DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1149375  autor: Karlos20
 06 maja 2023, 09:42
forum_tg: jak bez limitu do wszystkich sieci, to bez limitu. Połączenia na stacjonarne też bez limitów, uwaga jednak na numery 19xxx - polecam je poprzedzać numerem kierunkowym, np. 58, 55 itp., wówczas będą one rozliczane jako zwykłe połączenie stacjonarne.
Sprawdziłem jednak takie połączenie z infolinią Santander Bank Polska SA (19999) - takie połączenie jest taryfikowane jak za zwykły numer stacjonarny (bez limitu).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1150115  autor: Karlos20
 21 maja 2023, 17:50
forum_tg: jeśli migrujesz z abonamentu to max 4 miesiące. Przy prepaidzie tego nie sprawdzałem, bo po co aż tyle czekać, skoro najbliższy termin z prepaida do nju abonament aktualnie wynosi ok 2 tygodnie
(dla wykorzystania promki z Goodie i 3 miesięcy za 0, przenoszę testowy numer z prepaida Play do nju abo - poniekąd ten numer powróci do Orange, bo był przenoszony kilka lat temu z OFNK).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1150998  autor: Karlos20
 08 cze 2023, 15:04
Nie. Masz osobną apkę nju wyłącznie na subskrypcję komórkową i internetu światłowodowego. W innym wypadku logujesz się z przeglądarki na www.njumobile.pl/logowanie - chyba, że masz bardzą starą starą wersję 2.3 apki-nakładki na stronę internetową operatora na Androida (wspominaliśmy o tym w podstronie nr 1).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1154583  autor: Karlos20
 24 lip 2023, 11:34
nju poprawia ofertę abonamentową. Do planów 29, 39 i nowym za 49 dodają pakiet podstawowy Orange TV Go.

Plan za 39 zawiera więcej internetu na start - 50 GB. Po pół roku 100 GB, po roku 125 GB, a po 2 latach 150 GB.

(NOWOŚĆ) Plan za 49 zł zawiera na start 80 GB, po pół roku 160 GB, po roku 200 GB, a po 2 latach 240 GB.
Plany mają dostęp do Fake5G.
Plan za 19 zł nie zawiera 5G i telewizji.

Można z obecnych planów nju przejść na te nowe, zyskując większe limity przy posiadanej funkcji "im dłużej tym lepiej", pamiętając, że tracimy bezpowrotnie cennikowe rozliczanie usług, zgodną z filozofią "nie korzystasz, nie płacisz", "korzystasz mniej, zapłacisz mniej" (dotyczy obecnych Abonentów ze starymi planami bez Fake5G).

Uwaga: transmisja w ramach aplikacji Orange TV Go zjada GB z planu. Nadal po wyczerpaniu GB z planu głosowego prędkość internetu spada do 64 kbps (chyba, że użyjemy karty z internetem dodatkowym za ekstra 19 zł/mc do faktury, to lejek będzie szybszy - do 1 mbps).

Dokumenty:
> regulamin planów z opcją "im dłużej tym lepiej": https://www.njumobile.pl/b/articles/reg ... _39_5G.pdf
> regulamin ogólny planów: https://www.njumobile.pl/b/articles/reg ... nament.pdf

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1154593  autor: forum_tg
 24 lip 2023, 13:11
Wykaz kanałów:
regulamin, pkt. 8 pisze: W ramach usługi udostępnione są kanały telewizyjne: 4Fun TV, 4Fun Dance, 4Fun Kids, Antena TV, Nuta.TV, Polonia 1, Power TV, Tele5, TVP 1, TVP 2.
 #1157485  autor: bogna22
 14 wrz 2023, 19:06
Pytanie, mam "stare" Nju "do" 29 zł + 9 zł dodatkowy numer + 19 zł numer internet (+ 1 Mb/s lejek) = 120 GB.
Zmienię na 39 zł z TV + 9 zł dodatkowy numer + 19 zł numer internet (+ 1 Mb/s lejek) = 210GB?
Mam max progi stażowe... dobrze liczę?

