DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1139128  autor: BUCiu
 30 lis 2022, 09:13
Przeniesienie nr z nju abo. Proces wystartował, nowy operator potwierdził datę przeniesienia, trwa okres wypowiedzenia. Zmieniam zdanie, zgodnie z SMSem otrzymanym od nju jaki wysłali gdy dostali wniosek, wysyłam ZOSTAJE na 80260 i otrzymuję SMSa zwrotnego, że rejestrują taką dyspozycję i otrzymam kolejne wiadomości jak im poszło z anulowaniem przeniesienia.
Mija 3 dni i nic, więc dzwonię do BOKu zapytać co i jak. Otrzymuję info, że proces nie został anulowany, co nie oznacza że zlecenie z SMSa nie wystartowało, ale osoba z którą rozmawiam nic "nie widzi" i być może za parę dni dostanę jakieś info.

Moje pytanie: czy ktoś ma praktyczne doświadczenie ile "procedują" tego typu tematy w nju lub ewentualnie, mimo praktycznego doświadczenia, zna odpowiedź :?: :-)
 #1139129  autor: Remington
 30 lis 2022, 09:42
Praktyczne doświadczenie z nju jako takim mówi mi, że ta niskobudżetowa oferta ma wsparcie i obsługę na bardzo niskim poziomie. Ich aplikacja czy forum to tylko przykłady widoczne gołym okiem.