Niestety problemy nadal są, nie tak dokuczliwe jak kiedyś, ale są. Przede wszystkim brak EVS przy wychodzących. I czasami, choć rzadko brak HD Voice. O wiele rzadziej, niż kiedyś, ale jednak.
WiFi Calling nie pomoże w tej sytuacji - obydwie karty mają być używane w ruchu, w pojazdach.