DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1140001  autor: ffxxn
 18 gru 2022, 11:35
Witam, od dłuższego czasu próbuje walczyć z zasięgiem sieci Plus oraz internetem, nie mieszkam w jakiejś wsi czy coś tylko w mieście które ma około 30 tysięcy mieszkańców zgłaszam to na infolinii, przez czat i zamykają zgłoszenia a w odpowiedzi dostaje "u nas wszystko w porządku" , ale u mnie nie jest w porządku. Gre 5GB pobieram już kilka godzin, ping 100 (czyli gry online odpadają). Zasięg też lipa. Lte kreska max, jest coraz gorzej więc wątpie że wytrzymam do września 2023 chce zerwać umowę z Plusem. Jak wygląda taka procedura? Chciałbym numer przenieść do macierzyńskiej sieci Play i w playu podaje datę kiedy mi pasuje przenieść numer i zrywają umowę? , czy muszę ja podejść do Plusa/?
 #1140002  autor: f0ku5
 18 gru 2022, 11:38
Wszystko załatwiasz u nowego operatora, ale Plus naliczy Ci karę umowną.
 #1140017  autor: passat99
 18 gru 2022, 15:21
Nie chce się wymądrzać ale kiedyś miałem podobna sytuację i to była dla mnie lekcja aby już nigdy nie brać umów na długi okres. Tylko karta albo na czas nieokreślony. Sugeruje też to przemyśleć. 😉