DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1142039  autor: babciagienia1p
 19 sty 2023, 17:04
@kotlecik
Po wygaśnięciu umowy już nic nie zrobisz. Dyspozycję należy złożyć przed wygaśnięciem umowy.
Najlepiej jest, gdy zrobi się to w jednym piśmie, a jeszcze lepiej - bez wypowiadania umowy - złożyć tylko wniosek o przeniesienie numeru do oferty na kartę.
 #1142061  autor: babciagienia1p
 19 sty 2023, 19:30
@koszalineo941268
Wszystko ładnie wygląda w teorii, tylko w tym przypadku @kotlecik chce pozostać u dotychczasowego operatora, więc mogą, złośliwie, wysłać go na drzewo z tym samym numerem. Wtedy będzie musiał przenieść do innego operatora i z powrotem wrócić do T-Mobile.
@kotlecik
Jak najszybciej złóż wniosek o przejście do oferty na kartę.
 #1142099  autor: kotlecik
 20 sty 2023, 14:25
Dziękuję za odpowiedzi,u mnie musztarda po obiedzie,bo wysłałem już polecony.Natomiast gdybym chciał przenieść do innej sieci na kartę,to kiedy mam to zrobić? teraz czy dopiero jak wygaśnie umowa (30 dni)

A i jeszcze jedno pytanie,jeżeli rozliczenie faktury mam 25 dnia każdego miesiąca,wypowiedzenie wysłałem 17 stycznie,to umowa wygaśnie 25 lutego?
 #1142102  autor: Karlos20
 20 sty 2023, 14:57
kotlecik: migracja do innej sieci na kartę - najlepiej zrobić wraz z zakończeniem okresu wypowiedzenia umowy unikając dodatkowych opłat czy kar za przedwczesne zakończenie umowy.
W tym wypadku jeśli masz okres rozliczeniowy do 24 dnia miesiąca, to do 24go kolejnego (miesiąc) trwa wypowiedzenie.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1142104  autor: seal
 20 sty 2023, 15:11
Możesz również w trakcie okresu wypowiedzenia z niego zrezygnować - wysyłając kolejne pismo z informacją że rezygnujesz z rezygnacji (wiem masło maślane ;-)) albo napisać że modyfikujesz i prosisz o przeniesienie numeru po rozwiązaniu umowy do systemu na kartę.