DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #1130574  autor: OppNow
 22 kwie 2022, 21:06
Czy eSim z oferty multisim można zainstalować w iPadzie i używać do transmisji danych jednocześnie z drugim simem w telefonie?
 #1130738  autor: Karlos20
 27 kwie 2022, 12:26
OppNow: można, to działa dość podobnie jak w Orange Flex, ale obsługa nie jest tak prosta jak we Flexie. Dodatkowym minusem jest dopłata za MultiSIMa - 9 zł/mies.
Więcej informacji w tym linku, w części "pytania i odpowiedzi" >> https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specja ... SnFyHOTO0s

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1130898  autor: OppNow
 03 maja 2022, 08:32
Dzięki. To znaczy, że mogę jednocześnie np. rozmawiać przez telefon i używać internetu w iPadzie?
 #1130930  autor: Karlos20
 04 maja 2022, 15:50
OppNow: dokładnie tak. Sam tak mam w Orange Flex (również przy zwykłym dodatkowym SIMie) - korzystam z neta na laptopie (router), a na eSIM na 11 Pro sobie rozmawiam i piszę SMSy.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #1147868  autor: gigi
 15 kwie 2023, 18:53
A to z MultiSIM można korzystać na tablecie albo w telefonie? Na infolinii T-Mobile zarzekają się, że z niewiadomego powodu (to chyba w końcu zwykły eSIM?) tylko na zegarkach.
 #1147870  autor: iphoneski
 15 kwie 2023, 20:15
Muszą się zarzekać, bo taka jest oficjalna wersja operatora. Realnie o ile pamiętam kartę idzie wgrać wszędzie.
 #1149336  autor: kozien70
 05 maja 2023, 18:30
gigi pisze:
15 kwie 2023, 18:53
A to z MultiSIM można korzystać na tablecie albo w telefonie? Na infolinii T-Mobile zarzekają się, że z niewiadomego powodu (to chyba w końcu zwykły eSIM?) tylko na zegarkach.
Zrób sobie proste założenie, że konsultanci wiedzą tyle, ile mają w instrukcji napisane. Czyli niewiele.
Korzystam z MultiSIM-a, kartę plastikową mam w jednym iPhone, a eSIM z MultiSIM-a w drugim iPhone. Wszystko bangla OK.
Jak będziesz prosił na infolinii o MultiSIM to nie mów, że do Apple Watch-a, bo oni tego nie kumają i każą Ci wygenerować kartę do zegarka samodzielnie poprzez iPhone. Karty tej oczywiście nie przeniesiesz np do iPada czy innego telefonu.

Najprościej powiedz im, że potrzebujesz kartę MultiSIM-a do zegarka Galaxy. Dostaniesz wtedy na maila QR code z nowym eSIM-em i z tym kodem zainstalujesz eSIM-a/MultiSIM-a w dowolnym urządzeniu, nie tylko w zegarku.
 #1167103  autor: cedrus
 26 lut 2024, 20:56
Prawie rok od ostatniego posta więc mogę startować po złoty szpadel ;) :lol:
Ale mam pytanie: czy eSIM w Multisim obsługuje 5G C-band?
(to na wypadek gdyby ją aktywować w telefonie a nie w zegarku)
 #1167105  autor: Karlos20
 26 lut 2024, 21:07
cedrus: jeśli główna karta to obsługuje, to eSIM też to obsłuży, zależnie od urządzenia.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