Wiem że to temat o nowej ofercie, ale w niej są GB OSOBNO, a w stare WSPÓLNE.
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2023, 19:19 przez Remington, łącznie zmieniany 2 razy. Powód: Pytanie miało się nijak do wątku o prepaidowej subskrypcji
 #1157495  autor: Karlos20
 14 wrz 2023, 21:50
bogna22: zmiana planu taryfowego nie rusza nabytych ekstra GB za staż (będzie ich większa ilość, gdy zapłacisz więcej za dany plan taryfowy). Uważaj z tą migracją - ona powoduje brak zapłaty mniejszego rachunku za mniejsze zużycie - czyli w każdym miesiącu stała fakturka niezależnie ile wygadasz czy zjesz GB.

Bez zmiany planu taryfowego możesz jedynie w bezpieczny sposób za 9 zł powiększyć sobie pulę netu o dodatkowe 9 GB, które są ważne do końca bieżącego okresu rozliczeniowego.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1157497  autor: bogna22
 14 wrz 2023, 22:40
Karlos20 pisze:
14 wrz 2023, 21:50
bogna22: ...Uważaj z tą migracją...
...
Wiem, i tak płacę max stawki :) Chodzi mi o podbicie GB, już mam potwierdzenie, iż one się zwiększają, a na rachunku będzie "cała" kwota 39+9+19 od 1kB...

Co do tego co wykreśliłeś.. Orange twierdzi iż w subskrypcji GB NIE sumują się - każdy numer ma SWOJE GB. I to jest NAJWIĘKSZA wada oferty...
Jesteś w stanie ustalić, czy usługa "Podziel gigabajty" działa w Nju subskrypcja?
 #1157498  autor: Karlos20
 15 wrz 2023, 00:07
bogna22: "Podziel gigabajty" są tylko dla abonamentu.
Czy to wada rozdzielny pakiet neta dla każdego? Dla mnie nie - dlaczego? Nie jesteś na łasce innych numerów, ani osobie z konta głównego, a to ryzyko - bo jeśli jeden z numerów zassie cały limit wspólny, to każda osoba oberwie lejek (nieważne ile z tego neta zużyje) - wszystkie numery oprócz numeru netowego dostaną 64 kbps lejek, a numer netowy 1 mbps. Przy scenariuszu, gdy w nju subskrypcja każdy ma swój limit, to dana osoba dba o swój limit neta, z tym, że koszta i tak ponosi numer główny (działanie podobne jak w Orange Flex).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1157499  autor: Remington
 15 wrz 2023, 00:13
Przede wszystkim te oferty wcale nie są podobne. W subskrypcji tak naprawdę to są osobne kontrakty tyle, że kolejne z rabatem 10 zł. Nie ma drugiego numeru za 9 zł. Nie ma numeru internetowego z lejkiem. Tam jest po prostu co innego za wyższą cenę.
 #1157500  autor: kszaq
 15 wrz 2023, 00:42
@Remington: Niekoniecznie za wyższą cenę. Przeniosłem 2 numery z abonamentu do subskrypcji, bo przy opcji 29+9 miałem 60GB łącznie, teraz każdy numer dostaje po 60GB, a płacę 19+19, czyli tyle samo. Przy 3 numerach głosowych subskrypcja jest również bardziej atrakcyjna z powodu pakietu gigabajtów.
 #1157508  autor: kszaq
 15 wrz 2023, 10:01
Też tak na początku zrozumiałem informacje prasowe. Teraz korzystam na swoim głównym numerze z subskrypcji (+ drugi numer) i mogę tylko potwierdzić, że opłata wynosi po 19 zł za każdy numer.

Dostępne opcje najlepiej obrazuje strona nju: https://www.njumobile.pl/oferta/abonament-multi, chociaż nie uwzględnia ona niestety dobrania do abonamentu karty "nju internet dodatkowy".