DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1139681  autor: Voltens
 11 gru 2022, 20:11
Witam,
Mam pytanie odnośnie przenosin 2 numerów abonamentowych z oferty duet Play do Orange.
W Play posiadam 2 numery w ofercie duet, w duecie są 2 numery oraz jeden numer który Play przy umowie wydał kartę z 5gb internetu tworząca grupę.
Jestem w trakcie przeniesienia 2 numerów których używam, mój przyszły operator tj Orange wystąpił z wnioskiem o przeniesienie moich 2 numerów do Play.
I tu pojawia się moje pytanie co wtedy z tym trzecim numerem z Play który tworzył grupę duet, jest mi on nie potrzebny czy powinienem go jakoś sam wypowiedzieć z Play aby uniknąć opłat , czy wystarczy, że Orange przeniesie mi te 2 numery które są w tej chwili w Play na czas nieokreślony i moja umowa z Play dobiegnie do końca? Miał ktoś takie doświadczenie z przenosinami duet Play ?
Z góry dziękuję za odpowiedzi. :-)
 #1139736  autor: Argelo
 12 gru 2022, 23:08
To zależy. Najlepiej sprawdź jaką masz taryfę na umowie dla tej trzeciej karty. Jeśli to "karta zapasowa" (wnioskuje po 5gb internetu na niej) to ona jest bezpłatna i powinna sama zostać odłączona po przeniesieniu numerów. Jeśli ona się nie odłączy to i tak za nią nie ma żadnych kosztów jeśli nie wykonujesz z niej połączeń / nie przekroczysz 5GB. Jeśli to jest inna taryfa to najlepiej wypowiedzieć, żeby nie naliczały się żadne dodatkowe koszty.